دکتر فائوتی پیشنهاد بایدن را برای پیوستن به تیم COVID “درجا” می پذیرد

[ad_1]

022-vaccine-covid-19-race-pharma-stocks-virus-2020-تزریق-mrna-آزمایش-مدرن-فایزر

بایدن به CNN گفت كه واكسن را علناً هنگامی كه فاوسی گفت بی خطر است استفاده خواهد كرد.

سارا تو / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب آمریکا می خواهد دکتر آنتونی فاوسی در تیم پاسخ COVID-19 دولت وی باشد ، که تداوم واکنش کشور به بیماری همه گیر نسل را تضمین می کند. روز جمعه ، فاوتی به امروز گفت که او پیشنهاد را “درجا” پذیرفته است.

فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، هنگامی که در مورد پیشنهاد بایدن برای خدمت به عنوان مشاور ارشد پزشکی در دولت جدید خود ، که از ژانویه آغاز می شود ، گفت: “اوه ، کاملا. من درجا گفتم بله.”

روز پنجشنبه ، بایدن در مصاحبه ای با CNN گفت که از فاوسی خواسته است که به هدایت NIAID ادامه دهد و در تیم پاسخگویی COVID-19 باشد.

بایدن گفت: “من از او خواستم دقیقاً در همان نقشی باقی بماند که در چند رئیس جمهور گذشته داشت.” “من از او خواستم كه مشاور ارشد پزشكي براي من نيز باشد و بخشي از آن باشد کووید تیم ”

فاوسی عضو گروه ویژه ویروس کرونا ویراستار رئیس جمهور دونالد ترامپ است ، اما به دلیل توصیه های علمی خود برای کند کردن گسترش ، اغلب مورد انتقاد ترامپ قرار می گیرد.

در ایالات متحده ، بیش از 275،000 نفر در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند و 14 میلیون مورد تایید شده است.

بایدن افزود که واکسن COVID-19 را به عنوان تلاشی برای بازگرداندن “ایمان به توانایی کار واکسن” به صورت عمومی استفاده می کند. آینه ارائه نظرات به رئیس جمهور تازه انتخاب شده در اوایل این هفته از روسای جمهور سابق باراک اوباما ، بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش برای دریافت واکسن جلوی دوربین.

بایدن همچنین گفت که از آمریکایی ها می خواهد 100 روز ماسک بزنند. روز جمعه ، فاوسی گفت که با بایدن در مورد برنامه ماسک 100 روزه صحبت کرده و گفته است که این “ایده خوبی” است.

رئیس جمهور منتخب خواستار 900 میلیارد دلار شد محرک حساب “شروع خوب”. وی گفت که دولت وی برای مقابله با ویرانی اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا مجبور است پول بیشتری بخواهد. بایدن گفت: “مردم واقعاً صدمه می بینند.” “آنها از مرگ ترسیده اند.”

اندرو مورس در این گزارش همکاری داشت.

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet