[ad_1]

صفر

چادویک بوسمن در نقش T’Challa / Black Panther.

استودیوی مارول

چادویک بوسمان بازیگر پلنگ سیاه امسال چهار سال بعد درگذشت مبارزه با سرطان روده بزرگاما این بدان معنی نیست که فراموش شده است. بعلاوه ادای احترام به مارول از این بازیگر در ماه آگوست ، دیزنی پلاس دوباره کار کرد یک معجزه معرفی لوگوی Black Panther به افتخار Boseman در تاریخ 29 نوامبر ، که تولد 44 سالگی او بود.

مقدمه جدید دیافراگم کلاسیک صفحه مارول را حفظ می کند ، سپس به سراغ تصاویر مفهومی و گزیده هایی از پلنگ سیاه می رود. این ادای احترام نه تنها از The Black Panther ، بلکه همچنین از نقش های او در Captain America: Civil War ، The Avengers: Infinity War و The Avengers: The Ultimate Game به طور کامل و منحصرا به Boseman اختصاص داده شده است.

توییت های رئیس دیزنی ، باب ایگر یک پیام در روز شنبه به همه طرفداران پلنگ سیاه که امشب فیلم دیزنی پلاس را تماشا می کنند تا “یک ادای احترام ویژه به کسی که همیشه نزدیک و عزیز قلب ما بوده و خواهد بود” را مشاهده کنند.

مارول یکی مشابه ایجاد کرد ادای احترام به استن لی خالق کتاب های کمیک برای رونمایی از آرم استودیوی مارول در کاپیتان مارول در سال 2019

دیزنی پلاس یک مستند هم دارد چادویک بوسمن: ادای احترامی به پادشاه به افتخار “زندگی ، میراث ، زندگی حرفه ای و فرهنگی ستاره پلنگ سیاه” ، که او روی صفحه و خارج از آن ساخته شده و طرفداران.

تیراندازی برای پلنگ سیاه 2 فیلمبرداری قرار است در ژوئیه سال 2021 با بازیگران ستاره های بازگشت لتیسیا رایت ، دانایی گوریرا ، لوپیتا نیونگو ، وینستون دوک ، مارتین فریمن و آنجلا باست آغاز شود.

Black Panther 2 قرار است از 6 مه 2022 به سینماها بیاید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر