[ad_1]

walt-disney-logo-5g-phone-lg-velvet-5906

آنجلا لنگ / CNET

دیزنی پلاس مهمترین موفقیت در جنگهای به اصطلاح جریانی بود ، دوره ای در سال گذشته که در نگاه اول همه ، از جمله دیزنی ، اپل ، HBO ، NBCUniversal و کشف، یک سرویس پخش جریانی را برای بارگیری مانند Netflix و Amazon Prime Video راه اندازی می کند. اما دیزنی پلاس ، ص 73.7 میلیون مشترک در سال اول خود از تمام رقبای جدید دیگر پیشی گرفت.

پنج شنبه، دیزنی پلاس مشخص خواهد کرد که سال دوم او چه به ارمغان می آورد.

این مطمئناً افشاگری های بزرگی در نمایش ها و فیلم های انحصاری دیزنی پلاس در سال آینده خواهد بود. ما می توانیم جزئیات زمانی را برای سریال های اصلی مارول مانند The Falcon and the Winter Soldier و WandaVision و همچنین نمایش های اصلی جنگ ستارگان در این سرویس ، مانند Spinoff Rogue One و سریال Obi-Wan Kenobi او با بازی Ewan McGregor ، بدست آوریم. شما می توانید شرط بندی کنید که The Mandalorian ، نسخه اصلی و سرگرم کننده دیزنی پلاس که تاکنون ساخته شده است ، عشق زیادی به شما دست خواهد داد. سرنوشت های استریم بسیاری از امتیازات دیزنی باید به روزرسانی هایی از جمله فیلم های Pixar ، همه فیلم های خانوادگی و انیمیشن را از خود دیزنی ، سیمپسونها و احتمالاً X-Men دریافت کنند.

longread-mcu-black-widow

Black Widow مارول قرار است از 7 مه به سینماها بیاید.

سرگرمی مارول؛ عکس صفحه توسط Joal Ryan / CNET

و مدیر اجرایی دیزنی اشاره کرده است که این شرکت از فیلم های بزرگ بیشتری برای اکران رونمایی خواهد کرد مولان، همان روز نمایش در سینما ، آنها را با پرداخت هزینه اضافی در دیزنی پلاس به آنها پیشنهاد داد.

آیا معنی می دهد یک معجزهآیا بیوه سیاه وقتی در ماه مه – یا حتی زودتر از موعد به سینماها می آید – می تواند به تلویزیون خانگی وارد شود؟ ما می فهمیم که پنجشنبه ساعت 13:30 PT ، هنگامی که دیزنی یک رویداد سرمایه گذار را پخش می کند که در آن برنامه های خود را برای دیزنی پلاس و همچنین سایر سرویس های جریان خود ، Hulu و ESPN Plus پخش می کند.

از آنجا که این یک رویداد برای سرمایه گذاران است ، تمرکز قابل توجهی روی ارقام ، امور مالی و پیش بینی رشد خواهد داشت. اما میزبان یک نمایش در DNA دیزنی است ، بنابراین حتی طرفداران معمولی دیزنی می توانند اعتماد کنند که این رویداد شامل اخباری است که قرار است سال آینده در دیزنی پلاس برای مشاهده در دسترس باشد.

متأسفانه ، جریان عمومی این رویداد بیشتر فیلم های هیجان انگیز جدید را تحت الشعاع قرار خواهد داد. دیزنی معمولاً شخصاً میزبان این نوع رویدادها بود و فقط افراد حاضر در اتاق اولین نماهای برنامه جدید را می دیدند. اما چون ویروس کرونا اقدامات امنیتی باعث می شود که جلسه حضوری غیرقابل تحمل باشد ، دیزنی پیوندهای بی نظیری را به سرمایه گذاران ، تحلیلگران و مطبوعات برای تماشای کل نمایش می فرستد.

اما حتی اگر برخی از پیش پرده ها ، تیزرهای تبلیغاتی و زیرنویس های بصیرت توسط مردم سانسور شوند ، دیزنی گفت که این تصاویر و فیلم های منتخب را پس از ارائه در دسترس قرار می دهد.

پخش جریانی برای دیزنی به معامله بزرگتری تبدیل خواهد شد. در ماه اکتبر ، این شرکت گفت که پخش جریانی از طریق دیزنی انجام می شود تمرکز برنامه نویسی برتر. این بازسازی است که دیزنی در این رویداد توضیح خواهد داد ، حتی زمانی که سایر غول های هالیوود به روش خود به شدت به جریان به عنوان یک استراتژی همه گیر اعتماد می کنند. هفته گذشته ، WarnerMedia AT & T گفت که همه فیلم های جدید از استودیوی Warner Bros. – از جمله Wonder Woman 1984 ، Dune و The Matrix 4 – در همان روز پخش فیلم ها در سینما ، از طریق سرویس پخش جریانی HBO Max برای پخش در دسترس خواهد بود.

تا زمان همه گیر شدن ، دیزنی به استانداردهای نمایشی وفادار بود که فیلم ها را به مدت 75 روز یا بیشتر به طور انحصاری در سینما نگه می داشت و به دیزنی کمک می کرد تا در 5 سال گذشته بیش از هر استودیوی دیگری موفق به کسب فیلم های برتر در گیشه شود.

آیا دیزنی می تواند برادران وارنر را دنبال کند. ‘رهبری؟ پنجشنبه خواهیم فهمید

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی دیزنی پلاس

رویداد دیزنی چه زمانی است؟

دیزنی روز پنجشنبه ساعت 13:30 بعد از ظهر PT / 4:30 بعدازظهر ET نمایش خود را برای روز سرمایه گذاران پخش می کند. پخش مستقیم در ساعت 12:30 PM / 3:30 PM ET ، یک ساعت قبل از شروع ارائه در دسترس خواهد بود. دیزنی به شما پیشنهاد داده است که برای آزمایش اتصال و عیب یابی مشکلات پخش جریانی ، جریان را زودتر باز کنید.

از کجا می توانم به رویداد زنده دسترسی پیدا کنم؟

پخش جریانی مستقیم عمومی در وب سایت روابط سرمایه گذاران دیزنی در دسترس خواهد بود. وقتی مدیران برخی ویدئوها ، پیش پرده ها ، تیزرهای تبلیغاتی و مکالمات ناخوشایند را که هنوز آماده انتشار عمومی نیستند ، این جریان زنده در بخشهایی از ارائه تیره خواهد شد.

فقط افرادی که فقط با دعوت از قبل ثبت نام کرده اند می توانند جریان مستمر کامل را با تمام فریم های برنامه مشاهده کنند.

بهترین راه تماشا چیست؟

این رویداد با یک پخش کننده مبتنی بر مرورگر پخش خواهد شد ، بنابراین می توانید آن را در هر صفحه ای با دسترسی به شبکه تماشا کنید. نمایندگان دیزنی “اکیداً توصیه می کنند با انتقال دستگاه به تلویزیون ، مانند استفاده از AirPlay یا Chromecast ، یا مستقیماً از طریق مرورگر وب تلویزیون هوشمند خود ، بزرگترین صفحه نمایش خود را تماشا کنید.

آیا می توانم از ارائه عکس ذخیره و یا از آن اسکرین شات بگیرم؟

زبان رسمی دیزنی برای افرادی که به جریان کامل دسترسی دارند این است: “محتوای این جریان متعلق به دیزنی است. شما نباید جریان یا بخشی از آن را فوروارد ، ضبط ، بازیابی ، انتقال ، اشتراک گذاری یا کپی برداری کنید. ما حق لغو دسترسی را در هر زمان به هر دلیلی برای خود محفوظ می داریم. اسلایدهای انتخاب شده اندکی پس از رویداد Disney.com/investors ارائه می شوند. ”

گفته می شود ، همه چیز در جریان عمومی ، عمومی است – و دیزنی کاملاً با طرفدارانی آشنا است که دوست دارند هر تصویر عمومی ، ویدیو و لقمه ای از اطلاعات را در شبکه های اجتماعی کالبدشکافی کنند.

آیا اگر جریان مستقیم را از دست بدهم بعداً می توانم رویداد دیزنی را تماشا کنم؟

پخش جریانی عمومی بایگانی خواهد شد و در هر زمان در صفحه روابط سرمایه گذاران دیزنی در دسترس خواهد بود. این جریان معمولاً بلافاصله پس از اتمام آن یا اندکی پس از همان روز در دسترس است.

پخش جریانی محدود و خصوصی با محتوای اختصاصی اندکی پس از پایان پخش مستقیم “برای مدت زمان بسیار محدود” در دسترس خواهد بود. فقط از طریق پیوندهای دسترسی منحصر به فرد که از طریق ایمیل به لیست مهمانان VIP ارسال می شود ، قابل دسترسی خواهد بود.

اسلایدهای منتخب از ارائه نیز اندکی پس از پایان رویداد ، دوباره در صفحه روابط سرمایه گذاران دیزنی در دسترس خواهند بود.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نکات دیوید کاتزمایر برای ارتقا entertainment سرگرمی در منزل شما …


17:52

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر