دیوید پروز بازیگر دارت ویدر در 85 سالگی درگذشت ، مارک همیل و دیگران ادای احترام می کنند

[ad_1]

prowse3

دیوید پروس بازیگر در فیلم های اصلی جنگ ستارگان نقش شرور دارت ویدر را بازی می کند ، در حالی که بازیگر جیمز ارل جونز صدا را تهیه می کند.

لوکاس فیلم

بازیگر دیوید پراوز ، که با بازی دارت ویدر در فیلمهای اصلی جنگ ستارگان ، وی پس از یک بیماری کوتاه در 85 سالگی درگذشت ، خانواده و مدیریت تایید شده است شنبه شب

مامور بازیگر توماس بوینگتون به بی بی سی گفت: “مرگ پروز برای ما و میلیون ها هوادار در سراسر دنیا یک ضرر واقعی و عمیقا دلخراش است.

پراوز بیشتر به خاطر بازی در نقش دارت ویدر در سه گانه اصلی فیلم جنگ ستارگان که شامل امیدهای جدید ، امپایر اعتصابات برگشت و بازگشت جدی است ، شناخته می شود. افسانه ها حاکی از آن است که در “امپراطوری حمله می کند و بازگشت جدی” به پروس خطوط متناوب داده می شود ، بنابراین افشاگری بزرگ در فیلم ها مخفی نگه داشته می شود. اما به دلیل لهجه تلفظ شده اش در انگلیس ، صدای او برای بخشی از شرور علمی تخیلی ترسناک نامناسب در نظر گرفته شد ، بنابراین گفتگوی او با صدای بازیگر تکرار شد. جیمز ارل جونز.

پروس همچنین به دلیل بازی در نقش یک شخصیت ایمنی جاده بریتانیا ، Green Cross Code Man ، که به کودکان یادآوری می کرد قبل از عبور از خیابان “متوقف ، نگاه کن و گوش کن” را می شناختند. این نقش موجب افتخار سفارش شایستگی امپراتوری انگلیس شد.

زندگی طولانی Prowse شامل شخصیت های به یاد ماندنی در فیلم های A Clockwork Orange ، Horror of Frankenstein and Frankenstein و Monster From Hell و همچنین در نمایش های تلویزیونی The Saint ، فضا 1999 و دکتر چه کسی.

او زندگینامه خود را “درست از دهان قدرت” در سال 2011 منتشر کرد.

بازیگر جنگ ستارگان: “شنیدن اینکه دیوید پرویز از بین رفته بسیار ناراحت کننده است.” توییتهای Hamill را علامت گذاری کنید روز یکشنبه “او مرد خوبی بود و خیلی بیشتر از دارت ویدر … او هوادارانش را همانطور که دوست داشتند دوست داشت.”

بازیگر جوان بابا فت دانیل لوگان نیز ادای احترام کرد. لوگان در توئیتی نوشت: “شنیدن خبر مرگ یکی از اعضای خانواده جنگ ستارگان – RIP Dave Prowse ناراحت کننده است.” “دارت ویدر بدون حضور شما در کت و شلوار همان وضعیت را نخواهد داشت.”

طرفداران جنگ ستارگان برای ادای احترام به پروس و میراث وی ، به شبکه های اجتماعی رفته اند. در اینجا برخی از نظرات آنها آورده شده است.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet