[ad_1]

ذخیره شده توسط bell.png

بازیگران جدید ذخیره شده توسط بل.

طاووس

پس از زنگ ، بهتر یا بد ، قسمت عمده ای از کودکی من بود. اگر بگویم که من در طول سالهای زیادی آن را تماشا کرده ام خیلی کم لطفی است. از طریق شبکه اصلی خودم که صبح شنبه تا تکرارهای بی پایان از کانال های کابلی و محلی پخش می شود ، می توانم سه تا چهار قسمت در روز را بسوزانم – مشتاق بیشتر بازی های زک موریس و یک باند.

این نمایش به لطف ترکیبی قدرتمند از برنامه های کمدی ، درام و پنیر که از کرایه معمول صبح شنبه متفاوت بود ، محبوبیت منفجر کرد. و نمی توانستم سیر شوم.

بنابراین وقتی سرویس پخش جریانی Peacock اعلام کرد تجسم جدیدی که برنامه تلویزیونی دهه 90 را می گیرد و به سرعت به یک محیط جدید برای سال 2020 می رسد ، پر از یک گروه جدید از دانش آموزان مخلوط شده با یک مشت OG ، من خیلی مجذوب شدم.

سپس خلبان را تماشا کردم.

قسمت اول جدید Saved by the Bell آنقدر افتضاح است که باعث شد دوباره در مورد اینکه چرا حتی از نمایش اصلی لذت بردم ، فکر کنم.

هر نوع حسن نیت نوستالژیک ناشی از بازگشت زاک ، کلی کاپوفسکی ، AC اسلاتر یا جسی اسپانو به بازی ، به لطف برخی اقدامات جذاب و فیلمنامه ای سخت و ناجور ، تقریباً بلافاصله ناپدید می شود. نمایش جدید ترکیبی از شخصیت های عریض و کلیشه ای ، یک طرح داستانی قابل پیش بینی و احساس یک کمدی است که بسیار خسته و قدیمی است.

من سعی نمی کنم نسخه اصلی Saved by the Bell را روی پایه قرار دهم – بدیهی است که هیچ سوپرانو وجود ندارد. این یک نمایش کودکانه بود که او صبح روزهای شنبه با آلوین و سنجاب ها و کاپیتان N: The Game Player به اشتراک می گذاشت. بازی های خشن ، داستان های اپیزودیک و ظاهری درخشان و رنگارنگ مناسب بود.

که سوال اصلی دیگری را برای من ایجاد کرد: این نمایش جدید برای چه کسانی است؟

طرفداران قدیمی تر مثل من کمی سرشان را تکان می دهند مثل The Max و دوباره زک و کلی را می بینند ، اما مدت هاست که صبح امروز شنبه این میزان را پشت سر گذاشته ایم. مخاطبان جوان منابع را از دست می دهند و خوب ، گزینه های بهتر دیگری نیز وجود دارد. مارک Saved by Bell با آنها حافظه پنهان نخواهد شد.

توسط زنگ فقط یکی از بسیاری از شروع مجدد ها یا دیدارهای سبز که به لطف گسترش خدمات جریانی مشتاق خواص قابل شناسایی ، سبز نشان داده شده است. به همین دلیل فولر هاوس پنج فصل در Netflix حضور یافت و YouTube Cobra Kai که توسط Green Green ، بخش مدرن Karate Kid (که اکنون بعد از انتقال به Netflix به یک احساس فرهنگی تبدیل می شود) ، روشن شده است.

حداقل با قضاوت توسط خلبان ، برای من دشوار است که نجات یافته از زنگ را برای تکرار این موفقیت ببینم.

احتمالاً باید کمی در مورد بازیگران و مقدمات صحبت کنم. اسپویلرهای سبک پس از این مرحله:

زاک موریس ، فرماندار فعلی کالیفرنیا ، پس از 10 میلیارد دلار بودجه آموزش ایالتی ، مجبور شد دانش آموزان مدارس داخل شهر را در مدارس محله های ثروتمندتر مانند Bayside ادغام کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای نوامبر سال 2020


4:34

این حرکت پویایی درگیری فرهنگی جدید بایساید را ایجاد می کند ، در حالی که دیزی (هاسکری ولازکز) به عنوان یک خارجی در کنار عایشه (آلیشیا پاسکوال-پنا) و دوانته (دکستر داردن) ، که تلاش می کنند در مجموعه دانش آموزان بسیار غنی حرکت کنند ، پیش قدم می شوند. در بالای خط نوک زدن این بدن پسر کینه توز زاک ، مک (میچل هیو) ، و تشویق کننده محبوب لکسی (جوزی توتا) قرار دارد که خود را به دنبال کارهای غیراخلاقی مانند افرادی می اندازند که یک پارکینگ درجه یک در مدرسه بدست می آورند.

(البته زک ، با بازی مارک پل گوزلار ، فقط یک شخصیت تکراری است و AC Slater از ماریو لوپز و جسی اسپانو از الیزابت برکلی نسخه های اصلی هستند که بخشی از بازیگران اصلی هستند.)

نمایش جدید برخی از کارها را به درستی انجام می دهد ، از جمله پخش متنوع تر بازیگران و انتخاب بازیگر Zack به عنوان یک شخصیت شرور ، که بسیاری از کارهای شیطانی دبیرستان او را دوباره ترکیب می کند. این باعث شد در بعضی از قسمت های قدیمی تجدید نظر کنم و متوجه شوم که ممکن است شخص اشتباهی را ریشه یابی کرده باشم. چند قسمت از سریال خنده دار یا مرگ زاک موریس را زباله ببینید و نمایش اصلی کاملا آزار دهنده است.

هیو به زاک نظر بدی ارائه می دهد و اگرچه این تنها قسمت اول است ، اما بسیاری از شخصیت ها احساس ضعف یا کلیشه دارند. ولازکز به او داستانی از دیزی می دهد ، اما داستان او بیش از حد داستانی است.

اگرچه من می توانم از Saved by the Bell جدید قدردانی کنم ، تلاش برای شکستن برخی فرمول ها و حتی تلاش برای تضعیف انتظارات ، عملکرد ناخوشایند ، اقدامات بی ادبانه و پیچش های قابل پیش بینی باعث شد که منتظر وقت تلفنی در این نمایش باشم.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر