[ad_1]

amc-logo-phone-popcorn-5958

آنجلا لنگ / CNET

رئیس تئاترهای AMC روز پنجشنبه ضربه ای به برادران وارنر زد. من قصد دارم فیلم های 2021 خود را منتشر کنید – شامل تپه، جوخه خودکشی و ماتریس 4 – برای جریان در HBO Max در همان روز آنها به سینماها می روند.

مدیر ارشد اجرایی آدام آرون در بیانیه ای گفت: “واضح است که وارنر مدیا قصد دارد قسمت قابل توجهی از سود بخش استودیوی فیلم خود و شرکای تولید و سازندگان فیلم خود را برای پرداخت یارانه راه اندازی HBO Max فدا کند.” زودتر از هالیوود ریپورتر. “تا آنجا که به AMC مربوط می شود ، ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که وارنر این هزینه را با هزینه ما انجام نمی دهد. ما به شدت شرایط اقتصادی را حفظ خواهیم کرد که تجارت ما را حفظ کند.”

AMC و سایر زنجیره های سینما تا سال 2020 بر سر بیماری همه گیر ویروس کرونا مبارزه کردند – با راه اندازی آن سعی در بازگرداندن مخاطبان داشت 99 دلار اجاره تئاتر خصوصی و فیلم های کلاسیک را نشان می دهد.

برادران وارنر فیلم های 2021 با هزینه 15 دلار در ماه و به مدت یک ماه پس از پخش در دسترس مشترکان سرویس پخش جریانی قرار خواهد گرفت. این شرکت برای اطمینان از کاهش بیشتر در فروش بلیط – حداکثر 60٪ – در یک توافق نامه یکبار مصرف با زنجیره های فیلم معامله کرده است. Wonder Woman 1984، همانطور که قبلا توسط سایت خواهر CNET GameSpot اشاره شد ، از 25 دسامبر به سینماها و HBO Max وارد می شود.

آرون خاطرنشان کرد ، AMC “گفتگوی فوری و فوری با مدیریت وارنر در این مورد را آغاز کرده است.” وی همچنین ابراز امیدواری کرد واکسن های ویروس کرونا بیا نزدیکتر.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای دسامبر سال 2020


3:31

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر