[ad_1]

tiger-king-netflix-1

جوزف مالدونادو-پاساژ ، معروف به جو اگزوتیک ، با یکی از ببرهایش.

نت فلیکس

پس از گذشت بیش از هفت هفته از ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، سر و صدا زیادی در مورد بخشش هایی که مدیرعامل می تواند هنگام ترک کاخ سفید انجام دهد ، ایجاد شده است. و ما شیر نیستیم – ممکن است یکی از این بخشش ها باشد جو عجیب و غریب، همچنین به عنوان جوزف مالدونادو-پاساژ شناخته می شود ، همچنین به عنوان پادشاه ببرها شناخته می شود. که در مارس و آوریل به لطف مجموعه مستند موفق Netflix “Tiger King: Murder، Mayhem and Madness” به شهرت رسید.

به گزارش ای بی سی نیوز ، اریک لاو ، وکیل مالدونادو-پاساژ ، گفت: “ما انتظار داریم قلم به کاغذ برخورد کند ، فکر می کنیم بسیار بسیار نزدیک هستیم.”

اما Tiger King در لیست انتظار عفو تنها نیست و باید دید آیا درخواست وی به بالاترین سطح خواهد رسید یا خیر.

ترامپ قبلاً نیز سرلشکر مایکل فلین ، اولین مشاور امنیت ملی خود را عفو کرده است و گزارش ABC خاطرنشان می کند که بسیاری از کسانی که می توانند بخشودند ، بسیار نزدیکتر از ترامپ هستند او هرگز ملاقات نکرده است.

نمایش ببر ببر این مزیت بسیاری بود که در اوایل شیوع ویروس کرونا به دنبال چیزی برای تماشای آن در خانه بودند. این داستان واقعی جو خسته کننده جو اگزوتیک را روایت می کند ، که یک بار با کمک دو شوهرش (هر دو!) شوهر خود و یک شخصیت پر رنگ شخصیت ها ، پارک حیوانات عجیب و غریب را در اوکلاهما اداره کرد. جو همچنین با صاحب پناهگاه حیوانات ، کارول باسکین درگیری دارد و او هرگز خجالت نمی کشید ادعا کند که شوهرش را کشته و ببرهای خودش را به او خورانده است. این نمایش عجیب و غریب می شود زیرا جو به عنوان فرماندار و رئیس جمهور کاندید می شود و سعی می کند در موسیقی کشور فعالیت کند ، اگرچه به نظر می رسد که او کسی نیست که در ویدیوهای خود آواز می خواند.

اما نفرت کارول باسکین جو را به اوج خود رسانده است و مالدونادو-پاساژ پس از محکوم شدن به دو اتهام قتل برای اجاره و همچنین سایر اتهامات ، اکنون 22 سال زندان را در زندان تگزاس به سر می برد.

در ماه آوریل ، یک خبرنگار برای نیویورک پست استفان نلسون از رئیس جمهور ترامپ پرسید برای اظهارات شوخی پسر رئیس جمهور دونالد ترامپ جونیور در مورد بخشش احتمالی جو اگزوتیک. در آن زمان ، به نظر نمی رسید رئیس جمهور از نمایش یا درخواست پسرش اطلاع داشته باشد ، گرچه به شوخی گفت: “نگاهی می اندازم.”

وکلای مالدونادو-پاساژ در ماه سپتامبر رسماً خواستار بخشش شدند و گفتند که وی بی گناهی خود را حفظ کرده و سلامتی ضعیف وی باعث شده است “قبل از آزادی برنامه ریزی شده اش در سال 2037” “احتمالاً در زندان بمیرد”.

وكلا در پیوست 257 صفحه ای گفتند: “او متواضعانه به دنبال بخشش است تا بی عدالتی هایی را كه تجربه كرده اصلاح كند و بتواند به سهم قابل توجهی در جامعه خود كمك كند.”

وکلای کاخ سفید و مالدونادو-پاساژ بلافاصله به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر