نتیجتاً که علاوه بر هزینه خرید ردیاب، باید هزینه نصب و زمانی برای نصب آن نیز در ردیاب آهنربایی رادشید نظر گرفت. اگر به این روش نیاز دارید باید همیشه آنلاین باشید ولی در صورتی که در یک لحظه یا ساعت خاص نیاز دارید موقعیت مکانی را بدانید می توانید از حالت آفلاین یا توسط پیامک استفاده نمایید. این ردیاب های بدون داشتن چراغ می توانند به صورت مخفی کار کنند. در موسسات اجاره خودرو و شرکت های حمل و نقل جهت کنترل پرسنل استفاده می شود و افراد می توانند در صورت لزوم ردیاب را از یک خودرو جدا کرده و به خودروی دیگر بچسبانند.

به دلیل آهنربایی بودن این مدل منحصرا برای استفاده در داخل خودرو طراحی نشده از آن می توان برای هر جای دیگری بهره گرفت . این اطلاعات را تا 3 سال هم می توانید استفاده کنید . ردیاب های جی پی اس آهنربایی می تواند علاوه بر کار کردن به صورت آنلاین و آفلاین توانایی شنود را هم داشته باشد. 8- ردیابی آنلاین و توسط گوشی و کامپیوتر هر ساعت موقعیت آپدیت میشود. جی پی اس آهنربایی IR1500 یکی از بهترین نمونه مسیریابهایی است که توسط ایران رهیاب ارائه میشود. در این میان ردیاب نظامی آهنربایی IR1500 یکی از بهترین جیپیاسهای مورداستفاده برای خودرو است که باتری آن از کشورهای اروپایی تأمینشده و تولید میشود.

این کار امنیت همه را در اداره پلیس تضمین میکند. ردیاب های آهنربایی می توانند بهترین کارایی را به افراد بدهد. طول عمر باتری در ردیاب های مغناطیسی یا آهنربایی معمولاً بین 5 الی 8 هفته می باشد. در صورتی که بتوان آن را به باتری خودرو وصل نمود از ولتاژ بین 12 الی 24 ولت تغذیه خواهد نمود و در صورتی که این ولتاژ کم تر باشد عمر باتری هم بیش تر می باشد. این نوع ردیاب ها قابلیت شنود دارند از این رو با نصب آنها به میز و یا دیگر وسایل در محیط خانه و یا اداره از امکان شنود در محیط آن استفاده کرد.

زیرا به نصب نیازی ندارند و به دلیل خاصیت آهن ربایی بودنشان در هر قسمت خودرو به راحتی چسبانده می شوند. ردیاب آهن ربایی به دلیل طراحی خاص و باکیفیتی که دارد بیشتر به عنوان یک ردیاب پلیسی نظامی شناخته می شود، اما برای تمام خودروهای سواری و سنگین قابلیت استفاده دارد. هنگامی که ردیاب آهنربایی در حالت آنلاین قرار دارد می توانید هر موقعیتی را در همان لحظه و به صورت آنلاین مشاهده نمایید. در صورتی که میزان شارژ برای شما مهم ات در زمان خرید ردیاب به مقدارباتری در زمان آنلاین و آفلاین دقت نمایید. در زمانی که حالت به صورت آنلاین می باشد تقریباً چهار برابر زمان های معمولی مصرف شارژ خواهید داشت و شارژ شما زودتر تمام می شود.

ایندکسر