پس باید برای پس از دزدیده شدن خودرو نیز چاره ای اندیشید. شاید بتوان گفت استفاده از ردیاب مگنتی بهترین و سریع ترین راه حل ممکن برای این افراد است. در این حالت باتری هایی با توان بالا به دستگاه اضافه شده و مجموعه دستگاه و باتری های آن در یک قاب قرار داده می شوند. ردیاب های آهنربایی دارای شارژر هستند و بعد از اتمام مدت شارژ باتری ها، باید برای چند ساعت به شارژر وصل شوند. دسته دوم ردیاب هایی هستند که به وسیله سیم کشی به اتومبیل و باتری ماشین وصل می شوند. باتری قدرتمند 5000mAh قرار داده شده که بهترین نوع ممکن از باتری های مورد استفاده در ردیاب خوردوهااست.

این ردیاب به خوبی در برابر آب، ضربه و حرارت عایق بندی شده است و با استفاده از آهنربایی قوی در بدنه، قابلیت نصب در تمام بخش های خودرو را داراست. 2- ردیاب بدون نیاز به سیم کشی درون خودرو و صرفا با یک آهنربای بسیار بسیار قوی در هر جای خودرو به سادگی و در عرض 5 ثانیه مخفی می شود. 9-دارای آنتن داخلی بدون نیاز به کوچترین سیم کشی! برای راه اندازی این مکان یاب تنها نیاز به نصب یک سیمکارت درون محصول دارید و خوشبختانه با تمام اپراتور های داخلی سازگار است. این ردیاب بهترین و کامل ترین نوع از ردیاب هایی است که در بازار داخلی وجود دارد.

این محصول دارای بهترین و با کیفیت ترین نوع از باتری هاییست که در صنایع نظامی کاربرد دارد ، به گونه ای که در بعضی مدل ها حتی تا 1سال نیز نیازی به شارژ مجدد ندارد. این باتری ها قابلیت چسبیدن به هر نوع ابزار فلزی را دارند. این پیام کوتاه “زنگ سنسور!

این قاب دارای پایه های آهنربایی بسیار قوی و محل اتصال شارژر است و در محل مناسبی در بیرون یا داخل خودرو چسبانده میشود. این GPS با داشتن باتری قوی و با کیفیت توانایی عملکرد تا 30 روز تنها با یکبار شارژ شدن را داراست. ردیاب آهنربایی یکی از بهترین جی پی اس های مورد استفاده برای خودرواست که باتری آن از کشور های اروپایی تامین شده و تولید می شود. شما میتوانید با مراجعه به سایت رایان جی پی اس و مشاهده محصولات و تماس با واحد فروش جهت دریافت قیمت ردیاب آهنربایی ؛ قیمت جی پی اس آهنربایی به آدرس شرکت مراجعه نمایید.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نصب ردیاب آهنربایی خودرو لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر