سیستم موقعیت یاب ماهواره یا جی پی اس (GPS) را باید یکی از کاربردیترین فناوریهایی خواند که این روزها در انواع گجتهای هوشمند و خودروهای جدید قابل استفاده است. امروزه اغلب افراد در زمان مسیریابی دیگر به سراغ استفاده از نقشههای سنتی نمیروند و از گجتهای هوشمند خود نظیر گوشیهای هوشمند، تبلت یا خوردوهایی که به سیستمهای نقشه خوانی مجهز هستند، استفاده میکنند. برای مطالعه بررسی تخصصی، مشاهده قیمت و خرید انواع ردیاب ارزان و باکیفیت می توانید به سایت جی پی اس خودرو مراجعه کنید.

اما مسلما GPS سیستم عامل اندروید (گوشی های هوشمند لمسی با سیستم عامل اندروید) با دستگاه های ردیاب متفاوت می باشد چرا که GPS موجود بر روی گوشی های هوشمند فقط داراری نقشه مسیرهای می باشند و استفاده محدودی دارد، ولی استفاده از ردیاب های ماهواره ای می توان کاربردهای بیشتری را انتظار داشت. اما با اینکه این نرم افزار پولی و خیلی هم گران می باشد اما قابلیت ها و توانایی های بارز آن باعث شده است افرادی خاص آن را استفاده کنند. GPS یا سیستم موقعیت یابی جهانی، خدمات ردیابی ماهواره ای را ارائه می دهد که در انواع برنامه های تجاری و شخصی کارایی بالایی دارد.

استفاده از این تکنولوژی به روز ( جی پی اس GPS ) در دستگاههایی مثل دستگاه ردیاب خودرو ، دستگاه ردیاب حیوانات و دستگاه ردیاب شخصی باعث شده است که از این دستگاه ها در زندگی روزمره خود بهره ببریم، شما به راحتی می توانید هر وسیله نقلیه را ردیابی کنید. به طوری که در زمان حرکت خودرو هر ۱۰ ثانیه و در زمان توقف هر ۱۸۰ ثانیه یک موقعیت ارسال می کند. استفاده از ردیاب جیپیاس این روزها به امری عادی بدل شده است و افراد زیادی قصد خرید ردیاب ارزان قیمت و مخفی برای خودرو و موتورسیکلت خود را دارند که قابلیت شنود هم داشته باشد .

قیمت این نرم افزار حدود ده دلار می باشد. این اپلیکیشن قدرتمند قابلیت کار با نقشه های آفلاین را داردو در صورتی که هر زمان شما اینترنت گوشی موبایل خود را فعال / وصل کنید این نرم افزار بصورت اتوماتیک خود را آپدیت می کند و در زمان هایی که اینترنت شما قطع است از نقشه آفلاین می توانید استفاده کنید و در این نرم افزار امکان این وجود دارد که شما بتوانید نقاطی را روی نقشه علامت گذاری کنید…

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ردیاب gps شخصی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر