روسای جمهور سابق اوباما ، بوش و کلینتون داوطلبانه واکسن ضد COVID-19 را روی دوربین دریافت می کنند

[ad_1]

gettyimages-167506714

روسای جمهور سابق باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون.

الکس وونگ / تصاویر گتی

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

در حد نو کووید -19 این موارد همچنان رو به افزایش است ، در حالی که روسای جمهور سابق باراک اوباما ، جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون بی صبرانه منتظر ورود واکسن هستند – و حدس می زنند که مایل به دریافت آن به صورت دوربین هستند تا اعتماد عمومی به ایمنی آن افزایش یابد.

رئیس ستاد بوش گفت: “چند هفته پیش ، رئیس جمهور بوش از من خواست تا به دکتر فاوتی و دکتر بیرکس اطلاع دهم که وقتی زمان آن فرا رسید ، او می خواست آنچه را که می تواند برای کمک به هموطنان خود برای واکسیناسیون انجام دهد.” فردی فورد با استناد به آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دبورا بیركس ، هماهنگ كننده كاخ سفید برای پاسخ ویروس كرونا ، به CNN گفت. “اول ، واکسن ها باید ایمن در نظر گرفته شوند و به افراد دارای اولویت تزریق می شوند. سپس رئیس جمهور بوش برای صف خود پیوست و با کمال میل این کار را مقابل دوربین خواهد کرد.”

مقامات کلینتون پس از تمایل CNN از این ایده حمایت کردند.

آنجل اورنا ، دبیر مطبوعاتی کلینتون گفت: “رئیس جمهور کلینتون قطعاً واکسن را بر اساس اولویت های تعیین شده توسط مقامات بهداشت عمومی دریافت می کند.” اگر او به همه آمریکایی ها کمک کند همان کار را بکنند ، “و او این کار را در محیط عمومی انجام خواهد داد.”

در مورد اوباما ، موضوع واکسن در مصاحبه با جو مدیسون ، مجری برنامه SiriusXM ظاهر شد ، که پنجشنبه پخش می شود. اوباما حمایت کامل خود از فاوسی را ابراز کرد و گفت که قصد دارد واکسن را به محض اینکه علم ایمن و م showedثر باشد ، دریافت کند.

اوباما گفت: “من به شما قول می دهم وقتی برای افرادی كه كمتر در معرض خطر هستند ساخته شود ، من آن را قبول خواهم كرد.” “سرانجام ، من می توانم آن را از تلویزیون پخش کنم یا از آن فیلمبرداری کنم ، فقط برای اینکه مردم بدانند که من به این علم اعتماد دارم – و آنچه که من به آن اعتقاد ندارم COVID است.”

طبق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده – که هیچ نقشی در تولید واکسن COVID-19 ندارد اما در توزیع آن نقش دارد – انتظار نمی رود اولین دوزها تا پایان سال 2020 برسد. Pfizer و Moderna ادعا می کند بیش از 90٪ کارایی برای واکسن های خود ، هر دو است اخیراً درخواست مجوز استفاده اضطراری از سازمان غذا و دارو را داده است. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این زایمان های اولیه و محدود برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و جوامع پر خطر باشد.

CDC گفت: “وقتی واکسن در ایالات متحده مجاز یا تأیید شود ، ممکن است دوزهای کافی برای همه بزرگسالان در دسترس نباشد.” “با گذشت زمان ، تجهیزات افزایش می یابد و همه بزرگسالان باید بتوانند بعداً در سال 2021 واکسینه شوند.”

موفقیت این گسترش به تمایل مردم به واکسیناسیون بستگی دارد ، چیزی که اوباما در مصاحبه خود با سر سیاه پوستان آمریکایی سر تکان داد.

“من می دانم ، از نظر تاریخی ، می دانید – همه چیز به آزمایش های توسکیگی و غیره برمی گردد. اوباما با استناد به یک مطالعه 40 ساله بهداشت عمومی در مورد بیماری سفلیس در میان سیاه پوستان که رضایت آگاهانه افراد خود را به دست نیاوردند و یا مراقبت کافی از علائم خود را در اختیار آنها قرار ندادند ، گفت: “چرا جامعه آفریقایی-آمریکایی شک و تردید دارد؟”

اوباما افزود: “واقعیت این است که ، واکسن ها دلیل عدم ابتلا به فلج اطفال هستند ، به این دلیل که تعداد زیادی کودک در اثر بیماری سرخک و آبله و بیماری هایی که باعث تخریب کل جمعیت ها و جوامع می شدند ، نمی میرند.”

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده خدمات بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet