ریپلی جایزه ای 10،000 دلاری برای یکپارچه مرموز گمشده یوتا پیشنهاد می کند

[ad_1]

دفتر یکپارچه

آیا می دانید یکپارچه یوتا کجا ناپدید شد؟

اداره ایمنی عمومی یوتا

When Mysterious 2001: A Space Odyssey یک سنگ یکپارچه فلزی در صحرای یوتا مشاهده شده است هفته گذشته ، شبکه های اجتماعی دیوانه شدند و سعی کردند بفهمند چه کسی آن را در آنجا قرار داده و چرا. سپس ناگهان، یک شی غیرمعمول ناپدید شد.

اکنون به نظر می رسد که ریپلی می خواهد به حقیقت یکپارچه برسد و آماده است تا هزینه آن را بپردازد. ریپلی روز دوشنبه گفت 10.000 دلار به اولین شخصی که به عنوان مالک قانونی مغرور یکپارچه ظاهر شود یا اطلاعات دقیق را منحصراً به ریپلی از کجا پیدا کند پرداخت خواهد کرد.

در حالی که یکپارچه دیگر در رومانی بیرون پرید و سپس ناپدید شد همچنین ، جایزه ریپلی فقط برای یکپارچه در یوتا است.

نکات را می توانید به صورت آنلاین در Ripleys.com ارسال کنید.

در حال حاضر سرنخ های بسیاری برای کمک به سو ab استفاده کنندگان بالقوه برای شروع راز یکپارچه وجود دارد. در ابتدا یکپارچه توسط Aero Bureau و مقامات منابع حیات وحش در هنگام شمارش گوسفندهای شاخ بلند در منطقه Red Rock مشاهده شد.

راس برناردز ، عکاس ماجراجویی کلرادو ، روز سه شنبه گفت که جمعه شب هنگام بازدید از سازه عجیب و غریب او چهار مرد را دید که آن را متلاشی کردند. او عکس هایی از این سازه را در اینستاگرام و همچنین عکسی که مایکل جیمز نیولندز از مردانی که آن را بارگیری کرده اند ، منتشر کرد.

برناردز به نیویورک تایمز گفت: “در حالی که آنها با ترانه ها ترک می شدند ، یکی از آنها گفت:” هیچ ردی باقی نگذارید. ” وی افزود ، مردان سپس قطعات یکپارچه را درون یک گاری گذاشتند و او را با خود بردند.

کارآگاهان آماتور در Reddit سعی کرده اند ریشه های یکپارچه را کشف کنند. آنها پس از یافتن یکپارچه در Google Earth ، از داده های تصویری تاریخی برای تعیین زمان اولین ظهور آن در صحرا استفاده کردند که از اوت 2015 تا اکتبر 2016 است.

با توجه به دامنه تاریخ ، برخی از مردم بر این باورند که این ممکن است پایه اصلی درام علمی تخیلی Westworld باشد که در همین نزدیکی فیلمبرداری می شود. اما این توضیح نمی دهد که چه کسی یکپارچه را در یوتا سرنگون کرد و اکنون کجاست.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet