[ad_1]

зик

یوسیک

بسیاری از آلات موسیقی در تعطیلات دست خود را تغییر می دهند – این زمان مناسب برای دادن گیتار به کسی است که همیشه آرزو داشته است یک گروه ایجاد کند. اما یادگیری فقط با چند کتاب دشوار است. به همین دلیل خدمات آموزش آنلاین موسیقی مانند Yousician بسیار محبوب هستند – آنها کاتالوگ موسیقی بزرگی را با آموزش های تعاملی ، تمرینات ، نت ها و بخش ها ترکیب می کنند تا به موسیقی دانان مبتدی سرعت دهند. و از حالا تا 3 دسامبر می توانید دریافت کنید اشتراک در طول سال آموزش موسیقی Yousician با قیمت 90 دلار، که 50٪ تخفیف نسبت به قیمت عادی دارد.

اشتراک شامل درس ها و تمرین های هدایت شده ، همراه با دسترسی به هزاران آهنگ و موسیقی است. و شما در یک ابزار خاص قفل نشده اید. این سرویس دارای دروس و منابع برای گیتار ، وکلئوس ، باس ، پیانو و آواز است و شما می توانید در میان همه آنها که می خواهید قدم بزنید. با این حال ، هیچ درس طبل وجود ندارد – من به عنوان یک درامر از این موضوع ناراحت هستم.

و یک پاداش کوچک: اگر یک گیتار آکوستیک یا الکتریک ، باس یا وکلای مورد علاقه شماست ، می توانید چند ماه موسیقی را 100٪ رایگان دریافت کنید. فندر پیشنهاد می دهد اشتراک سه ماهه رایگان Fender Play، برنامه آموزش آنلاین گیتار ، تا پایان سال. برای ثبت نام حتی نیازی به وارد کردن کارت اعتباری نیست.

آن را یک کار بی صدا بنامید ، زیرا فندر در ابتدا پیشنهاد معامله را در بهار به عنوان تسکین برای افرادی که در طول خانه در خانه بودند ، تسکین می دهد پاندمی. آنقدر محبوب بود – تعداد مشتریان Fender Play از 150،000 به 930،000 مشترک افزایش یافت – که تا پایان سال دوباره یک معامله رایگان ارائه داد.

خواه می خواهید انگشتان پا خود را با برخی از آموزشهای رایگان Fender آغشته کنید یا یک سال درمان درجه یک را از یوسیکان دریافت کنید ، به زودی شروع به کار کنید. فقط ثبت نام کنید و آماده شوید تا هندریکس بعدی شوید. یا جک وایت. انتخاب شما

این مقاله پیشتر منتشر شده است. با معامله جدید Yousician به روز شده است.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر