[ad_1]

air-bnb-logo-laptop

آنجلا لنگ / CNET

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

Airbnb برنامه های مسکن بحرانی خود را به یک سازمان غیر انتفاعی جدید به نام Airbnb.org معرفی می کند. این سازمان غیرانتفاعی که روز دوشنبه اعلام شد ، محل اسکان موقت افراد تخلیه شده ، مددجویان ، پناهندگان ، پناهجویان و کارگران خط مقدم را فراهم می کند. توزیع COVID-19.

از بین تعهدات اولیه خود ، Airbnb.org متعهد شد 2 میلیون دلار برای گسترش همکاری با فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های هلال احمر (IFRC) و کمک های امدادی مبتنی بر جامعه (CORE) ، دو گروهی که به جوامع آسیب دیده کمک می کنند ویروس کرونا ویروس. CORE گفت که از Airbnb.org برای تأمین بودجه برای هزینه اقامت کارگران خط مقدم که آزمایش COVID-19 را انجام می دهند ، ارتباطات را ردیابی می کنند و در نهایت به مراکز توزیع واکسن کمک می کنند ، استفاده خواهد کرد.

جو گبیا ، بنیانگذار مشترک ، گفت: “تأسیس و پشتیبانی Airbnb.org به ما این امکان را می دهد تا تلاش های خود را برای کمک به جوامع نیازمند در سراسر جهان با هماهنگی شرکای خود از جمله IFRC و CORE مضاعف کنیم تا سخاوت جامعه میزبان خود را بیشتر کنیم. از Airbnb و رئیس Airbnb.org ، در بیانیه ای.

Airbnb برنامه اضطراری خانه های باز خود را در سال 2012 آغاز کرد ، جایی که میزبانان سیستم اجاره کوتاه مدت می توانند خانه های خود را به صورت رایگان برای افراد نیازمند باز کنند. Open Homes and Frontline ، برنامه ای برای محل اسکان موقت افراد مسئول COVID-19 را فراهم کنید، اکنون به سادگی با نام Airbnb.org شناخته می شود.

این حرکت در حالی صورت می گیرد که انتظار می رود Airbnb در ماه جاری این کار را انجام دهد عرضه اولیه عمومی.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر