[ad_1]

amazfit3

کاملاً جدید Amazfit Bip S (در اینجا با رنگ های سیاه و صورتی نشان داده شده است) دقیقاً مانند نمونه اصلی به نظر می رسد ، اما حتی چیزهای خوب دیگری نیز در زیر کاپوت وجود دارد.

ونسا دست اورلانا / CNET

چند سال پیش وقتی Amazfit Bip کم شناخته شده وارد صحنه شد ، یک راز خارق العاده احساس شد: ساعت اپل به نظر می رسد بخشی از قیمت است. سرانجام ، یک Bip جدید در شهر وجود دارد. تقریباً هیچ تفاوتی با نسخه اصلی ندارد ، اما بهبودهایی در زیر کاپوت مشاهده می شود – و قیمت هنوز هم مضحک است: فقط 70 دلار. با این حال ، در حال حاضر 55 دلار از فروشگاه های مختلف از جمله آمازون به فروش می رسد – اگرچه تا 4 دسامبر از آنجا تحویل نمی شود.

آیا زودتر می خواهید؟ Bip S نیز 55 دلار در این فروشگاه ها است:

Bip S که هنوز هم به یک صفحه نمایش قابل انتقال 1.3 اینچی همیشه روشن (کاملاً زیبا در خارج از خانه حتی در زیر تابش مستقیم آفتاب) نیز مجهز است ، کمی وضوح تصویر را بالا می برد و رنگ بیشتری می بخشد. این موارد پیشرفته ظریف هستند اما مورد استقبال قرار می گیرند ، همچنین بلوتوث 5.0 و لوازم جانبی قطب نما نیز مورد استقبال قرار می گیرند.

نکته قابل توجه: Bip S دارای 10 حالت ورزشی (از چهار حالت ، از جمله شنا) ، یک سنسور ضربان قلب BioTracker PPG و کنترل موسیقی بلوتوث است. اکنون می توانید پخش و مکث کنید ، از آهنگ ها بگذرید و میزان صدا را مستقیماً از ساعت تنظیم کنید.

عمر باتری همیشه ادعای بزرگی برای شکوه Bip داشته و S هیچ تفاوتی ندارد. Amazfit تا 40 روز قول می دهد (یعنی روزها، نه ساعت) استفاده اساسی و 15 روز استفاده “معمولی” ، که به معنای فعال کردن ویژگی هایی مانند GPS و پایش خودکار ضربان قلب است. از عهده این کار برمی آیم: من هر روز اپل واچ می پوشم ، اما هنگام مسافرت به Bip می روم. چه کسی می خواهد با یک شارژر دیگر تعامل کند؟ اینجا نیازی نیست

برنامه همراه Amazfit هنوز بهم ریخته است و این بار امیدوارم که طراحی ساعت پلاستیکی کمتری داشته باشم. اما اینها شکایت از سیب زمینی کوچک است. Bip S با حفظ قیمت فوق العاده پایین ، همه خوبی های اصلی را حفظ کرده و کمی بهتر می کند.

برای دیدگاه دیگر (و غوطه وری بسیار عمیق تر در ویژگی ها و عملکرد) ، به CNET مراجعه کنید بررسی Bip S. ما همچنین یک قسمت از پادکست Cheapskate Show داریم که در مورد ساعت های هوشمند ارزان قیمت (و به ویژه Bip S) صحبت می کند. می توانید همین جا به آن گوش دهید!

تفکرات شما؟

بیشتر بخوانید: بهترین ساعت های هوشمند برای سال 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

گزینه های بودجه مورد علاقه ما برای Apple Watch


12:47

این مقاله در ابتدا زودتر منتشر شد. برای بازتاب اطلاعات جدید قیمت گذاری و حذف معاملات منقضی شده ، به روز شده است.


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و غیره انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روز رسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر