[ad_1]

سانتا

لیستی از قرارهای بزرگنمایی ایجاد می کند و آن را دو بار بررسی می کند.

زیر شکم

ویروس کرونا-era بچه ها – اکنون حرفه ای های بزرگ زوم با معلمان ، مربیان ، مادربزرگ ها ، مادربزرگ ها ، پسر عموها ، دوستان ، همسایگان – می توانند سانتا را به لیست دوستان بزرگنمایی خود اضافه کنند.

یک پروژه مستقر در انگلستان به نام سانتا در خانه ، کودکان و آقای Klaus را برای جلسات بزرگنمایی از این تا 24 دسامبر متصل می کند. تماس ها حداکثر 12 دقیقه طول می کشد و می تواند شش کودک و تعداد نامحدود بزرگسالانی را که از هرجای دیگر به آن ملحق می شوند ، جای دهد.

دکتر برجسته بیماریهای عفونی دکتر آنتونی فاوسی روشن کرده است که سانتا مصونیت ذاتی نسبت به COVID-19 دارد و با وجود همه گیری همه گیر که بسیار تغییر کرده است ، امسال نیز دودکش ها را هدف قرار می دهد تعطیلات در سال 2020. اما به لطف Wi-Fi تازه نصب شده در قطب شمال و سورتمه خود ، پسر ریش دار مورد علاقه نیز به طور واقعی از خانه ها بازدید می کند.

برگزار کننده سانتا هوم ، شرکت سرگرمی Underbelly ، نوید یک تجربه شخصی را می دهد.

این شرکت که در این زمینه تخصص دارد گفت: “به لطف حافظه گیج کننده سانتا ، کمی چربی آرنج و کمی کمک از بچه های بزرگتر ، سانتا کاملاً نام هر کودکی را که ملاقات می کند خواهد شناخت (و خیلی بیشتر … در رویدادها و جشنواره های زنده.

جلسات از 42 پوند (حدود 56 دلار یا 76 دلار استرالیا) شروع می شود. این مبلغ معادل 7 پوند برای هر کودک است (تقریباً 9 دلار یا 13 دلار استرالیا).

چه کسی می داند؟ افزایش بابا نوئل حتی ممکن است پس از همه گیری نیز باقی بماند. این خبر خوبی برای خانواده هایی است که ترجیح می دهند از صف های طولانی و جلسات گریه در دامان آقای کلاوس بگذرند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر