[ad_1]

کیت بیشاپ

کیت بیشاپ از کمیک های مارول.

کمیک های مارول

اگرچه هنوز رسمی نیست که هایلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ بازی می کند سریال Disney Plus Hawkeye مارول، همه عکسهای جدید ، اما تأیید کنید که این همه است.

XRealm Matthews توییت چهارشنبه ، مجموعه ای از بسیاری از تصاویر با وضوح بالا از مجموعه ، از جمله اشتاینفلد با امضای اسقف بنفش. او همچنین یک کمان نگه دارد که فقط می تواند آن را پخش کند.

عکسها مربوط به 2 دسامبر است ، ظاهرا از مترو در بروکلین است. با تشکر از یک ویدیو و تصاویر کمتر واضح (هر دو از طریق Multtiverse Murphy) ، ما قبلاً می دانستیم که فیلمبرداری در حال انجام است.

جرمی رنر ، معروف به هاوکی اصلی فیلم های انتقام جویان ، با کلیک بر روی برچسب کلینت بارتون روی صحنه فیلمبرداری را تایید کرد. “خانم اسقف … شما به شما احتیاج دارید!” او روز چهارشنبه در اینستاگرام پست گذاشت.

اما همه ما می دانیم که Lucky the Pizza Dog ستاره واقعی نمایش است. او در تصاویر آنجا استینفلد را با بند می کشد.

سگ پیتزا کیست؟ سگ پیتزا شخصیتی در این کمیک است که اولین بار وقتی کلینت بارتون او را نجات می دهد ظاهر می شود. برچسب های پسر خوب نام او را Arrow نشان می دهد ، اما کلینت نام او را به Lucky تغییر می دهد. موضوعی که کاملاً به دیدگاه لاکی اختصاص داشت ، نشان می دهد که او فقط به دلیل علاقه اش به یک قطعه در نیویورک ، سگ پیتزا نامیده می شود.

Pizza Dog را به لیست بزرگترین شخصیت های مارول که تاکنون نشنیده اید اضافه کنید. مشخص شد که او در یک مجموعه هنری مفهومی از یک فیلم 12 دقیقه ای دیزنی پلاس به نام Marvel Studios: Expanding the Universe بازی کرده است که در اواسط ماه نوامبر اکران شد.

تصویر-ios-2

پیتزا سگ خوش شانس!

یک معجزه

اگر از سری جدید که انتظار می رود در پایان سال 2021 به دیزنی پلاس برسد ، هیجان زده نبودید ، یک توله سگ شایان ستایش باید کارت قرعه کشی باشد. در غیر این صورت ، برای دیدن کیت بیشوپ لباس هاوک زیر نظر استاد آرچر ، کلینت بارتون ، هماهنگ شوید.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir