[ad_1]

iphone-12-conceptiphone-video-screengrab-صفحه اصلی

این مفهوم iPhone 12 Pro از YouTube ConceptsiPhone صحیح باشد یا نباشد ، انتظار می رود آیفون جدید از اتصال 5G پشتیبانی کند.

مفاهیم آیفون

به راحتی می توان گفت که 2020 برای مردم سال زباله است ، اما برای گوشی های جدید ، دوربین ها و کنسول های بازی بسیار مثمر ثمر بوده است. این پاییز علاوه بر اپل آیفون 12 ترکیب ، بسیاری از محصولات جدید دیگر از جمله منتشر یا منتشر شده است Xbox X سری و PS5، دوربین آینه جدید Sony A7S iii ، Samsung Galaxy Note 20 Ultra و Galaxy S20 FE و محصولات جدید از آمازون. جدیدترین خط پرچمدار اپل اکنون برای خرید موجود است، دارای چند نسخه جدید و جالب جدید است. اما مهمترین موارد اضافه شده دوربینها یا پردازنده نیستند. این است پشتیبانی از آیفون 12 برای 5G.

این بدان معناست که بزرگترین ویژگی آیفون 12 تا حد زیادی از کنترل اپل خارج شده و کاملاً در دست AT&T ، T-Mobile و Verizon است. بستگی به اپراتور و محل زندگی شما دارد تجربه 5G در آیفون 12 می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. این موقعیت غیرمعمولی برای اپل است که به اصرار در ساخت تقریباً همه جنبه های محصولات خود از سخت افزار تا نرم افزار مشهور است.

بیشتر بخوانید: آیفون 12 پرو و ​​پرو مکس در مقابل آیفون 11 پرو و ​​پرو مکس: مشخصات و ویژگی ها

در مقابل ، وضعیت فعلی 5G در ایالات متحده ترکیبی از تبلیغات ، امیدواری و نقطه مقابل هماهنگی است. بسته به اپراتور ، 5G در فرکانسهای مختلفی در دسترس است که بعضی از آنها سرعت واقعاً گیج کننده ای را ارائه می دهند اما دامنه اتصال دائمی به تلفن شما را ندارند. فرکانس های دیگر از برد طولانی و اتصال پایدار برخوردار هستند ، اما سرعتی را ارائه می دهند که خیلی سریعتر از 4G LTE نیست. برخی از مناطق ایالات متحده دارای شبکه های 5G از سه شرکت مخابراتی عمده آمریکایی هستند ، برخی دیگر کاملاً پوشش صفر دارند.

آیا این بدان معناست که 5G تشخیص می دهد آیفون 12 فلاپ است یا خیر؟ از نظر فروش ، البته نه. اپل احتمالاً میلیون ها آیفون جدید به فروش خواهد رساند. اما این بدان معنا نیست که هر کسی که آیفون 12 بخرد ، تجربه بسیار خوبی در اتصال آن و راه اندازی در شبکه 5G خواهد داشت. و صدها هزار ، اگر نه میلیون ها کاربر جدید متصل ، منجر به جهش بزرگی در ترافیک در شبکه های 5G می شود که هنوز در مراحل ابتدایی نیستند. این پتانسیل عظیم برای بسیاری از افراد وجود دارد که تجربه 5G بدی را در آیفون جدید خود تجربه کنند. احتمالاً حتی بدتر از این است که اگر آنها فقط 4G مانده بودند.

بیشتر بخوانید: اگر از آیفون 12 خود از 5G استفاده نمی کنید ، لطف کنید و آن را خاموش کنید. این است که چگونه

best.jpg

در سال 2013 ، هنگامی که آیفون 5 منتشر شد ، اتصال داده 4G LTE آن باعث افزایش چشمگیر ترافیک شبکه و ازدحام شد.

پاتریک هلند / CNET

من به خاطر می آورم که در سال 2013 آیفون 5 با پشتیبانی از 4G LTE راه اندازی شد. من تلفن را در سپتامبر خریداری کردم که برای اولین بار بیرون آمد و سرعت صاعقه را تجربه کرد. اما همزمان با چرخش شکرگذاری ، بسیاری از افراد دیگر آیفون 5 داشتند و سرعت 4G LTE من با همه ترافیک جدید در همان شبکه روبرو شد. خوشبختانه طی این سالها ، 4G LTE قدرتمندتر شده و شبکه ها توانسته اند ظرفیت بیشتری را ارائه دهند.

در مورد 5G ، همه چیز پیچیده تر می شود زیرا همه 5G ها برابر نیستند. این 5G فوق سریع که قبلاً اشاره کردم ، به آنتن های 5G مختلف در محدوده متوسط ​​و پایین نیاز دارد. این آنتن های مختلف به معنای چندین مدل از یک آیفون است. 5G از پراکندگی رنج می برد و حتی برای شخصی مثل من که کاملاً با چنین مواردی آشنا است ، موضوع می تواند طاقت فرسا باشد.

چرا اپل روی 5G شرط بندی می کند؟ شرکت باید حتی اگر اکنون جاده به طور کامل آسفالت نشده باشد ، در چند سال 5G راهی است که اکثر ما داده های تلفن همراه را دریافت می کنیم. دلیل دیگر این است که 4G LTE یک شبکه ایمنی عالی است. شخصی با آیفون 12 بدون رادیوی 5G در همسایگی خود همچنان می تواند از طریق 4G LTE متصل شود. اما شرم آور خواهد بود اگر همین فرد برای تهیه یک آیفون 5G فقط برای داشتن پوشش نقطه ای صفر یا 5G حق بیمه پرداخت کند.

اما اگر دوستان و خانواده من نشانه باشند ، آیفون 5G چیزی است که بسیاری از آنها آرزو می کنند. آن نیست آیفون 11 و 11 دسامبر عالی نیست یا اینکه دوستان من به خصوص در مورد 5G بسیار هیجان زده هستند. از نظر آنها ، آیفون 5G کاملاً مربوط به آینده است ، حتی اگر اتصال 5G برای استفاده در خارج از دروازه آماده نباشد.

اگر منتظر خرید آیفون بودید که از پشتیبانی 5G برخوردار است ، خوش شانس هستید. اما در مورد اتصال 5G در منطقه خود تحقیق کنید آنچه اپراتور شما ارائه می دهد. اگر 5G برای شما مهم نیست و یک سال در حال ارتقا برای آیفون خود هستید ، در موقعیت خوبی قرار دارید. شما همچنان قادر خواهید بود از 4G LTE قابل اعتماد و راحت عادت کرده باشید و در سالهای آینده با گسترش 5G و بسیاری از عطر و طعم اتصال به ایالات متحده ، ممکن است خدمات سریعتر را مشاهده کنید.

این باید کمی آرامش را در این سال وحشتناک فراهم کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

سایت های سلول کوچک 5G با برج های 4G بسیار متفاوت است


11:40

اپل به درخواست نظر پاسخ نداد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir