[ad_1]

سیاره کامل

دیسکاوری پلاس بسیاری از مستندهای BBC Nature را پخش می کند ، از جمله اولین نمایش فیلم A Perfect Planet (آمریکا) ، آخرین مجموعه مستند با روایت دیوید آتنبورو.

BBC One / Discovery

Discovery – برنامه ریز کابل پشت شبکه هایی مانند Discovery Channel ، Food Network ، HGTV و TLC – در 4 ژانویه یک سرویس پخش جریانی بازسازی شده به نام Discovery Plus را با هزینه 5 دلار در هر ماه با تبلیغات و 7 دلار به صورت رایگان در ایالات متحده راه اندازی می کند. که باعث می شود جدیدترین شرکت رسانه سنتی باشد که رقبای خود را با Netflix و Disney Plus غنی سازی می کند. علاوه بر این ، Verizon Discovery Plus را در تمام طول سال به صورت رایگان به برخی از مشتریان ارائه می دهد.

دیسکاوری پلاس جنگنده دیگری را به اصطلاح جنگهای جریانی اضافه می کند ، دوره ای در سال گذشته که غول های رسانه ای و تیتان های فناوری تعدادی سرویس جریانی جدید راه اندازی کردند. این نبردها – جنگیدن در جذب نیروها مانند Apple TV Plus، HBO Max ، دیزنی پلاس و طاووس NBCUniversal در برابر وزنه های سنگینی مانند Netflix و Amazon Prime Video – شرکت های عظیم را بر آن داشته اند تا میلیاردها دلار برای جلب آرزوی خود برای شکل دادن به آینده تلویزیون بریزند.

اما برای شما ، این رقابت رو به رشد همچنین بر تعداد خدمات شما برای تماشای آنلاین نمایش ها و فیلم های مورد علاقه شما تأثیر می گذارد – و غالباً هزینه آن را پرداخت می کنید.

Discovery Plus ماه گذشته در انگلیس و ایرلند راه اندازی شده است. علاوه بر راه اندازی ایالات متحده در 4 ژانویه ، این سرویس قصد دارد سال آینده به بیش از 25 بازار بین المللی گسترش یابد. این شرکت اعلام کرد قصد دارد این سرویس را در ایتالیا ، هلند ، اسپانیا ، اسکاندیناوی ها (معمولاً دانمارک ، فنلاند ، ایسلند ، نروژ و سوئد) ، کشورهای آمریکای لاتین ، از جمله برزیل و مناطقی از آسیا راه اندازی کند.

Discovery Plus ترکیبی از نمایش ها و کتابخانه های کتابخانه و نسخه های اصلی منحصر به فرد جدید خواهد بود ، و بسیاری از سرویس های پخش جریانی جدید را فعال خواهید کرد. در ایالات متحده ، Discovery Plus بیش از 55،000 قسمت از کانال های خود Discovery و همچنین مجموعه تاریخ طبیعی BBC ، A&E Networks ، Group Nine و موارد دیگر خواهد داشت. و این شرکت گفت که در حال برنامه ریزی برای “لیست جامع” افرادی مانند Fixer Upper Chip و Joanna Gaines ، مجری مستند طبیعت Sir David Attenborough ، بازیگر کمدین کوین هارت و سرآشپزهای Bobby Flay و Jada De Laurentis است.

در مورد اینکه کدام دستگاه ها از Discovery Plus برای پخش جریانی پشتیبانی می کنند ، این شرکت گفت: “این سرویس” در سیستم عامل های اصلی ، از جمله تلویزیون های متصل ، شبکه ، دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها “بدون تعیین سیستم عامل های خاص در دسترس خواهد بود.

با Verizon برخورد کنید

این سرویس جدید با مشارکت گسترده با یک دوره آزمایشی رایگان با Verizon راه اندازی می شود و به برخی از مشتریان غول ارتباط از راه دور تا 12 ماه Discovery Plus اساساً رایگان ارائه می دهد. Verizon عادت چندانی ندارد که این نوع مزایا را به مشتریان ارائه دهد: این یک سال اپل تی وی پلاس را برای بسیاری از مشتریان فراهم کرد که یک سال پیش غول گجت سرویس پخش جریانی خود را راه اندازی کرد.

مشتریان جدید و فعلی بی سیم با برنامه های تلفن همراه به اصطلاح Play More یا Get More Unlimited 12 ماه Discovery Plus را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت می کنند. همچنین ، مشتریان جدیدی که برای اینترنت خانگی Verizon 5G یا Fios Gigabit Connection ثبت نام می کنند ، 12 ماه Discovery Plus رایگان دریافت می کنند.

مشتریان Verizon با طرح Start یا Do More Unlimited شش ماه Discovery Plus را بدون هیچ هزینه اضافی دریافت می کنند و بسته به برنامه خود ، مشتریان جدید Fios سه تا شش ماه واجد شرایط خواهند بود.

جزئیات بیشتر در مورد این معامله اواخر روز چهارشنبه در صفحه پشتیبانی قرار خواهد گرفت.

نمایش ها ، فیلم ها و تبلیغات

در ایالات متحده ، دیسکاوری پلاس گفت که ده ها هزار قسمت وجود دارد ، همه براساس سنت غیر داستانی و واقعیت نمایش این شرکت است. این کاتالوگ شامل 2500 نمایش فعلی و کلاسیک از مجموعه شبکه های Discovery ، از جمله HGTV ، شبکه غذایی ، TLC ، ID ، OWN ، کانال سفر ، کانال Discovery و Animal Planet است. مشترکین ایالات متحده همچنین می توانند سری جدید استعدادهای درخشان مانند Gaines را در Fixer Upper پخش کنند. کمدین هارت ، کار با تهیه کننده فیلم ویل پکر ؛ حق رای دادن نامزد 90 روزه؛ فلی و د لاورنتیس ستاره شبکه غذایی. و کمدین امی شومر ، از جمله دیگران.

برنامه نویسی طبیعت ، علم و محیط برای Discovery Plus عالی خواهد بود. در بالای این کاتالوگ در ایالات متحده حقوق پخش انحصاری بسیاری از مستندهای مهم BBC ، مانند سیاره زمین ، سیاره آبی و سیاره منجمد وجود دارد. و Discovery Plus میزبان اولین برنامه A Perfect Planet در ایالات متحده خواهد بود ، یک مجموعه پنج بخشی جدید که توسط Attenborough روایت می شود و توسط تهیه کننده اجرایی Planet Earth و The Hunt ساخته شده است. این سرویس همچنین محتوا را از توسعه دهنده دیجیتال متمرکز بر حیوانات Dodo پخش می کند و با سازمان های مهم زیست محیطی در سراسر جهان از جمله The Explorers Club ، Oceana و WWF مشارکت محتوایی دارد.

علاوه بر این ، Discovery Plus با صدور مجوز برای محتوای A&E ، The History Channel و Lifetime ، کتابخانه برنامه نویسی غیر داستانی خود Discovery را تکمیل می کند و بیش از 1500 قسمت از برنامه ها مانند The First 48 ، Bring It ، Dance Moms ، Ice Road Truckers ، Pawn را اضافه می کند ستارگان ، بیگانگان باستان ، جنگ های ذخیره سازی ، 60 روز ، مداخله و شبح.

ادامه مطلب: طاووس در برابر HBO Max در مقابل دیزنی پلاس در مقابل اپل تی وی پلاس: نحوه جابجایی جریان


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چه خبر برای دسامبر سال 2020


3:31

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر