طراح و خالق سریال ران فیتزجرالد میگوید این نسخه از پری میسون بر اساس کاراکتری که ریموند بر در دههی ۵۰ خلق کرد نیست و تصویری تاریکتر از این شخصیت به نمایش گذاشتهاند. در این سریال شاید لوکیشن محدود باشد ولی حسهای نفرت و عشق و خیانت هنوز هم به وظوح دیده میشود. ما با هم بهترین سریال های سال ۲۰۲۰ که تابهحال منتشر شده بودند را مرور کردیم اما شاید در ادامه سال شاهد انتشار سریالهایی باشیم که شایسته حضور در این فهرست باشند. وقتی دیدیم که اشلی در حال تماشای فیلم خانگی کشندهاش است، متوجه شدیم که موجود شوم ظاهر شد، اشلی را گرفت و ما بعد از آن این دو نفر را درون آن فیلمها تماشا میکنیم. «شوم» میتوانست با فیلمبرداری فیلمهای خانگی به پایان برسد و تماشاگران را با ترسی طولانی به حال خود دانلود ی تیکه فیلم عاشقانه لب گیری رها کند. سریال Squid Game پُر از جزییات باورنکردنی و نکات جالبی است که درست جلوی چشم تماشاگران پنهان شدهاند. این خود نورمن، قربانی روانپریشی است که توسط شخصیتی بیثبات هدایت میشود، و در طول فیلم مرتکب قتل شده است. صحنهای که ما حقیقت را در مورد مادر و نورمن، با آن جسد چرخان و چراغی که در حال تاب خوردن است میفهمیم خارقالعاده است.

ما در اتاق زیر شیروانی خانواده اسوالت نشستهایم و شاهد یک جعبه پر از فیلم هستیم، که اکنون شامل حلقه فیلم اشلی با عنوان «نقاشی خانه ۱۲» است. در پرده سوم معروف، ما متوجه میشویم که مادر نورمن بیتس مدتها است که مرده، جسدی که با دقت نگهداری میشود و روزها به معنای واقعی کلمه در خانه مینشیند. این سریال جایزه بهترین سریال درام گلدن گلوب 2017 و جایزهی بهترین بازیگر زن برای کلر فوی را به دست آورده است و برای به دستآوردن آن با سریالهایی همچون تاج و تخت و وست ورلد رقابت کرده است که هرکدام از شاهکارهای پرطرفدار شبکه HBO هستند. سریال بسیار جالب و پرمحتواست ولی سادگی خود را از دست نمیدهد و همین موضوع بیننده را برای دیدن این سریال نگه میدارد. ولی مقامی که این سریال در صنعت سریال سازی و سیت کام دارد دیگر به دست نخواهد آمد. نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .

اگرچه ممکن بود یک پایان بهتر این فیلم را در قلمرو فیلم تحسین شده «حس ششم» (Sixth Sense) قرار میداد، اما «نشانهها» عمدتا (و متاسفانه) به قعر آثار سینمایی نسبتا ناامید کننده سقوط میکند. سریال گامبی وزیر توانست با تحسین منتقدان مواجه شود و نمرات بسیار خوبی را از سوی آنها دریافت کند. این سریال در جلب نظرات مثبت منتقدان موفق ظاهر شد و به دلیل داستان مهیج و بازی عالی گروه بازیگری تحسین منتقدان را برانگیخت. این سریال ماجراهای ده سال قبل از کاپیتان کرک، اسپاک و اینترپرایز را دنبال میکند که طی آن گروه استارفلیت در پی یافتن دنیاهای جدید و تازه هستند. بختیاری عنوان کرد: سریال «پاورچین» به کارگردانی آقای مدیری هم در سال 1381 در 129 قسمت ساخته شد که بسیار جذاب بود و بعدها مجموعه «نقطه چین» در شبکه سه هم تقریباً با همان گروه تولید و پخش شد. نتفلیکس تریلر جدیدی از فصل دوم سریال The Witcher با بازی هنری کویل را منتشر کرد که در آن تصاویر بیشتری از ماجراجویی جدید گرالت به تصویر کشیده میشود.

این سریال از روی یک کمیک با همین نام نوشته جرارد وی و گبریل بو اقتباس شده است و روند ساخت این سریال با تایید شبکه نتفلیکس ادامه خواهد داشت. او ادامه داد: وقتی برای این کار رفتم صحبت کنم گفتند کار کمدی است. درن با سرعت بیشتری بزرگ میشود و با بزرگ شدن، کنترل او دشوارتر میشود. او رزیدنت بخش اطفال است که با توجه به ناتوانی پیشرفتهاش، علیرغم اینکه یک رزیدنت نابغه به شمار میرود و با مهارت به درمان اطفال میپردازد، در زندگی دچار مشکلاتی مانند برقراری ارتباط اجتماعی میباشد. طبق روایات او در حین شکار کفش و لباس مردانه می پوشیده و دارای مهارت بالایی بوده است . پس از اینکه الیسون با بازی ایتان هاک، اسرار موجود شوم، کودکان گمشده و خانوادههای قتل عام شده را حل کرد، متوجه میشود که او و خانوادهاش آخرین قربانیان هستند. دوربین فقط از جعبه خارج میشود تا چهره ترسناک موجود شوم به عنوان آخرین سکانس وحشتناک در قاب ظاهر شود. یکی از بزرگترین فیلمهای ترسناک تمام دوران به معنای واقعی کلمه به مدت ۱۰ دقیقه مکث میکند تا مطمئن شود «منظور کارگردان را دریافت کردهایم! در این مطلب ۲۵ فیلم ترسناک خوب را نام بردیم که پایانبندیهای بدشان به ضررشان تمام شد.

ایندکسر