سقوط فاجعه بار رصدخانه Arecibo را که توسط چندین دوربین گرفته شده است مشاهده کنید

[ad_1]

فیلم ویدیویی قابل توجه از یک سکوی 900 تنی در رصدخانه Arecibo سقوط می کند یک بشقاب عرض 1000 فوت در زیر روز پنجشنبه توسط بنیاد ملی علوم منتشر شد. این اتفاق افتاده است که یک هواپیمای بدون سرنشین از نزدیک کابلهایی را که سکو را بالای صفحه نگه می دارند ، بررسی کرد ، در حالی که این کابلها روز سه شنبه کلیک کردند.

تصاویر روز سه شنبه هم تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین و هم نمای دوربین را در مرکز بازدید کنندگان نشان می دهد که سکو در حال سقوط به دادگاه درست بالای کف جنگل در Arecibo ، پورتوریکو است. همچنین می توان سقوط دو قطعه عظیم برج سیمانی را که کابل ها به آنها متصل شده بود ، مشاهده کرد.

دو کابل قبلاً خراب شده بود ، یکی در ماه آگوست و دیگری در ماه نوامبر ، ظرف را بی ثبات می کند.

تلسکوپ رادیویی عظیم که نزدیک به 60 سال از فعالیت آن می گذرد ، زمینه ای برای صحنه نبرد دراماتیک در فیلم GoldenEye با بازی پیرس برازنان در سال 1995 توسط جیمز باند است. او همچنین در فیلم جودی فاستر ، تماس با 1997 ظاهر شد. اما میراث واقعی آریسیبو در بسیاری از کشفیات علمی است که وی انجام داده است. او تپ اخترها را مطالعه کرد ، دانش ما را در مورد عطارد گسترش داد ، سیارات فراخورشیدی را لکه دار کرد و انفجارهای سریع رادیویی را تشخیص داد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet