تزیین سیسمونی پسرانه معمولا با روبان، تور و لوازم تزیینی پسرانه انجام میشود. تزیین سبد نوزاد پسر نیز با همین لوازم انجام میشود. آبی در گروه رنگهای سرد طبقهبندی میشود و ممکن است در طولانیمدت خستهکننده شود. شاید خرید این وسیله خیلی برای والدین جزاب باشد ولی عملا برای نوزاد به خصوص در یک سال اول کاربردی ندارد و حتی ممکن است خطرناک هم باشد؛ و خیلی از کودکان تمایلی به سیسمونی هپی لند آن ندارند. ممکن است اقوام یا آشنایان ست های بهداشتی را به شما معرفی کنند اما بهتر است با توجه به بودجه خود نسبت به خرید اقلام ضروری اقدام کنید و پول خود را هدر ندهید.

این حریر را بهصورت پاپیون بزرگی تزیین کنید و بخشهای آویز شده از پارچه را در اطراف تخت قراردهید و از زیبایی لیست سیسمونی نوزاد پسر و دختر، لذت ببرید. اصلا اتاق نوزاد را شلوغ نکنید و از رنگها مختلف و تیره برای اتاق نوزاد، استفاده نکنید. اگر نوزاد شما دختر است، حتما از روبان و تور صورتی، قرمز و نارنجی استفاده کنید و تزیین سبد سیسمونی نوزاد را نیز با همین لوازم تزیین کنید.

تزیین سیسمونی نوزاد پسر و دختر با استفاده از لوازم ساده و رنگارنگ، بهترین کاری است که میتوانید انجام دهید. قبل از انتخاب آن ها ابتدا باید فضای اتاق نوزاد را بررسی کنید تا متوجه شوید چه لوازمی را با چه ابعادی باید خریداری کنید. اگر تعداد زیادی از یک لباس را در یک اندازه خریداری کنید هم این احتمال وجود دارد که برخی از آنها حتی بدون استفاده، کنار گذاشته شوند. تزیین گهواره قدیمی نوزاد و تخت نوزاد، یکی از بخشها مهم ماجرا است. سرویس کمد و تخت خواب، موارد تغذیه ای، اسباب بازی، وسایل حمل و نقل نوزاد و …

در ضمن این مجموعه دارای سه طیقه است که در طبقه شوم آن شهر بازی، فست فودهای معروف و فود کورت قرار گرفته است. لوازم و وسایلی که در این فروشگاه ها عرضه می شوند دارای تنوع بالا بوده و با تمام سلیقه ها همخوانی دارند. در صورتی که تمایل دارید حوله ی تن پوش خریداری کنید، بهتر است برای 2 سال به بالا بخرید. رنگ آبی رنگ آرامش است و در روزهای بعد از زایمان که عموم مادران دچار افسردگی میشوند، این رنگ میتواند به بهبود حال و آرامش آنها کمک کند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیسمونی طوسی سرمه ای لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر