[ad_1]

این عالی است.

رولز – رویس

بسیار خوب ، افراد ثروتمند ، به من گوش دهید. رولزرویس روز سه شنبه اولین سریال فوق العاده انحصاری Neon Nights خود را به نمایش گذاشت و شما باید کاملا یکی را انتخاب کنید. شاید آنها را نمایشی بیابید ، اما من قول می دهم که آنها واقعاً خوشحال هستند. و از آنجا که فقط چهار نمونه از هر خودرو در سراسر جهان فروخته می شود – ایالات متحده فقط از هر یک نمونه می گیرد – این تقریباً تضمینی است که هرگز و هرگز خودروی دیگری را نخواهید دید. این منحصر به فرد است.

این رنگ های زنده جدید پر جنب و جوش در نمونه های Black Badge موجود است کولینان SUV، سپیده دم قابل تبدیل و Wraith کوپه. بله ، ممکن است در تاریکی با برچسب لیزر کمی براق به نظر برسند ، اما چه خوب این است که همه این رنگ ها به طور قانونی در طبیعت وجود دارند.

کولینان در Mirabeau Blue در دسترس است ، مدل آن از بالهای زنده پروانه Rhetus periander ساخته شده است که در آمریکای مرکزی و جنوبی یافت می شود. در داخل ، کالینان دارای چرم سفید قطبی با لهجه های سبز Lime Rock است.

این رنگ از قورباغه درخت سبز استرالیایی تقلید می کند.

رولز – رویس

Lime Rock Green رنگی است که روی نشان سیاه Wraith که در قورباغه درخت سبز استرالیایی مشاهده می شود ، مشاهده می کنید. چرم Scivaro Grey با دوخت و لوله Lime Rock Green فضای داخلی Wraith را می پوشاند.

سرانجام ، Dawn Black Badge با رنگ قرمز Eagle Rock نقاشی شده است. نه ، این نام به نام محله در شمال شرقی لس آنجلس نیست ، بلکه نام آن درخت همیشه سبز “Ohi’a lehua” است که در هاوایی متولد شده است. فضای داخلی این یکی با جزئیات Koi Red در Selby Grey انجام شده است.

همه اتومبیل ها همچنین دارای طرح های نئونی در داشبورد هستند ، در آنچه رولزرویس آن را اصلاح فیبر فنی می نامد. به گفته این خودروساز انگلیسی ، بخش BMW ، “اثر رنگ درخشندگی شدید نئون را ایجاد می کند و اعوجاج نور مصنوعی را با سرعت نشان می دهد.”

رولزرویس با سایر گزینه های منحصر به فرد نقاشی موفقیت هایی کسب کرده است. سال گذشته ، این شرکت در هفته اتومبیل مونتری اتومبیل های پاستلی سه هفته ای را معرفی کرد و رولزرویس به درخواست مشتری خاص سایه های یکبار مصرف زیادی ایجاد کرد. این همه چیز در مورد افراد ثروتمند در سراسر جهان است که با چرخ رنگ کمی دیوانه می شوند و دیدن رولزرویس در آغوش گرفتن این سمت وحشی نیز بسیار جالب است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر