[ad_1]

wristcam-originaledition-carousel-skateboard-desktop

Wristcam دوربین هایی را به Apple Watch شما اضافه می کند.

مچ به مچ

بر خلاف ساعت های هوشمند دیگر ، مانند Galaxy Gear 2013 اصلی سامسونگاپل واچ هرگز در نوار خود دوربینی نداشته است. در حالی که از آن زمان بیشتر شرکت ها ایده دوربین های ساعت های هوشمند خود را کنار گذاشته اند ، به نظر می رسد لوازم جانبی جدید جای خالی افرادی را که اپل پوشیدنی دارند و در طول زندگی خود خواهان دوربین های بیشتری هستند پر می کند.

لوازم جانبی جدید 299 دلاری با نام Wristcam توسط شرکتی مستقر در کالیفرنیا ، گروهی برای ساعت اپل است که از طریق لوازم جانبی مدولار موجود ، دو دوربین به آن اضافه می کند. اولین لنز یک عکس 8 مگاپیکسلی “رو به جهان” است ، در حالی که بالای صفحه شماره گیری یک دوربین مستقل 2 مگاپیکسلی وجود دارد. هر دو می توانند عکس و فیلم بگیرند.

wristcam-originaledition-pinkleather-desktop

دوربین رو به روی Wristcam است.

مچ به مچ

فیلم ها می توانند با رزولوشن حداکثر 1080p HD ضبط شوند و دستگاه دارای 8 گیگابایت حافظه محلی برای 2000 عکس یا یک ساعت فیلم است. سپس آنچه را که می گیرید می توانید از طریق Wi-Fi به برنامه Photos در iPhone منتقل کنید (دستگاه برای اتصال به Apple Watch از بلوتوث استفاده می کند). جریان مستقیم به عنوان گزینه ای در وب سایت Wristcam تبلیغ می شود ، اما از آنجا که اپل اجازه تماس تصویری FaceTime را از Apple Watch نمی دهد ، مشخص نیست که کدام برنامه ها یا سرویس ها با این ویژگی کار می کنند.

این دوربین ها حداکثر تا 1 متر تا 30 دقیقه ضد آب هستند و توسط کابل USB “مغناطیسی” شارژ می شوند. Wristcam می گوید که “شارژ کامل دستگاه سه ساعت طول خواهد کشید ، که به شما امکان می دهد صدها عکس یا تقریباً 30 دقیقه فیلم برای شارژ بگیرید.”

برای محافظت از حریم خصوصی ، این شرکت در کنار هر لنزی چراغ های LED قرار داده است که هنگام استفاده از دوربین ها روشن می شوند. همچنین یک میکروفون ویژه برای ضبط صدا و همچنین یک دکمه در زیر دوربین ، رو به بیرون ، برای جفت شدن دستگاه و گرفتن عکس و فیلم وجود دارد.

ساعتهای اپل از سری 1 تا 6 و همچنین چهار نوع اندازه ساعت (38/40 میلی متر و 42/44 میلی متر) پشتیبانی می شوند. این شرکت در حالی که از طراحی زیبا اپل واچ دور مانده است ، گزینه های متنوعی از رنگ را برای روبان از جمله گزینه خرید رنگ های اضافی با قیمت 49 دلار برای هر گروه ذکر کرده است.

Wristcam می گوید موجودی خود را در ماه دسامبر فروخته است ، اما سفارشات جدیدی را در ژانویه ارسال می کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر