[ad_1]

شریراچا-شیطان-تخم مرغ-دستور-غذای خنک

برای شکرگذاری به دنبال تخمهای شیطان بر روی میزهای هند باشید.

Chowhound

بوقلمون غذای اصلی بیشتر غذاهای آمریکایی در روز شکرگذاری است ، اما میز غذا در کنار آن زنده می شود. با این حال ، بسته به محل زندگی شما ، منوهای تعطیلات می توانند بسیار متفاوت به نظر برسند. سایت مشاوره شغلی Zippia تجزیه و تحلیل جستجوهای Google برای تعیین محبوب ترین غذای فرعی در هر 50 ایالت ، که در انتها با بوفه انتخاب های سنتی – اما برخی شگفت آور – پایان می یابد.

side-dish-map.png

ساحل شرقی ماکارونی و پنیر خود را دوست دارد.

Zippia.com

محبوب ترین انتخاب؟ سیب زمینی له شده ، که در جستجوی 10 ایالت (کالیفرنیا ، کلرادو ، کنتیکت ، ایلینوی ، مینه سوتا ، مونتانا ، نوادا ، داکوتای شمالی ، واشنگتن و ویسکانسین) قرار دارد. و بسیاری دیگر از پیشنهادات کربوهیدرات ، نشاسته نیز نتایج بالایی کسب کردند. شش ایالت (دلاور ، جورجیا ، مریلند ، کارولینای شمالی ، کارولینای جنوبی ، ویرجینیا) و ناحیه کلمبیا بیش از هر مهمانی شکرگذاری به دنبال ماکارونی و پنیر بودند که همه در یک بلوک بزرگ در ساحل شرقی بودند. آن را خط پنیر Mac -n- بنامید.

اما خنده دارترین قسمت از هر لیست مانند این همیشه انحراف است. ظاهراً ماین شام شکرگذاری را برگزار می کند ، که متخصص تغذیه شما آن را تأیید می کند ، زیرا “سالاد کنار” محبوب ترین جستجو در آنجا بود. ایندیانا با تخمهای شیطان ترک می خورد و آلاسکا یک غذای قهوه ای قهوه ای انتخاب می کند.

بقیه لیست ها عمدتا موارد استانداردی هستند ، زیرا بیشتر از جستجوهای منحصر به فرد کشورها ، بر اساس جستجوهای محبوب است. هاوایی چیزی را با آناناس انتخاب نمی کند ، و گل های قرمز و سبز معروف در نیومکزیکو نیز ظاهر نمی شوند.

در این مطالعه آمده است: “اگر خانواده شما از سنت نامتعارف کوکتل میگو ، بیسکویت سیاه خرچنگ یا هر چیز عجیب و غریب برای روز ترکیه استفاده می کنند ، متاسفیم.” “خانواده شما عجیب است و در اطلاعات ما لحاظ نشده است.”

این سایت روند گوگل برای نوامبر 2019 را تجزیه و تحلیل می کند ، بنابراین داده ها بر اساس منوهای سال گذشته شکرگذاری است. Zippia داده ها را برای 20 انتخاب کلاسیک مطالعه کرد ، بنابراین انتخاب های غیر معمول در فهرست باعث مخفف اختصار نمی شود.

برای منوی کاملی از عکسهای دولت به نقشه بالا مراجعه کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر