[ad_1]

شریراچا-شیطان-تخم مرغ-دستور-غذای خنک

برای شکرگذاری در جدولهای بومیان آمریکا به دنبال تخمهای شیطان باشید.

Chowhound

ترکیه غذای اصلی بسیاری از میزهای آمریکایی برای شکرگذاری است ، اما کشورها واقعاً میز را زنده می کنند. با این حال ، بسته به محل زندگی شما ، اسپرد تعطیلات می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد. سایت مشاوره شغلی Zippia تجزیه و تحلیل جستجوهای Google برای تعیین محبوب ترین خوراکی در هر 50 کشور ، با یک بوفه از گزینه های معمول سنتی ، به علاوه چند شگفتی.

side-dish-map.png

ساحل شرقی ماکارونی و پنیر خود را دوست دارد.

Zippia.com

محبوب ترین انتخاب؟ سیب زمینی له شده ، که در جستجوی 10 ایالت (کالیفرنیا ، کلرادو ، کنتیکت ، ایلینوی ، مینه سوتا ، مونتانا ، نوادا ، داکوتای شمالی ، واشنگتن و ویسکانسین) قرار دارد. و بسیاری دیگر از پیشنهادات کربوهیدرات ، نشاسته نیز نتایج بالایی کسب کردند. شش ایالت (دلاور ، جورجیا ، مریلند ، کارولینای شمالی ، کارولینای جنوبی ، ویرجینیا) و ناحیه کلمبیا بیش از هر مهمانی شکرگذاری به دنبال ماکارونی و پنیر بودند که همه در یک بلوک بزرگ در ساحل شرقی بودند. آن را خط پنیر Mac -n- بنامید.

اما خنده دارترین قسمت از هر لیست مانند این همیشه انحراف است. ظاهراً ماین آن شام شکرگذاری را برگزار می کند که متخصص تغذیه شما آن را تأیید کند ، زیرا “سالاد کنار” محبوب ترین جستجو در آنجا بود. ایندیانا با تخمهای شیطان ترک می خورد و آلاسکا یک غذای قهوه ای قهوه ای انتخاب می کند.

بقیه لیست ها عمدتا موارد استانداردی هستند ، زیرا بیشتر از جستجوهای منحصر به فرد کشورها ، بر اساس جستجوهای محبوب است. هاوایی چیزی را با آناناس انتخاب نمی کند ، و گل های قرمز و سبز معروف در نیومکزیکو نیز ظاهر نمی شوند.

در این مطالعه آمده است: “متأسفم اگر خانواده شما سنت غیر معمول کوکتل میگو ، کلوچه چادر خرچنگ قرمز یا هر نوع عجیب و غریب برای روز ترکیه را دارند.” “خانواده شما عجیب است و در اطلاعات ما لحاظ نشده است.”

این سایت روند گوگل برای نوامبر 2019 را تجزیه و تحلیل می کند ، بنابراین داده ها بر اساس منوهای سال گذشته شکرگذاری است. Zippia داده ها را برای 20 انتخاب کلاسیک مطالعه کرد ، بنابراین انتخاب های غیر معمول در فهرست باعث مخفف اختصار نمی شود.

برای منوی کاملی از عکسهای دولت به نقشه بالا مراجعه کنید.

وقت دسر است

چند روز پس از انتشار گزارش غذاهای فرعی ، سایت عکاسی شبکه های اجتماعی اینستاگرام لیستی از ایالت های خود را به ایالات ارسال کرد و محبوب ترین پای های شکرگذاری را برای ایالت ها تقسیم کرد.

pie chart-crop.png

پای را تحویل دهید.

اینستاگرام

همانند لیست غذاهای جانبی ، بعید است که در هر کشوری رأی مردم را کسب کنند. درعوض ، آنها در ماه آخر ارسال منظم در اینستاگرام و استوری اینستاگرام بیشترین لایک و ذکر را دارند.

من در دو ایالت – مینه سوتا و واشنگتن – زندگی کردم که اینستاگرام ادعا می کند پای کرن بری را دوست دارد و هرگز قطعه ای از آن را نداشته ام یا آن را در فهرست یا دنباله دیده ام. به گزارش اینستاگرام ، پای کرن بری در 14 کشور مورد علاقه بوده است ، بیش از هر پای دیگر. با کمال تعجب ، پای کدو تنبل فقط سه ایالت غربی را اداره می کند – کالیفرنیا ، آریزونا و نوادا ، در حالی که پای با گردو و سیب زمینی شیرین برای کنترل جنوب آمریکا می جنگد. گیلاس ، زغال اخته و توت فرنگی نیز طرفداران خود را داشت ، اما دسر پای سیب تمام آمریکایی تنها قلب کنتیکت را به دست آورد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر