[ad_1]

تسلا با چراغ های کریسمس

بله ، این کار را نکن

Burnaby RCMP / توییتر

فصل تعطیلات پیش روی ماست و در بسیاری از نقاط جهان چراغ های کریسمس آماده هستند تا خانه ای برای بوته ها ، سایبان ها ، ناودان ها و بسیاری از مکان های دیگر پیدا کنند. اما ممکن است از این موضوع آگاهی نداشته باشید ، چراغ های زیبا اغلب برای وسایل نقلیه مجاز نیستند. متاسفانه این تسلا مدل 3 یک راننده در کانادا یک یادآوری فصلی را ارائه داد.

پلیس سوار کانادایی Burnaby Royal روز چهارشنبه پس از بارگیری یک مدل 3 ، کاملاً تزئین شده با چراغ های کریسمس ، پیامی را در توییتر خود منتشر کرد و خاطر نشان کرد که بلیط برای راننده صادر شده است. وی در توییتی نوشت: “لطفا این کار را انجام ندهید ، اگر آنها به ترافیک بیفتند ، مهم نیست که هرچقدر حواس پرت باشد.”

در حالی که این حادثه در کانادا اتفاق افتاده است ، اما در مورد ایالات متحده نیز صدق می کند. دستورالعمل کلی برای منع چراغ های کریسمس از اتومبیل وجود ندارد ، اما حوزه های قضایی محلی غالباً چراغ های منتشر شده را اخم می کنند. اگر واقعاً می خواهید nits را انتخاب کنید ، رنگهای خاص بسیاری وجود دارد که رانندگان نیز نمی توانند روی ماشین خود نشان دهند. آنها نقل قول های خودشان را ارائه می دهند. به چراغ های قرمز و آبی فکر کنید که ممکن است برای یک وسیله نقلیه پلیس اشتباه گرفته شوند.

برای بازی ایمن ، چراغ ها را در خانه نگه دارید. همچنین تمرکز انرژی خود روی نمایشگر خانگی بسیار خنک تر است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

بهترین اتومبیل های برقی Prius را کاوش کنید …


3:28[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر