ولی شاید بشه گفت که نقطه ضعف این پروژه فقط می تونه دسترسی اتاق کنفرانس و سرویس بهداشتی از یک فضای تقسیم باشه ولی احتمالا این موضوع به این دلیل اتفاق افتاده که دیوارهای فضا نقش سازه ای جدی داشتند و امکان جا به جایی اونها وجود نداشته. نتیجه ی طراحی داخلی این دفتر به گفته ی طراحان تا حد بالایی منعکس کننده ی اهداف و راهبردهای طراحی شرکتشون هست که به نوعی قابلیت بالای اونها رو نشون می ده. رنگ سفید و سبز رنگ های سازمانی این مجموعه هستند که حتی در طراحی وب سایت اونها دیده می شه اما استفاده از رنگ مشکی در طراحی داخلی این فضا به نوعی به عمق پیدا کردن پرسپکتیو های فضایی کمک می کنه به نوعی که تاکیدی هست بر فرم های فوتوریستیک طرح. چون همانطور که در مقالات قبل گفته شد تامین نور طبیعی برای کارمندان از نکات خیلی مهمی هست که راندمان کاری اونها رو بالا می بره. اما موشضوعی که در این پروژه اهمیت داشت این بود که بنا به خواسته ی کارفرما برخی از فضا ها باید با درصد بالاتری پوشش طراحی می شد اتاق هایی که برای برگزاری جلسات بو د و از نظر صدا و امکان دید بصری باید بدون مزاحمت طراحی می شد.

سازینه چوب با اندوخته بیش از ۱۵ سال تجربه در این زمینه کلیه مراحل تولید، ارسال و اجرا را با استفاده از تیمهای با دانش و با تجربه انجام میدهد. اگر می توانید بیش از یک فضا برای کار داشته باشید. مزیت کارانا دکور پشتیبانی پس از اجرای طرح است و در صورت وجود هر گونه مشکل پس از اتمام کار می توانید با کارشناسان کارانا دکور تماس برقرار کنید تا در صدد رفع مشکل شما اقدام کنند. در صورت تمایل شما می توانید با کارشناسان شرکت کارانا دکور ارتباط برقرار کنید تا به صورت رایگان به شما در مورد طرح مد نظرتان مشاوره بدهند. در طراحی داخلی اداری و حتی رنگ پردازی آن ارتباط با لوگو و برندتان را در محوریت قرار دهید. طراحی لابی در ساختمان های اداری بزرگ به این دلیل با اهمیت است که افراد مراجعه کننده هنگام ورود به فضای داخلی ساختمان بتوانند با کانتر اطلاعات ارتباط داشته باشند و در صورت لزوم لحظاتی را منتظر بمانند؛ در نتیجه این فضا به کانتر و مبلمانی برای نشستن افراد نیاز دارد. آینده نگری در طراحی داخلی این پروژه طراحی هوشمندانه ای از گرافیک و نقوش هست که در قالب خطوط نرم و خمیده عناصر تشکیل دهنده ی فضا مثل، دیواره ها، میزها و مبلمان ها رو از هم جدا کرده.

هر چقدر فضا کوچک تر باشه طراحی داخلی اون به دقت و ظرافت بیشتری نیاز داره برای همین بهتره که از یک طراح داخلی برای دکوراسیون و دیزاین چنین شرکت هایی استفاده بشه تا بتونه در بهینه سازی فضا به مجموعه راهکارکمک کننده ای رو ارائه بده. شاید شما از جمله افرادی باشید که از محیط کاری کوچک خود ناراضی و به فکر جا به جایی هستید، که هزینه ی بالای جا به جایی، مانع آن شده است. در ادامه این مطلب لطفا با ما همراه باشید تا باهم به بررسی مطلب طراحی داخلی اداری کوچک پبردازیم. البته این گزینه بدان معنا نیست که هزینه بالایی را برای خرید مبلمان باشکوه صرف کنید، بلکه به دنبال گزینههای ساده و در عین حال شیک باشید. زیرا افراد و مسافران بر اساس آن استنباط می کنند که محیط یک هتل یا ساختمان مناسب است و یا مورد پسند نیست. میتوانید از استیکرهای دیواری استفاده کنید و یا اینکه با ایدههای خلاقانه و کارهای دستی لوگوی برند خود را بسازید و بر روی دیوار نصب کنید. به دلیل اینکه هرچه طراح مد نظر از شما شناخت و آگاهی بیشتری داشته باشد، می تواند فضای دکوراسیون اداری شما را به نحو احسن طراحی کند و با در نظر گرفتن فضایی مطلوب، جذاب، لوکس و رویایی شما را به اهداف خود در مسیر دکوراسیون اداری برساند.

البته برای اینکه حس پویایی و سرزندگی به فضا اضافه بشه در سطوح کوچکی از رنگ سبز هم استفاده شده. البته در دکوراسیون داخلی لابی هتل می توان از متریال گران تری همچون سنگ های گرانیتی و یا سنگ های تیشه ای و سرامیک ها با طرح های مختلف استفاده نمود. اتاق ملاقات و فضاهای مدیریتی، دارای مبلمان رسمی با ترکیبی از تزئینات چوبی با سبک طراحی کلاسیک و چوکاری و نیز محصولات CNC بهصورت مدرن می­باشند. طراحی دکوراسیون سبک کلاسیک و مدل های سبک گذشته مبلمان اداری با تغییرات اندکی همچنان جایگاه اول را در سبد خرید و سلیقه مدیران دارند . این روند با طراحی داخلی به سبک مینیمالیسم و باالهام از حالت ساختارهای شیمیایی مواد انجام شده است. نور طبیعی برای محیط به طور کلی بسیار خوب و مناسب است اما اگر قصد دارید پنجره را با یک پرده بپوشانید بهتر است از پرده های بلند و شیک استفاده کنید . دیوارها ممکن است خیلی موثر بنظر نیایند ولی جالب است بدانید که از اصلی ترین موارد تاثیر گذار بر زیبایی محیط دیوارها هستند که با جابه جایی اندکی تاثیری شگرف به جا میگذارند، همانطور که در چیدمان و دکوراسیون منزل از جمله اتاق خواب و نشیمن یکی از ابتدایی ترین تغییرات جابه جایی دیوارها است، در دکوراسیون اداری نیز دیوارها نقش بسیار مهمیرا در انرژی و شیک شدن دفتر کار شما و یا سازمان ایفا میکنند و دیزاین آن میتواند محیط را لوکس جلوه دهدکرد و همچنین عواملی که باعث خسته شدن کارمندان میشود را در حد امکان کم کند و یا به طور کامل از بین میبرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از دکوراسیون داخلی شرکت اداری ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر