[ad_1]

آیفون 12 شناسایی افراد

ویژگی تشخیص انسان iPhone 12 Pro و 12 Pro Max اپل می تواند یک کاربر کم بینا را از افراد مقابل آگاه کند.

جیمز مارتین / CNET

اپل می خواهد یادگیری در مورد ویژگی های دسترسی این شرکت را برای مردم آسان تر کند و بفهمد که چگونه آیفون ، مک و سایر دستگاه های خود را متناسب با نیازهای خود سفارشی می کنند. روز چهارشنبه ، سازنده گجت با طراحی مجدد وب سایت دسترسی خود به نام Apple.com/accessibility ، محصولات مختلف خود را برجسته کرد.

سایت به روز شده در چهار حوزه بینایی ، تحرک ، شنوایی و شناخت سازمان یافته است و در مورد ده ها ویژگی که اپل برای دستگاه های مختلف خود ساخته است ، مشاوره می دهد. همراه با محرک ، پشتیبانی اپل مجموعه جدیدی از ویدیوها را در کانال YouTube خود منتشر می کند که نحوه استفاده از برخی از جدیدترین قابلیت های دسترسی این شرکت را نشان می دهد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

آیا آیفون 12 از آزمایش آب شدید ما جان سالم به در برد؟


11:38

این شامل پیشنهادهایی مانند ذره بین اپل است که برای سهولت دیدن افراد با دید کم با استفاده از آیفون هایشان ایجاد شده است. ویژگی Back Tap با یک ضربه دو یا سه گانه در پشت تلفن ، ایجاد اقدامات سریع یا میانبرهای دسترسی را سریع و آسان می کند. و کنترل صدا به کاربران دارای معلولیت شدید جسمی اجازه می دهد Mac ، iPhone یا iPad خود را کاملاً با صدای خود کنترل کنند.

آخرین در دسترس بودن اپل یک ویژگی برای کاربرانی که نابینا یا کم بینا هستند ، تشخیص انسان است بر آیفون 12 پرو و 12 Pro Max. از جدید استفاده می کند سنسور رهبر در پشت تلفن ها برای تشخیص میزان نزدیکی دیگران ، به شما امکان می دهد کارهایی مانند اجتناب از دیگران در راهرو فروشگاه های مواد غذایی را انجام دهید.

طراحی مجدد وب سایت اپل در حالی است که جهان با این رمان دست و پنجه نرم می کند پاندمی ویروس کرونا، که بیش از 64 میلیون نفر را آلوده کرد و تقریبا 1.5 میلیون نفر را به کام مرگ کشاند. برخی از افراد دارای معلولیت ممکن است در معرض خطر بیشتری برای بیماری قرار گیرند ، اما آنها همچنین با مشکلات قفل برخورد می کنند. افراد نمی توانند به جلسات درمانی معمول خود بروند یا با معلمان آموزش ویژه خود ملاقات کنند. آنها ممکن است احساس انزوا کنند و یا فاقد خدمات مورد نیاز معمول هستند. سرپرستان آنها که بسیاری از آنها شغل خود را تمام وقت از خانه نگه می دارند ، فارغ از صلاحیت یا عدم صلاحیت ، معلم فرزندان خود می شوند.

فناوری می تواند راهی برای کمک به افراد معلول در طی یک بیماری همه گیر باشد. در گذشته ، افراد با نیازهای ویژه مجبور بودند هزاران دلار برای فناوری بزرگ كنند تا صفحه نمایش رایانه خود را بزرگ كنند ، دستورالعملهای ناوبری بدهند ، پول خود را شناسایی كنند و رنگ لباس خود را تشخیص دهند. امروزه ، مصرف کنندگان فقط به تلفن های هوشمند ، رایانه و تعداد انگشت شماری از برنامه ها و لوازم جانبی برای کمک به آنها در پیمایش در دنیای فیزیکی و آنلاین خود نیاز دارند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده تخمین می زند که یک چهارم آمریکایی ها با نوعی معلولیت زندگی می کنند. طراحی مجدد وب سایت اپل همزمان با روز جهانی معلولان در روز چهارشنبه است.

اپل دهه هاست که روی قابلیت دسترسی تمرکز کرده است. این ویژگی از فن آوری خود استفاده می کند تا به افراد کم بینا کمک کند تا از صفحه لمسی آیفون استفاده کنند و به افراد معلول اجازه می دهد تا نمادهای رابط را لمس کنند. چهار سال پیش ، اپل یکی از راه اندازی های درخشان خود را آغاز کرد ، در مورد قیمت مناسب صحبت کرد و سایت تخصصی جدید خود را به نمایش گذاشت.

راه اندازی این سایت در سال 2016 تلاشی بود که اپل به جای تأکید بر ویژگی های خود ، بیشتر به چگونگی استفاده افراد با نیازهای ویژه از فناوری آن پرداخت. در آن زمان تیم کوک مدیر عامل اپل گفت: “فناوری باید برای همه قابل دسترسی باشد.”

در ماه مه سال جاری ، اپل تیم پشتیبانی ویژه ای را برای مراقبت از افراد معلول اپل راه اندازی کرد. همچنین تخفیف آموزشی خود را برای معلمان ، کارمندان و معلمان خانگی که با دانش آموزان از هر سطح که در آموزش ویژه یا خدمات پشتیبانی در مدرسه خود ثبت نام می کنند کار می کند ، افزایش داده است.

و امسال ، اپل برنامه هایی را که بر قابلیت دسترسی در App Store تمرکز داشتند برجسته کرد و آموزشهای ویدئویی را در صفحه YouTube خود معرفی کرد. قبل از قطع فیلم های جدید در روز چهارشنبه ، اپل بیش از 20 نشریه با دستورالعمل های مربوط به ویژگی های دسترسی داشت.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر