[ad_1]

عبور از حیوانات: افق های جدید“به روزرسانی زمستانی هفته گذشته قطع شد و زمینه را برای روز ترکیه در روز پنجشنبه هموار کرد. رویدادهای جشن مگا هیت نینتندو سوییچ نیز در تریلر تحریک شد.

روز ترکیه می بیند که سرآشپز فرانکلین میزبانی یک گردهمایی در میدان جزیره شما را بر عهده دارد و شما می توانید در ازای هدیه برای تهیه غذا به او کمک کنید تا غذا درست کند. از آنجا که فرانکلین ترکیه است ، بعید است Animal Crossing مستقیماً شکرگذاری را پوشش دهد – کمی تاریک خواهد بود.

رویداد دوم ، روز اسباب بازی در 24 دسامبر ، نشان می دهد که جزیره شما به تدریج در ماه دسامبر جشن می گیرد. در 24 دسامبر ، گوزن شمالی جینگل دیدار می کند و شما می توانید به او در ارائه هدایا کمک کنید. سپس شمارش معکوس سال نو از ساعت 19:00 به وقت محلی در 31 دسامبر برگزار می شود.

همچنین مشاهده کنید: بسته Nintendo Switch Mario Kart Black Friday: بررسی سهام در Walmart ، Amazon و Best Buy

اگر می خواهید زندگی جزیره خود را به سیستم دیگری منتقل کنید ، به روزرسانی امکان انتقال داده های محلی – از جمله نام ، ظاهر و تجهیزات همراه با موجودی ، خانه و فضای ذخیره سازی – را به کلید دیگری اضافه می کند. همچنین می توانید داده های ذخیره شده خود را همراه با جزیره خود و همه ساکنان خود به یک کنسول دیگر منتقل کنید. گزینه دوم نیاز به استفاده از برنامه رایگان ابزار انتقال جزیره در فروشگاه اینترنتی نینتندو دارد.

همچنین تا زمانی که بدهی خود را به تام نوک پرداخت نکرده باشید ، امکان به روزرسانی سقف ذخیره سازی منزل به 2400 اسلات (حداکثر 1600 فعلی) را نیز اضافه کرده است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Nintendo Switch 2: آنچه می خواهیم ببینیم


6:22

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر