[ad_1]

logitech-pro-x-superlight-mouse-04

جاش گلدمن / CNET

در مورد آخرین ماوس مخصوص بازی بی سیم Logitech G حرف زیادی برای گفتن نیست ، اما منطقی است. Pro X Superlight کمتر از 63 گرم (2.2 اونس) است و باعث می شود سبک ترین موس این شرکت تاکنون و 25٪ سبک تر از آن باشد ماوس بی سیم استاندارد Pro. این حدود 20 گرم تفاوت است. برای دستیابی به آن بسیار کم ، لاجیتک آن را کاملاً اصلاح می کند – به جز عمر باتری.

Pro X Superlight 150 دلار است که تقریبا 115 پوند یا 205 دلار استرالیا است. این مدل برای eSports و گیمرهایی طراحی شده است که مهمترین نگرانی آنها داشتن سبکترین و سریعترین ماوس بدون نیاز به سوراخ کردن پوسته است. . در حقیقت ، این یکی از معدود موش های بازی فوق سبک است که برای کاهش وزن مملو از شش ضلعی نیست.

در عوض ، Logitech ویژگی های ماوس بی سیم Pro را قطع کرده است. دکمه های متحرک در سمت چپ و راست گم شده اند – فقط یک جفت ثابت در سمت چپ وجود دارد – و دکمه قابل برنامه ریزی DPI در قسمت زیرین (اگرچه ترکیب این ویژگی در سوئیچ برق خوب است). علاوه بر این ، فقط یک نور در بالا با حالت بی نهایت کم وجود دارد.

logitech-pro-x-superlight-mouse-02

پایه های PTFE بزرگتر با کشویی کاهش می یابد.

جاش گلدمن / CNET

سرعت ، سرعت و سرعت بیشتر

وزن Pro X Superlight ، در ترکیب با شکل جمع و جور کلی ، آن را برای دسته های کف ، نوک انگشتان و ناخن ها راحت می کند. دکمه ها روی آنها کلیک واضحی دارند – خیلی سخت نیستند ، خیلی نرم نیستند. لاجیتک اندازه پاهای خود را افزایش داد و از 100٪ PTFE (که به آن پلی تترافلورو اتیلن یا تفلون نیز گفته می شود) استفاده کرد تا مطمئن شود که این موش به حرکت خود ادامه می دهد ، حتی اگر فشار زیادی دهید. مواد افزودنی به طور بالقوه می توانند لغزش را اضافه کنند. یک درب گرد در پایین ، فضای ذخیره سازی گیرنده بی سیم را می پوشاند. Logitech شامل دو درب است ، یکی با PTFE (تصویر بالا) و دیگری بدون. اگر می خواهید تا حدی سبک تر باشد می توانید از آن بدون درب نیز استفاده کنید.

ماوس از فناوری بی سیم Lightspeed خود Logitech برای بهتر از اتصال کابل به گیرنده USB-A خود استفاده می کند. یک آداپتور داخلی گیرنده وجود دارد تا بتوانید گیرنده را نزدیک نگه دارید. یک کابل میکرو USB برای شارژ یا استفاده از ماوس کابل ارائه شده است. Pro X Superlight دارای باتری هم اندازه ماوس بی سیم استاندارد Pro است و تا 70 ساعت گیم پلی بازی دوام می آورد.

logitech-pro-x-superlight-mouse-03

اگر پلاستیک صاف را دوست ندارید ، لاجیتک شامل نوار چسب گیر از قبل برش خورده است.

جاش گلدمن / CNET

Pro X Superlight از سنسور Logitech’s Hero 25K با DPI تا 25600 و ردیابی زیر میکرون استفاده می کند. بنابراین شما اصولاً بهترین پیشنهادی را که لاجیتک در یک بدنه فوق سبک ارائه می دهد ، بدست می آورید. اینها فقط بازتابهای شما و احتمالاً حساب بانکی شماست که مانع سود می شود. Logitech G Pro X Superlight 150 دلار خواهد بود هنگامی که از 3 دسامبر به فروش رسید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر