فروش بلندگوی Black Friday 2020: تخفیف برای Sony ، Bose ، JBL ، Ultimate Ears و غیره


این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

فقط به این دلیل که مهمانی ها امسال لغو شده اند ، به این معنی نیست که شما نمی توانید برای خود مهمانی بگیرید و آهنگ هایی را با بلندگوی بی سیم بلوتوث جدید پخش کنید. هنگام خرید جمعه سیاه به خودتان یک سخنران جدید بدهید! نمی دانید کجا را جستجو کنید؟ نترسید ، ما لیستی از بهترین معاملات – یا حداقل موارد قابل تأمل – را برای همه از بلندگوهای بلوتوث کوچک که هزینه آنها کمتر از 50 دلار است ، تهیه کرده ایم. مدل های بزرگ “مهمانی” که معمولاً بیش از 300 دلار قیمت دارند. با یافتن پیشنهادات اضافی ، این پست را به روز خواهیم کرد.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات برای هدفون Black Friday

سارا تو / CNET

JBL Clip 3 یکی از بلندگوهای میکرو بلوتوث مورد علاقه ما است و در حال حاضر با کمترین قیمت (30 دلار) به فروش می رسد. با رنگ های سیاه ، آبی و خاکستری با این قیمت کاملاً ضد آب است. کلیپ 4 که از طراحی جدیدی برخوردار است در ماه دسامبر با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود. بررسی ما درباره JBL Clip 3 را بخوانید.

دیوید کارنای / CNET

JBL Clip 3 احتمالاً بهترین بلندگوی بی سیم برای مسافرت است ، اما اگر به دنبال ایده های شارژ هستید ، UE Wonderboom 2 ، که باعث بهبود صدا و ماندگاری باتری نسبت به نسخه اصلی می شود ، گزینه بسیار خوبی است. این بلندگوی بی سیم در حدود دوازده رنگ سرگرم کننده ارائه می شود ، می تواند واقعاً شناور باشد و همچنین برای اندازه آن عالی به نظر می رسد. قیمت آن 100 دلار است ، اما در حال حاضر 50 جمعه برای جمعه سیاه است. ابتدا UE Wonderboom 2 ما را بخوانید.

حتما بخوانید:
برند برتر در کفش و لباس ورزشی نایک یا آدیداس

دیوید کارنای / CNET

این پسر کوچک به همه جا سفر می کند و برای اندازه اش به طرز شگفت انگیزی خوب به نظر می رسد. ضدآب است و از طریق USB-C نیز قابل شارژ است. فقط مطمئن شوید که کوپن را از 10 دلار کاهش می دهید تا از تخفیف کامل برخوردار شوید.

بخاطر داشته باشید که قیمت از 30 نوامبر به عنوان بخشی از تبلیغات Cyber ​​Monday ، به 37.18 دلار کاهش می یابد.

بررسی ما از Stormbox Micro را بخوانید.

سارا تو / CNET

Flip 5 محبوب JBL با قیمت 70 دلار یا حدود 35 دلار تخفیف (لیست هایی بیش از 100 دلار). این یک بلندگوی بلوتوثی کاملاً محکم است که با هر بار تکرار کمی بهبود می یابد.

سارا تو / CNET

مدتی است که Bose’s SoundLink Color II وجود دارد ، اما در اندازه کلاس خود یکی از بهترین گزینه ها است و با قیمت 80 دلار بسیار وسوسه انگیزتر از 130 دلار است. در چندین گزینه رنگی با این قیمت موجود است ، اگرچه قرمز نیست. که در تصویر وجود دارد (این رنگ نمونه بررسی است که من دریافت کردم).

جوشوا گلدمن

قبلاً 100 مگابوم 3 را دیده بودیم اما هنوز به پایین ترین قیمت نزدیک است. با قیمت 200 دلار کمی گران است ، اما با قیمت 100 دلار بسیار خوب است.

دیوید کارنای / CNET

من اوایل امسال SRS-XB23 استوانه ای سونی را مرور کردم ، طراحی آن را پسندیدم و فکر کردم بسیار خوب به نظر می رسد. بلندگو متناسب با اندازه خود مقدار بیس مناسبی تولید می کند. از نظر صدا ، اما واقعاً در محدوده قیمت خود رقبا را شکست نداد. با قیمت 60 دلار ، این گزینه بسیار وسوسه انگیزتری است.

حتما بخوانید:
تخت بادی، تخت خواب بادی، تشک بادی، قایق بادی، مبل بادی، نمایندگی اینتکس

توجه: این معامله فقط در مورد مشکی ، قرمز مرجانی ، آبی روشن ، سبز زیتونی و بنفش اعمال می شود.

سونی

XB43 سونی از نظر بلندگوهای قابل حمل بلوتوث دومین بزرگترین دستگاه است. هنوز هم نسبتاً جمع و جور است و صدای بیس و صدای غنی تری نسبت به XB33 و XB23 نزولی دارد. این قیمت با قیمت 250 دلار بسیار گران است اما با قیمت 150 دلار معامله بسیار بهتر. این ویژگی از ویژگی های نمایش نور داخلی است و ضد آب است.

آمازون

XB72 سونی یکی از بزرگترین بلندگوهای بلوتوث در خط سونی است و مورد توجه جدی قرار گرفته است. بله قابل حمل است اما به آداپتور برق متناوب نیاز دارد و دارای وزن جدی 12 کیلوگرم است. این همان چیزی است که شخص آن را سخنران حزب می نامد. می تواند به صورت عمودی یا افقی بایستد و دارای عملکرد نمایش نور است.


منبع: shargh-khabar.ir