[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

جمعه سیاه بالاخره اینجاست! به هر کجا که نگاه کنید ، تمام خرده فروشان مورد علاقه شما فروش گران فروشی دارند. آمازون یکی از بزرگترین و بهترین سایت ها است و پس انداز شما را پس نمی گیرد. تمام تبلت های Fire Amazon آمازون به فروش می رسند ، برخی حتی با قیمت های بهتر از پیشنهادات Prime Day در ماه اکتبر. در اینجا تجزیه و تحلیل کامل معاملات ، از جمله معامله ای که از روز پنجشنبه به طور مستقیم آغاز شده است ، وجود دارد.

  • Fire HD 10 (تبلت 10 اینچی) اکنون 80 دلار (70 دلار تخفیف) است
  • Fire HD 10 Kids Edition اکنون 130 دلار است (70 دلار تخفیف)
  • Fire HD 8 Plus (تبلت 8 اینچی) اکنون 75 دلار (35 دلار تخفیف) است
  • Fire HD 8 اکنون 55 دلار است (35 دلار تخفیف)
  • نسخه کودکان Fire HD 8 اکنون 80 دلار (60 دلار تخفیف) است
  • Fire 7 (تبلت 7 اینچی) اکنون 40 دلار (10 دلار تخفیف) است
  • Fire 7 Kids اکنون 60 دلار (40 دلار تخفیف) دارد

توجه داشته باشید که هر نسخه از Fire Kids شامل یک پرونده و یک سال از آن می شود خدمات اشتراک Amazon Kids Kids، به ارزش 36 دلار. بسیاری از رایانه های لوحی در دسترس نیستند یا به طور موقت تخلیه شده اند ، بنابراین اگر متوجه شدید که این مورد در مورد هر یک از معاملات زیر وجود دارد ، همچنان که این صفحه را به طور منظم به روز می کنیم ، دوباره بررسی کنید.

دیوید کارنای / CNET

آمازون از اولین تبلت Kindle Fire راهی طولانی را طی کرده است. Amazon Fire HD 10 بزرگترین تبلت آمازون با اندازه صفحه نمایش 10 اینچی و بلندگوهای قدرتمند است (و اکنون از طریق USB-C شارژ می شود). این تبلت مانند برادر کوچکتر 8 اینچی خود ، Fire HD 8 ، دارای مزایایی برای مشترکان Prime است که جریان و بارگیری فیلم ، نمایش های تلویزیونی و بازی ها را برای اعضا آسان می کند. تبلت های Fire با نسخه خالص اندروید کار نمی کنند ، اما در عوض از سیستم عامل Fire مبتنی بر اندروید آمازون استفاده می کنند و برنامه ها را از Amazon Appstore بارگیری می کنند. هنوز می توانید برنامه ها را از Google Play دریافت کنید ، اما برای دسترسی به آن باید فروشگاه را خودتان نصب کنید. به طور کلی ، این هنوز هم یک تجربه عالی تبلت بازی است. ادامه مطلب

سزار سالزا / CNET

Fire HD 8 با پردازنده سریعتر ، شارژ USB-C ، عملکرد Wi-Fi بهتر ، 2 گیگابایت RAM (از 1.5 گیگابایت) و رونق از 16 گیگابایت به 32 گیگابایت برای ذخیره سازی در اوایل سال جاری به روز شد. مدل پایه صفحه نمایش HD آن نسبت به Fire 7 اصلی شارپتر است اما به اندازه شارپ بودن iPad نیست. HD 8 Plus به لطف 3 گیگابایت RAM شارژ بی سیم و عملکرد کمی بهتر را اضافه می کند. بررسی Amazon Amazon HD 8 (2020) را بخوانید.

دیوید کارنای / CNET

Fire HD 8 Plus شارژ بی سیم و رم بیشتری را به همراه دارد (عملکرد 3 گیگابایتی به جای 2 گیگابایت) ، و عملکرد نسبت به نسخه استاندارد Fire HD 8 را بهبود می بخشد. بررسی ما از Amazon Fire HD 8 Plus را بخوانید.

سارا تو / CNET

یک هشدار منصفانه: ما واقعاً فکر می کنیم که باید هزینه Fire HD 8 را بپردازید ، که یک تبلت بسیار بهتر و سریعتر از Fire 7 اصلی است. اما با قیمت 40 دلار ، این مدل 7 اینچی غیر HD برای بسیاری از افراد وسوسه انگیز خواهد بود.

سارا تو / CNET

این نسخه کودکانه از تبلت Fire HD 8 یک جعبه پرشده ، کنترل والدین ، ​​دو سال ضمانت و یک سال اشتراک برای Kids Plus (که قبلاً به آن FreeTime Unlimited می گفتند) اضافه می کند ، که به طور معمول ماهیانه 3 دلار هزینه دارد و به شما امکان می دهد به چند محتوای مناسب برای فرزندان. این در واقع برای یادگیری از راه دور مناسب نیست ، اما گزینه بسیار مقرون به صرفه تری نسبت به دادن فرزند کامل به کودک خردسال است.

سارا تو / CNET

این لوازم اضافی همانند HD 8 بالا است ، اما یک نسخه مقاوم در برابر کودکان از نسخه کوچک و مقرون به صرفه Amazon Fire 7 است. شما به جای پردازنده 8 اینچی و قوی تر ، یک صفحه نمایش 7 اینچی دارید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر