[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه معاملات ادامه می یابد و آنها مستقیماً با یکدیگر مخلوط می شوند دوشنبه سایبری این آخر هفته بفروشید ، اما نام شما هر چه باشد ، بهترین زمان سال خرید تلویزیون (یا تقریباً هر چیز دیگری) است. بهترین خرید، هدف و آمازون در حال فروش سنگین تلویزیون برای جمعه سیاه هستند ، مدل های کوچک به 100 دلار و دستگاه های 65 اینچی با فروش می رسند فقط 250 دلار. بعدی این است والمارت، که پیشنهادات تلویزیونی بیشتری را از 25 نوامبر راه اندازی می کند. مارک های دارای تخفیف شامل سونی ، سامسونگ ، ویزیو ، ال جی ، TCL و هایسنس و سایر موارد در این بین هستند. و البته اینها همه سیستم های تلویزیون های هوشمند هستند که بسیاری از آنها با سیستم عامل های Android TV ، Roku یا Amazon Fire TV کار می کنند.

پیشنهادات تلویزیونی مورد علاقه ما در زیر انتخاب شده اند و ما به طور مداوم لیست را به روز می کنیم. به خاطر داشته باشید که این معاملات دائماً در حال تغییر هستند و این مقاله به طور مرتب به روز می شود تا پیشنهادهای جدید ، بهتر و تخفیف های منقضی را در نظر بگیرد.

علائم متمایز

این Insignia کمی بزرگتر اخیراً به قیمت 150 دلار فروخته شد ، اما Best Buy 10 دلار دیگر از قیمت دیگر کاهش داد.

بهترین خرید

TCL بیشتر به خاطر تلویزیون های Roku شناخته می شود و ما سیستم تلویزیون هوشمند Roku را بهتر از نسخه Android TV در این تلویزیون دوست داریم ، اما با این قیمت می توانید فقط یک Roku Streaming Stick Plus بخرید ، آن را به این تلویزیون وصل کنید و دوباره جلو آمدن ما علاوه بر هوش ، انتظار داریم این تلویزیون 4 سری نیز مانند معادل Roku “به اندازه کافی خوب” عمل کند.

سامسونگ

اگرچه این سامسونگ در حال حاضر به عنوان بخشی از فروش Walmart در تاریخ 25 نوامبر ذکر شده است ، اما اکنون در Best Buy با همان قیمت در دسترس است. این ارزان ترین تلویزیون موجود در بازار با این اندازه نیست و انتظار داریم مدل هایی مانند Vizio M-Series (که دارای تیرگی محلی است) عملکرد بهتری داشته باشند ، اما اگر مارک سامسونگ را دوست دارید ، قیمت بسیار خوبی است.

بهترین خرید

ما این کیت را بررسی نکرده ایم و براساس مشخصات آن ، انتظار نداریم که با کیفیت تصویر بهترین مدل های 75 اینچی مطابقت داشته باشد ، اما اگر یک تصویر بزرگ را نسبت به سایر موارد اولویت دهید ، ارزان ترین قیمتی است که دیده ایم. برای یک تلویزیون 70 اینچی ، دوره ای. مانند TCL زیر ، با Android TV کار می کند.

سارا تو / CNET

ما هنوز اولین تلویزیون OLED Vizio را بررسی نکرده ایم – این شرکت به دلیل COVID-19 با تحویل نمونه دیررس شده است – اما تلویزیون های Vizio در بررسی های گذشته عملکرد خوبی داشته اند و ممکن است این قیمت در مقایسه با LG CX زیر بسیار خوب باشد. از دست رفته

همچنین سایز 65 اینچی با قیمت 1500 دلار وجود دارد.

دیوید کاتزمایر / CNET

بهترین تلویزیونی که تاکنون نگاه کرده ایم در مقایسه با درهای این لیست در لیگ دیگری است و این بهترین قیمت سال است. ما انتظار نداریم امسال بیش از حد سقوط کند ، اما حتی اگر هم اتفاق بیفتد ، سقوط قیمت ها زیاد نخواهد بود. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

سونی

ما این OLED را بررسی نکرده ایم ، اما انتظار داریم کیفیت تصویر آن مشابه LG CX باشد (مانند: تماشایی) و در Best Buy اندازه 65 اینچ به فروش می رسد و در حال حاضر کمتر از CX است. ما هنوز CX را می گیریم ، دلیل اصلی آن این است که سونی فاقد امکانات اضافی بازی است. اما اگر برای شما مهم نیست – یا به دلایلی سونی را بیشتر دوست دارید – این یک معامله بسیار خوب است.

به زودی بهترین پیشنهادات برای Black Friday ارائه می شود

پیشنهادات زیر هنوز در دسترس نیستند ، اما به زودی نشان داده می شوند. صبر ، پادوان توزیع می کند.

بهترین خرید

این فقط بهترین معامله ای است که برای جمعه سیاه 2020 دیده ایم. کمی کوچکتر از مدل 70 اینچی و زیاد ارزان تر ، این تلویزیون به محض ظهور به فروش می رسد. گرفتن؟ از زمان موجود بودن آن در انبار مطمئن نیستیم ، بنابراین اگر علاقه مند هستید ، اغلب صفحه بهترین خرید را بررسی کنید.

سارا تو / CNET

ما تلویزیون های 70 اینچی تا 400 دلار دیده ایم ، اما با این وجود قیمت بسیار خوبی برای یک تلویزیون غول پیکر است. این مدل (V705x-H1) شباهت زیادی به V705-H3 دارد که در حال حاضر با قیمت 660 دلار به فروش می رسد. سری V ارزان ترین تلویزیون ویزیو برای سال 2020 است و اگرچه هنوز به آن نگاه نکرده ایم ، اما انتظار کیفیت اولیه تصویر را داریم: برای اکثر مردم به اندازه کافی خوب است ، اما به اندازه چیزی مانند سری M نیست.

این معامله از طریق آنلاین در دسترس خواهد بود 16:00 PT (19:00 ET) چهارشنبه ، 25 نوامبر.

آمازون

این از نظر فنی یک معامله پس از جمعه سیاه است ، اما هنوز کافی است که در اینجا شرکت کنید. این یک قیمت باورنکردنی برای یک تلویزیون 50 اینچی است ، بنابراین انتظار داشته باشید که تقریباً بلافاصله به فروش برسد.

معاملات جمعه سیاه که تمام شده یا منقضی شده است

معاملات زیر از بین رفته است ، اما از آنجا که در هر زمان قابل بازگشت است ، فعلاً آنها را در اینجا نگه می داریم.

ریچارد پیترسون / CNET

این 55 اینچ بالاتر عالی است ، اما اگر توانایی پرداخت آن را دارید ، این 65 اینچ را تهیه کنید. این اندازه نقطه شیرین LG CX است – آنقدر بزرگ است که واقعاً از کیفیت تصویر عالی آن قدردانی می کند. بررسی ما در مورد سری LG CX را بخوانید.

هدف

بهترین معامله تلویزیونی در فروش اولیه جمعه سیاه Target ، برای تلویزیون 70 اینچی دیگری است که ما بررسی نکرده ایم. کیت های OLED LG (به زیر مراجعه کنید) تصویر بهتری را ارائه می دهند ، اما اگر توانایی خرید تلویزیون بهتر را ندارید و Hisense به بالا را دوست ندارید ، این قیمت بسیار خوبی است.

این معامله در حال حاضر بصورت آنلاین موجود نیست ، اما ممکن است در فروشگاه محلی شما موجود باشد.

صحبت از TCL است ، این بهترین قیمتی است که امسال در تلویزیون 55 اینچی دیده ایم. این در اصل همان 55S425 است که ما آن را خیلی دوست داشتیم ، تقریباً نیمی از پایین ترین قیمت این مدل در تمام زمان ها. درست مثل آن تلویزیون Onn در بالا ، ما انتظار داریم که به سرعت به فروش برسد.

والمارت

این تلویزیون اولین کالایی است که از 11 نوامبر قبل از جمعه سیاه در تبلیغات Walmart ذکر شده است ، بنابراین انتظار داریم که به سرعت بفروشد. مارک Onn house به دلیل کیفیت تصویر جهانی شناخته شده نیست ، اما انتظار داریم عملکرد خوبی داشته باشد ، همانند TCL 4-Series (به زیر مراجعه کنید) و همان سیستم عامل فوق العاده Roku را دارد.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر