[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

جمعه سیاه فقط چند روز است ، اما می توانید زود تمیز کنید – به معنای واقعی کلمه. Dyson ، یکی از معتبرترین مارک های خلا vac ، فروش بسیار خوبی دارد و تعداد کمی از آنها به آخر هفته شکرگذاری می آیند. بهترین پیشنهادات دایسون برای جاروبرقی های بی سیم ، دستگاه تصفیه هوا برای گرم کردن / سرمایش و سایر محصولات دایسون را در زیر مشاهده کنید. همچنین می توانید پیش نمایش افت های اضافی قیمت جمعه سیاه را پیدا کنید که در طول هفته شکرگذاری اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید: معاملات خلاuum Black Friday 2020: صرفه جویی در هزینه Neato ، Hoover ، Shark و موارد دیگر

قیمت و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما تفاوت آنها متفاوت است. مرتباً بررسی کنید ، زیرا ما این مقاله را مرتباً به روز می کنیم تا پیشنهادهای جدیدتر و تخفیف های منقضی شده را در نظر بگیریم.

پیشنهادات جمعه سیاه اکنون در دسترس است

دایسون

Dyson V8 15٪ مکش بیشتری نسبت به V7 دارد (به گفته دایسون). به طور معمول از 380 دلار ، نسخه Motorhead در Target این هفته به 230 دلار کاهش می یابد.

هدف

خلا cable کابل “سطح پایین” دایسون معمولاً 350 دلار است ، اما این قیمت است به 200 دلار بسیار معقول تر کاهش یافت.

دایسون

نه ، خلا نیست – اما اگر طرفدار دایسون هستید ، توجه کنید. اگر می خواهید هوای خانه خود را تمیز کنید ، Dyson در این جمعه سیاه یکی از دستگاه های تصفیه هوا با تخفیف را نیز دارد ، با 25 درصد قیمت معمول خود. HP01 هوا را تمیز می کند ، اما به عنوان بخاری و فن نیز عمل می کند – این ویژگی های بسیاری است که می توانید با هزینه کمتر از 400 دلار در یک دستگاه دایسون قرار دهید. (فقط به خاطر داشته باشید که در گذشته فقط 300 دلار فروخته می شد.)

کمترین قیمت شناخته شده آمازون تاکنون: 300 دلار

پیشنهادات جمعه سیاه به زودی ارائه می شود

دایسون

قیمت Dyson’s V7 Animal معمولاً 400 دلار است اما در این هفته 50٪ تخفیف عظیم دریافت می کند. بست خرید تأیید کرد که این قیمت تا شنبه ، 28 نوامبر در دسترس خواهد بود.

بهترین خرید

V10 Animal در این فصل به سطح رکورد آمازون یعنی 350 دلار بازگشت هدف تایید سقوط قیمت ها از همین هفته آغاز می شود. انتظار داریم این قیمت در بهترین خرید و جاهای دیگر باشد. این مدل بی سیم 55٪ مکش بیشتر از V7 و یک ساعت دوام باتری را فراهم می کند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر