[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید

شاید شنیده باشید ، اما بسیاری از فروشگاه ها معمولاً فروشگاه های بزرگی دارند جمعه سیاه فروش برای خریداران شخصی بسته است ، بنابراین بهترین معاملات خرید آشپزخانه و ظروف سیاه جمعه بصورت آنلاین انجام می شود. بیایید آن را همان چیزی که هست بنامیم: آخر هفته جمعه سیاه و معاملات آشپزخانه هنوز زنده و لگد زدن است. این فروش آشپزخانه در سطح وسیع تجاری شامل معاملات و تخفیف های عالی برای ظروف آشپزخانه و لوازم کوچک آشپزخانه است که بسیاری از آنها هدایای مناسبی برای غذا و آشپزهای خانگی ایجاد می کنند. پیشنهادات آشپزخانه زیادی در وب سایت های خرده فروشان مانند آمازون ، والمارت و بست خرید وجود دارد و ما آنها را دنبال می کنیم بهترین پیشنهادات برای جمعه سیاه هر روز در اینجا زندگی می کنند. پس از آن همه فروش های بزرگ جمعه سیاه که باید مورد توجه قرار گیرند وجود دارد ، بسیاری از آنها زنده و لگد زدن هستند. در حقیقت ، این فروش های تجاری اغلب در مواردی است که بهترین معاملات جمعه سیاه را برای مواردی مانند مخلوط کن ، اجاق های هلندی ، وسایل آشپزی ، دستگاه های SodaStream و سایر وسایل آشپزخانه که ضروری است پیدا می کنید.

همیشه تابلو بزنیدبه عنوان مثال ، هنوز 50 دلار تخفیف در فروش محدود نان تابه مورد علاقه خود وجود دارد که تقریباً تخفیف دارد همیشه فروخته شد (اما الان نه). مارک های دیگر لیست آرزوهای آشپزخانه مانند ویتامیکس مخلوط کنها برای کل سایت تخفیف می دهند ، از جمله تخفیف حداکثر 100 دلار همه جوره مخلوط کن جدید وسواس شخصی من ، نام تجاری آشپزخانه به طور مستقیم به مصرف کننده وجود دارد ساخته شده در، که با فروش ظروف کربن آبی ، ظروف شیشه ای و سایر موارد آغاز شد. این فقط امکانات نیست: همچنین در خدمات ناهار خوری محبوب مانند سلام، آشپز خانگی و غذاهای آماده سالم مانند تازه و برداشت روزانه.

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات غذایی برای جمعه سیاه

در زیر همه مواردی را که درباره بهترین فروش ظروف آشپزخانه و ظروف آشپزی در سراسر جمعه سیاه می دانیم مشاهده کنید. هر روز فروش آشپزخانه بیشتری نیز ارائه می شود ، بنابراین این صفحه را علامت گذاری کنید و دوباره بررسی کنید که جدیدترین و بهترین پیشنهادات و فروش آشپزخانه در سراسر سایت برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری 2020.

این تابه به دنبال تورهای گفتگوی صبحگاهی ، کمی فرقه پیدا کرد و اغلب فروخته می شد یا به سفارش می رفت. ادعا این است که جای هشت ابزار آشپزخانه دیگر را می گیرد. وقتی شنیدیم که می دانیم باید تا هشت تست کنیم می تواند ، شاید کشیده شود ، من می گویم که این یک قطعه قابل توجه و خوب طراحی شده از ظروف آشپزی است.

Always Pan اکنون نه تنها در انبار موجود است ، بلکه می توانید با کد ویژه 50 دلار آن را تهیه کنید انجام شده در یک فروش بسیار نادر از ماهی تابه مورد علاقه فرقه. به خاطر داشته باشید که بیشتر پس از کریسمس به دلیل تقاضای زیاد تحویل داده می شوند.

نوتریبولت

در حال حاضر ، هنگام انتشار کد تبلیغاتی ، کل مجموعه مخلوط کن ها و آبمیوه گیری های NutriBullet برای Black Friday 25٪ تخفیف دارند هدیه هنگام پرداخت این بدان معناست که شما می توانید یکی از مخلوط کن های شخصی NutriBullet را با نام تجاری 45 دلار (کمتر از 60 دلار) یا NutriBullet افزایش یافته را با 68 دلار (معمولاً 90 دلار) برنده شوید. گرچه ممکن است مخلوط کن های شخصی NutriBullet کارت تماس با نام تجاری باشد – آنها همانهایی هستند که می توانید مخلوط کنید ، یک نوشیدنی قرار دهید و از در بیرون بروید – چند مخلوط کن اندازه بزرگ قدرتمند وجود دارد که باید مراقب آنها باشید.

ریدل

Riedel چند ظروف شیشه ای نفیس درست می کند ، به همین دلیل آنها را در میز برخی از بهترین رستوران های جهان خواهید یافت. با شروع شکرگذاری و حرکت از طریق Cyber ​​Monday (30 نوامبر) ، سازنده شیشه شراب اتریشی به ارث رسیده 20٪ تخفیف در همه موارد (بله ، هر چیزی) را در وب سایت خود ارائه می دهد. این شامل لیوان های شراب ، زیرشکن ها و ظروف شیشه ای مخصوص بار کوکتل و بارها است. فقط از کد تبلیغاتی استفاده کنید RIEDELFRIDAY20US هنگام پرداخت

گرین پان

اگر ظروف آشپزی نچسب را دوست دارید ، اما نگران مواد شیمیایی استفاده شده در تفلون و سایر سطوح نچسب هستید ، سرامیک راهی برای پیش بردن است. GreenPan بهترین ظروف سرامیکی را درست می کند و همه چیز برای جمعه سیاه تخفیف دارد. از امروز و تا اول دسامبر تخفیف 40 درصدی کامل سایت و حداکثر 60٪ موارد انتخاب شده با کد خاص CYBER40.

استاوب

این ممکن است بهترین معامله آشپزخانه باشد که تاکنون مشاهده کرده ایم و فقط چند روز طول می کشد. از جانب 21 نوامبر – 31 دسامبر، kokot Staub با 4 لیتر (اجاق گاز هلندی را در نظر بگیرید) 200 دلار کاهش می یابد و فقط 100 دلار کاهش می یابد. وقتی صحبت از ظروف آشپزی نفیس فرانسوی می شود ، Staub با صنعتگرانی مانند Le Creuset و Mauviel در بالای آن قرار دارد و این یک قطعه همه کاره است که شما (یا آن خوشبختی که برای آن دست می گیرید) برای دهه ها استفاده می کنید ، اگر نه بیشتر. برای خورشت ، خورشت ، سس و پخت ایده آل است. تمیز کردن چدن مینا کاری آسان نیست و برای محدوده شما بسیار مناسب است. گلدان روستایی در هشت رنگ زیبا با قیمت فروش موجود است.

زویلینگ آمریکا

آلمانی ها می دانند که چگونه فولاد تیز درست کنند و تیغه های زویلینگ نوعی است که در آشپزخانه های حرفه ای در سراسر جهان پیدا می کنید. چندین پیشنهاد خوب برای چاقوهای Zwilling در سراسر سایت Black Friday وجود دارد: از 21 نوامبر – 30 نوامبر تا 50٪ تخفیف در مجموعه های انتخاب شده چاقو مانند این مجموعه تیغه های فولاد ضد زنگ هشت تکه دریافت کنید یا یک چاقوی پخت و پز 7 اینچی را انتخاب کنید که تا 60 دلار (در ابتدا 134 دلار) مشخص شده است. (اگر قرار است با چاقوی پخت و پز باکیفیت شخصی را معالجه کنید ، مطمئن شوید که این ماده از روی یک قطعه فولاد با کیفیت ساخته شده است).

آشپز خانگی

ما آشپز خانگی را به دلیل مجموعه های غذاخوری شخصی و دستورالعمل های خمشی سالم که عاشق آشپزی خانگی هستند و وقتی به موقع از دست می روند ، آماده می شوند. این نیز یکی از مقرون به صرفه ترین سرویس های کیت ناهار خوری است و اگر در این هفته ثبت نام کنید حتی بیشتر از آن است. راه افتادن 21 نوامبر از طریق 4 دسامبرآشپز خانگی هنگام ثبت نام در یک وعده غذایی چهار هفته ای ، 90 دلار تخفیف ارائه می دهد. این مبلغ 30 دلار از جعبه اول و دوم (!) و 15 دلار از جعبه سوم و چهارم است. اگر می خواهید اشتراک کیت غذا را امتحان کنید ، زمان فوق العاده ای برای امتحان آن است. در هر زمان می توانید Home Chef را مکث یا لغو کنید تا خطر کم باشد.

بیشتر بخوانید: بررسی سرویس سرویس غذاخوری آشپز خانگی

ادامه مطلب: بهترین پیشنهادات برای سرویس های غذاخوری جمعه سیاه: پیش بند آبی ، آشپز خانگی ، برداشت روزانه و غیره

داشته باش

Abbio Kitchen ظروف پخت و پز قوی درست می کند – هم از فولاد ضد زنگ و هم از نوع نچسب. من خودم بعضی از قطعات را امتحان کردم ، و قابلمه های Abbio با راحت ترین دسته هایی که تاکنون گیر نکرده ام به خوبی ساخته شده اند. فروش جمعه سیاه از مارک به طور زنده از آغاز می شود دوشنبه 23 نوامبر – دوشنبه 30 نوامبروقتی می توانید برای کل سایت با کد ویژه 25٪ تخفیف بگیرید AbbioBF25.

برداشت روزانه

برداشت روزانه (Daily Harvest) شاید ساده ترین راه برای داشتن غذای سالم بدون نیاز به یادگیری آشپزی باشد. درعوض ، محموله های پایدار (یا یکبار مصرف) سوپ وگان ، اسموتی ، کاسه ، نان و غیره دریافت خواهید کرد و غذاها پر از غذاهای فوق العاده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را مخلوط کرده یا گرم کنید و بخورید.

از جانب از 25 نوامبر تا 1 دسامبرهنگام خرید جعبه Daily Harvest و استفاده از کد تبلیغاتی CYBERWEEK2020 شما در تحویل دوم خود یک جعبه با ارزش برابر دریافت خواهید کرد. این یک معامله بسیار لعنتی است ، باید بگویم.

شکم طلایی

نمی دانید وقتی در هیچ کجای سیب بزرگ زندگی نمی کنید چطور می توانید از نیویورک یا پاسترامی گرم آبگرم تهیه کنید؟ یک کلمه: گلدبلی. بازار آنلاین به عنوان واسطه ای بین شما و برخی از بهترین غذاهای کشور عمل می کند. اینها شامل پای گردوی نیواورلئان ، پیتزای آب عمیق شیکاگو و غذاهای بسیاری از غذاهای معروف نیویورک مانند Katz و Russ & Daughters است. از جمعه 27 نوامبر تا دوشنبه 30 نوامبر ، کل سایت 20٪ تخفیف خواهد داشت. بسیاری از ایده های عالی برای هدیه برای Goldbelly نیز وجود دارد ، بنابراین نگاهی بیندازید و آماده باشید تا پس انداز پس انداز کنید.

تووالا

سیستم فر تووالا هوشمند فقط یک کوره بسیار خنک و با تکنولوژی پیشرفته برای بخار و همرفت نیست (اگرچه چنین است). همچنین برای تهیه غذاهای سفارشی که از طریق وب سایت سفارش می دهید و به صورت هفتگی به درب منزل تحویل داده می شود ، به طرز ماهرانه ای تهیه شده است. از آنجا به سادگی ظرف ها را از طریق بارکد خوان کنار اجاق گاز اسکن کرده و چسب بزنید. اجاق گاز با استفاده از انواع روش ها و زمان های پخت و پز کردن ظرف ، بقیه کارها را انجام می دهد.

من سعی کردم و ظروف کاملا عالی بیرون بیایند ، بدون هیچ گونه مشاهده ساعت و نگرانی هنگام پخت و پز. اجاق گاز تووالا معمولاً با قیمت 299 دلار فروخته می شود اما برای هر دو تا 99 دلار افزایش می یابد جمعه سیاه (27 نوامبر) و دوشنبه سایبری (30 نوامبر) وقتی شش ظرف تووالا می خرید.

ادامه مطلب: بهترین سرویس برای تحویل مجموعه های غذاخوری برای سال 2020: تازه ، آشپز خانگی ، پیش بند آبی و غیره


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر