[ad_1]

کلید کاشی را جستجو کنید

این کمی اضافه به جاکلیدی شما می تواند زندگی شما را بسیار آسان کند.

کاشی

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

زندگی بدون سردرد کلیدهای گمشده یا گمشده ، تلفن ، کیف پول و مانند آن به اندازه کافی استرس آور است. یک روز دخترم کیسه کوچکی را که حاوی کلید دانشگاه و شناسنامه دانشجویی بود ، انداخت و یک جستجوی دیوانه وار و ناامیدکننده 48 ساعته شروع شد. هزینه جایگزینی این دو مورد در حدود 175 دلار خواهد بود. خوشبختانه ، ما او را یافتیم – او تازه از جیب او در کوچه ای افتاده بود – اما تا آن زمان عذاب مشترکی رخ داده بود.

نیازی به گفتن نیست که این کیف از قبل حاوی یک دستگاه ردیابی کاشی است. و سایر افراد در خانواده Cheapskate از قبل دارای صفحه جاکلیدی هستند. اگر فکر می کنید انجام چنین کاری ایده خوبی است (و باور کنید اینطور است) ، می خواهید بررسی کنید فروش کاشی جمعه سیاه، که اکنون اتفاق می افتد و به 30٪ از محصولات مختلف کاهش می یابد.

توجه داشته باشید که در حال حاضر آمازون در زمینه کاشی نیز تخفیف دارد، اما قیمت ها فقط کمی بالاتر است.

برخی از بهترین شرط بندی ها: Single Tile Mate با باتری قابل تعویض با قیمت 18 دلار (به طور منظم 25 دلار) و برچسب کاشی چهار بسته به قیمت 40 دلار (به طور منظم 60 دلار).

برای کسانی که با این ردیاب ها آشنا نیستند ، آنها از طریق بلوتوث با تلفن شما جفت می شوند. درصورت نیاز به یافتن آن ، فقط برنامه را راه اندازی کنید. اگر این تلفن شماست که باید پیدا کنید ، دکمه روی کاشی خود را دو بار فشار دهید. با این کار تلفن شما حتی روی بی صدا تنظیم می شود. (این ویژگی برای خانم Cheapskate بسیار مفید واقع شد ، که تقریباً هر ساعت تلفن خود را در خانه از دست داد.)

همچنین می توانید ردیابی کاشی را در Amazon Echo یا دستیار Google فعال کنید. پس شما به تلفن خود نیازی ندارید یا کاشی شما فقط بگویید ، برای مثال ، “الکسا ، از کاشی بخواهید کلیدهای من را پیدا کند.” (طبق تجربه من ، این همیشه به طور مداوم کار نمی کند ، اگرچه من مطمئن نیستم که این یک مشکل الکسا است یا یک مشکل کاشی یا چه چیزی.)

حتی بهتر ، شما می توانید مکان های کاشی را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید – این بدان معناست که من می توانم از تلفن خود برای کمک به خانم Cheapskate در یافتن کلیدهای خود یا دخترم در یافتن کیف پول خود استفاده کنم. و یک ویژگی خاصاً مفید جامعه وجود دارد: هرکسی که از برنامه Tile استفاده کند و در دسترس آیتم گمشده شما باشد ، می تواند مکان آن را به روز کند.

نمی گویم دستگاه ها بی عیب و نقص هستند ، اما قطعاً می توانند به شما در یافتن چیزهای گمشده کمک کنند – و شما نمی توانید برای این نوع کمکها قیمت تعیین کنید. امروز خوشبختانه می توانید قیمت کمتری برای آن تعیین کنید.

آیا شما کاربر کاشی هستید؟ به من بگویید در این مورد چه چیزی را دوست دارید یا چه چیزی را دوست ندارید!


در حال پخش:
این را نگاه کن:

7 هدیه مورد علاقه Cheapskate برای جمعه سیاه


3:23


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی را در مورد محصولات فن آوری و سایر موارد انجام دهد. برای آخرین پیشنهادات و به روزرسانی ها ، آن را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. همچنین می توانید برای متنهای معاملاتی که مستقیماً به تلفن شما تحویل داده شده اند ثبت نام کنید. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET پیدا کنید و برای آخرین کوپن تخفیف Walmart ، کوپن eBay ، کد تبلیغاتی سامسونگ و حتی بیش از صدها فروشگاه آنلاین دیگر ، به صفحه CNET ما برای یافتن کوپن بگردید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها به جواب ما می رسد صفحه سوالات متداول.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر