فصل 5 Fortnite شامل The Mandalorian و شکارچیانی از واقعیت های دیگر است


برای جمع آوری جوایز آماده شوید.

بازی های حماسی

Fortnite فصل 5 پس از یک رویداد خارق العاده که چهارمین فصل آن به پایان می رسد ، از روز چهارشنبه آغاز می شود. Programmer Epic Games بخشی از روز سه شنبه بازی محبوب نبرد سلطنتی را بارگیری کرد و بازیکنان منتظر بودند ببینند چه چیزی بعد از Fortnite می آید.

Zero Point عنوان فصل 5 Fortnite است و شامل مجموعه ای از شکارچیان از واقعیت های مختلف است. او ستاره فصل است ماندالوریایی از جانب دیزنی پلاس سریال همراه با کودک یودا. همراه با شخصیت های جدید ، بازیکنان مناطق جدیدی از نقشه را برای کاوش ، سلاح هایی برای استفاده و محتوای بیشتری برای باز کردن قفل در طول فصل دارند.

فصل 5 از چه زمانی شروع می شود؟

فصل 5 Fortnite در تاریخ 2 دسامبر در نیمه شب ET (21:00 PT) آغاز می شود ، اما طبق گفته Epic سرورها تا ساعت 4:00 ET (1 بامداد PT) به روز نمی شوند.

موضوع فصل 5 چیست؟

Zero Point تمرکز خود را روی عامل جونز می گذارد که در پایان رویداد Nexus War ظاهر شد. او گروهی از شکارچیان را از واقعیت های مختلف جمع کرد و آنها اطمینان حاصل می کنند که کسی از چرخه فرار نمی کند. 5 فصل جالب توجه جدید مانند Hunter’s Haven و Colossal Coliseum بازیکنان را مقابل یکدیگر قرار می دهند تا ببینند چه کسی زنده مانده است.

نقشه فصل 5 Fortnite

اینجاست که این جزیره در فصل 5 چگونه به نظر می رسد.

بازی های حماسی

در فصل 5 بازی ها پاداش ها و پاداش های جدیدی دریافت می کنند که بازیکنان میله هایی را به عنوان پاداشی دریافت می کنند که برای سلاح ها و توانایی های جدید قابل استفاده است. همچنین یک Battle Pass جدید وجود دارد که پوسته های بی نظیری مانند Mancake ، flapjack نبرد ، shapeshifter Mave و البته The Mandalorian با Baby Yoda را باز می کند.

در جریان جنگ Nexus چه اتفاقی افتاد؟

این رویداد کمی بعد از ساعت 16:00 بعدازظهر (13:00 بعد از ظهر) روز سه شنبه آغاز شد. بازیکنان Fortnite با وجود موجود فضایی Galactus در افق ، خود را در Helicarier SHIELD یافتند.

غول به آرامی به جزیره نزدیک شد و سپس هلی کوپتر را مانند یک اشکال دفع کرد. گالاکتوس که به بلعیدن سیارات مشهور است ، هدف خود را در نقطه صفر قرار می دهد ، که کره انرژی مخفی جزیره است و مسئول همه حوادثی است که در این جزیره اتفاق می افتد.

هنگامی که بازیکنان در مقابل Galactus شنا می کردند ، Iron Man طرحی را برای جلوگیری از موجود فضایی ارائه داد. او برای هر بازیکن یک اتوبوس جنگی با لیزر و بمب طراحی کرد. هدف این است که با اتوبوس به دهانه غول پیکر Galactus بروید ، اما امواج هواپیماهای بدون سرنشین در راه شما هستند. خوشبختانه ثور نیز وارد عمل شد و با اتوبوس خود را به یک سنگر شبیه همان مسیری که لوک اسکای واکر به سمت New Hope پرواز کرد ، برد. این جایی است که Demon Fire of AC / DC از آلبوم جدیدشان Power Up در پس زمینه شنیده می شود. تعداد بیشتری از هواپیماهای بدون سرنشین شروع به دور زدن اتوبوس کردند و از هیچ جا گرگینی ظاهر شد که با پنجه های خود آدامانتیوم دیواری از روبات ها را که در راه شما بودند از بین برد. از طرف Iron Man به شما این کلمه داده شده است که هنگام قورت دادن Galactus ، منفجر شدن در چراغ سبز ، اتوبوس را ترک کنید و مجبور شوید به واقعیت برگردید.

آخرین صحنه لباس جونسی ، یکی از شخصیت های پیش فرض Fortnite را نشان می دهد که در یک دفتر بیدار می شود. به نظر می رسد این مربوط به رویداد پایان فصل 3 باشد ، جایی که برخی از سازمان ها پشت همه اتفاقات دیوانه وار در جزیره هستند و داستان اتصال چهار فصل گذشته است.

به گفته حماسه ، 15.3 میلیون نفر در این رویداد شرکت کردند در حالی که 3.4 میلیون نفر در YouTube و Twitch تماشا کرده اند.

آیا می توانم رویداد را از طریق iPhone یا iPad خود اجرا کنم؟

زیرا یک اختلاف حقوقی مداوم بین Epic Games و Apple، این بازی از فروشگاه App اپل بارگیری شد. این بدان معنی است که حتی کسانی که قبلاً Fortnite را روی آیفون یا آیپد خود نصب کرده اند نیز نمی توانند در این رویداد شرکت کنند.

Epic Games در یک اختلاف مشابه با Google برای Android است ، که منجر به حذف Fortnite از فروشگاه Google Play شد ، اما راه هایی برای هنوز بازی را بدون استفاده از Google Store بارگیری کنید.

همچنین مشاهده کنید: Sony PS5 vs Microsoft Xbox Series X: بهترین کنسول بازی جدید برای تعطیلات 2020


در حال پخش:
این را نگاه کن:

دادخواست علیه Epic علیه اپل در سال 2021 رسیدگی می شود.


3:46
منبع: shargh-khabar.ir

حتما بخوانید:
علل سوختن واشر سرسیلندر چیست؟