[ad_1]

این داستان بخشی از است راهنمای هدیه تعطیلات 2020هدایای CNET را با مشاوره ، بررسی و توصیه های تخصصی برای جدیدترین هدیه های فن آوری برای خود و خانواده انتخاب کنید.

معاملات جمعه سیاه امسال سایه زیادی ایجاد کرده است و فروش آن در بیشتر ماه نوامبر ادامه دارد. و آنها هنوز تمام نشده اند. Best Buy دوشنبه سایبری را با یک هفته فروش تمدید می کند، هر روز بر روی یک گروه متفاوت تمرکز می کند. امروز – و فقط به مدت 12 ساعت ، از 10:00 تا 22:00 PT – تاجر پیشنهادهایی را در تعدادی از تلویزیون ها ارائه می دهد.

راستش را بخواهید ، این معاملات به اندازه آنچه در طی بهترین فروش جمعه سیاه در ماه نوامبر مشاهده کردیم جذاب نیستند ، اما اگر ماه گذشته در کشیدن ماشه خیلی کند بودید ، هنوز فرصتی برای صرفه جویی در هزینه است. در اینجا برخی از بهترین معاملات امروز در Best Buy یافت شده است.

سامسونگ

این تلویزیون عظیم 75 اینچ 4K UHD را با قیمت 250 دلار از قیمت لیست 1100 دلار از سامسونگ تهیه کنید. این مدل 2019 توسط سیستم عامل سریع Tizen سامسونگ تامین می شود و شامل یک جفت بلندگوی 10 واتی به همراه 2 پورت USB و سه پورت HDMI است. این معامله به راحتی از بهترین قیمتی که می توانیم در آمازون پیدا کنیم – 998 دلار است.

چشم انداز

این سری 70 اینچی ویزیو M برای رقابت با کیفیت تصویر OLED از فناوری رنگ کوانتومی در صفحه 4K LED خود استفاده می کند. این نمایشگر از قابلیت پشتیبانی HDR برخوردار است و شامل موتور V-Gaming Vizio برای گرافیک روان و واضح تر هنگام استفاده از کنسول هایی مانند Xbox و PlayStation است.

بهترین خرید

اگرچه عشق خود به تلویزیون های Roku را پنهان نمی کنیم ، سیستم عامل Android TV نیز بسیار عالی است. این تلویزیون اندرویدی Hisense با کیفیت عالی 65 اینچ 4K روی میز تنها با پرداخت 400 دلار ارائه می دهد. شما همچنین می توانید Dolby Vision HDR ، DTS Virtual: X audio ، Chromecast یکپارچه و حتی صدای بلوتوث را دریافت کنید تا بتوانید هدفون یا بلندگو را به صورت بی سیم متصل کنید.


تیم معاملات CNET در وب جستجو می کند تا معاملات خوبی راجع به محصولات فناوری و موارد دیگر انجام دهد. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه پیشنهاد CNET بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ های ما را پیدا کنید صفحه سوالات متداول.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر