[ad_1]

فورد می گوید سوار شوید.

جان وونگ / نمایشگاه راه

آن به شرح زیر است چرخش جنرال موتورز در حمایت از تلاش های دولت ترامپ برای از بین بردن توانایی كالیفرنیا در تنظیم استانداردهای انتشار ، فورد روز دوشنبه اعلام كرد كه می خواهد دیگران نیز به آن بپیوندند. طبق نامه ای که رویترز مشاهده کرده است ، بلو اوال از دیگر خودروسازان خواسته است از توافق سازش که او و چندین شرکت دیگر سال گذشته با یکدیگر شریک کرده بودند ، حمایت کنند.

فورد از اظهار نظر مستقیم در مورد این نامه خودداری کرد ، اما سخنگویی به Roadshow گفت: “از همان ابتدا ، ما گفتیم که توافق ما با کالیفرنیا بهترین راه برای محیط زیست ، مشتریان و سلامتی کوتاه مدت و بلند مدت خودرو است. مبنای مقررات جدید باشد ، زیرا دولت بایدن در سال 2021 استانداردهای سختگیرانه تری برای مصرف سوخت در نظر گرفته است. “

اگر هر روز تغییرات نظارتی در میزان انتشار و مصرف سوخت را دنبال نکنید ، در اینجا سطح پایین است. دولت اوباما استانداردهای شرکتی برای متوسط ​​مصرف سوخت را ارائه كرد ، كه طبق قانون سازندگان خودرو ، مصرف سوخت را تا سال 2026 به میزان 5٪ در سال افزایش دهند. این امر باعث می شود كه خودروسازان دارای امتیاز متوسط ​​مصرف سوخت 54 مایل در هر گالن باشند. بجای دولت ترامپ این افزایش را کاهش داده است هر سال فقط 1.5٪ یا 40.4 mpg برای مدت مشابه.

توافقنامه داوطلبانه در کالیفرنیا برای افزایش بهره وری سوخت طراحی شده است هر ساله 3.7٪ افزایش می یابد شروع از سال 2022 – پایین تر از هدف دولت اوباما ، اما بسیار تهاجمی تر از دولت ترامپ. این چارچوبی است که فورد معتقد است می تواند به عنوان طرحی برای یک مقررات ملی واحد باشد.

شکافی که سال گذشته ایجاد شد ، پس از آنکه دولت ترامپ در جهت ممنوع کردن توانایی کالیفرنیا در تعیین استانداردهای خود ، که سازندگان خودرو مدتها از آن متنفر بودند ، منع شد. در اصل ، شرکت ها باید مطابق با دو مجموعه قانون عمل کنند تا استانداردهای سختگیرانه تر و استاندارد فدرال و کالیفرنیا را رعایت کنند. سایر ایالت ها نیز از قوانین کالیفرنیا پیروی می کنند و تعداد آنها همچنان در حال رشد است. خودروسازان در این کشورها کشورهایی را انتخاب کرده اند که بازیکنان بزرگی مانند فورد ، هوندا ، فولکس واگن و BMW در کنار کالیفرنیا قرار دارند. جنرال موتورز ، تویوتا و فیات کرایسلر ، از جمله دیگر ، از پرونده های قضایی دولت ترامپ حمایت کرده اند.

جنرال موتورز از دولت خارج شده پشتیبانی نکرد و رقبای خود را برای پیوستن به آن دعوت کرد. جنرال موتورز به صراحت وزن خود را در پشت معامله قرار نداده است ، که فورد تصویب می کند ، اما مدیر عامل شرکت ماری بارا از برنامه های رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای سرمایه گذاری در اتومبیل های برقی ، تولید آنها در ایالات متحده و زیرساخت های مربوطه برای تغییر قلب صحبت می کند. پیش از این ، تویوتا به Roadshow گفته بود كه پس از اعلامیه GM “در حال ارزیابی وضعیت” است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

2021 Ford Mustang Mach-E AWD: سرسره قدرتمند قالب


6:29

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر