[ad_1]

فورد می خواهد به کارگران در دستیابی به واکسن کمک کند.

آب کم عمق

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

فورد گام اساسی برای دسترسی کارگران خود به واکسن ویروس کرونارویترز روز سه شنبه گزارش داد ، هنگامی که شرکت های دارویی و دولت ایالات متحده با خرید 12 فریزر آن را در سطح ملی آزاد کردند. فریزرهای ویژه امکان ذخیره سازی را دارند واکسن فایزر، احتمالاً اولین واکسنی است که برای توزیع در ایالات متحده تأیید می شود ، در دمای مورد نیاز منفی 94 درجه فارنهایت.

این واقعیت که واکسن Pfizer به چنین دمای کمتری نیاز دارد ، بسیار سردتر از واکسن های معمولی ، می تواند باعث ایجاد هرج و مرج در افرادی شود که برای واکسیناسیون مردم آمریکا آماده می شوند. به نظر می رسد این اقدام فورد با هدف دستیابی كاركنان اصلی از كارخانه به واكسن برای ادامه روند روان كارها باشد.

سخنگوی یک خودروساز در بیانیه ای به Roadshow گفت: “سلامتی و ایمنی نیروی کار اولویت اصلی ماست.” “ما به دوازده فریزر سفارش داده ایم كه واكسن COVID-19 را به صورت داوطلبانه در دسترس كارمندان خود قرار دهند.” این شركت همچنین روشهای متعدد و پروتكلهای ایمنی مورد نیاز كاركنان را برای اطمینان از سلامت همه كارگران برجسته كرد.

در حال حاضر ، فورد دقیقاً اقدام می کند پروتکل های غربالگری COVID-19 برای کارگرانی که وارد کارخانه های مونتاژ می شوند و می روند. این موارد شامل معاینه سلامت روزانه ، اسکن درجه حرارت روزانه ، نیاز به استفاده مداوم از ماسک و عینک ایمنی با محافظ های جانبی یا محافظ صورت می باشد. به گفته رویترز ، این خودروساز با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی محلی همکاری کرده است تا در صورت لزوم آزمایشات COVID-19 را انجام دهد.

به طور کلی ، خودروسازان در زمینه کاهش سرعت تولید کارخانه که از مارس سال جاری به یک نگرانی اصلی تبدیل شده است ، کار بزرگی انجام داده اند. فورد ، جنرال موتورز و فیات کرایسلر – همه عملیات خود را به مدت دو ماه بستند برای کاهش سرعت ویروس بسیاری دیگر از تولیدکنندگان اتومبیل که در ایالات متحده تجارت می کنند نیز از این روش پیروی کرده اند و هیچ تولید کننده ای گزارش نشده است که میزان قابل توجهی در انتشار ویروس وجود داشته باشد ، این نشان دهنده آن است که غربالگری دقیق و سایر پروتکل ها بسیار موثر هستند.

Pfizer این هفته درخواست مجوز استفاده اضطراری را با سازمان غذا و داروی ایالات متحده ارائه کرده است و تأیید در انتظار است اوایل ماه آینده بیا. اگرچه هنوز جزئیات ترشح واکسن مشخص نیست ، اما به احتمال زیاد کاندیداها متخصصان بهداشت و افرادی هستند که مسئول کمک های اولیه هستند. ابتدا واکسن بزنید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

فورد F-150 در مقابل رنجر: به تعداد


6:07

اطلاعات مندرج در این مقاله فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی است و برای توصیه های بهداشتی یا پزشکی در نظر گرفته نشده است. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد وضعیت پزشکی یا اهداف بهداشتی خود با یک پزشک یا دیگر ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشورت کنید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر