[ad_1]

آب کم عمق

آخر هفته گذشته ممکن است فقط دو بار در کلاس 2 باخا 1000 حضور داشته باشد ، اما رقابت در مسابقات آفرود مکزیک شدیدتر از هر زمان دیگری بود. در مسابقه سال گذشته Bronco P پرچم شطرنجی را نگرفت به دلیل مشکلات خنک کننده امسال Bronco R برگشت و مسیر 898 کیلومتری را در 32 ساعت و 31 دقیقه و 21 ثانیه به پایان رساند ، اما هنوز نتوانست از ادای احترام Scuderia Cameron Glickenhaus به Baja Boot استیو مک کوئین عبور کند که در 27:15:15 به همین موفقیت دست یافت: 46

دوره امسال بسیار فنی ، با لجن و علامت های ضخیم فراوان بود. یک گردنه کوهستانی در پایان مسابقه تجهیزات زیادی را بیرون می کشید ، در حالی که فریاد های عمیق سان فیلیپه باعث طولانی ترین تعلیق در سفرهای طولانی شد.

Bronco R پیشرانه 2.7 لیتری EcoBoost V6 فورد را هدایت می کند و 310 اسب بخار قدرت و 400 پوند گشتاور را همراه با یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک جابجا می کند. تنظیمات سیستم تعلیق جلو و عقب هم آماده مسابقه هستند و کمک فنرهای فاکس با کمک فنرهای بای پس و ترمزهای هوا کمی بیشتر سفر می کنند.

در همین حال ، SCG Boot از یک پیشرانه 6.2 لیتری V8 با قدرت بیش از 400 اسب بخار ، همراه با گیربکس چهار سرعته اتوماتیک GM 4L80E استفاده می کند. سیستم تعلیق کفش دارای یک ضربه 19 اینچی است.

هر دو سیستم عامل مسابقه های کاملا تمیز داشتند. در حالی که Bronco R هیچ آپارتمانی نداشت و تنها تعمیر تعمیرات تعویض فرمان بود ، SCG Boot واژگون شد و توانست بدون مشکلات مکانیکی به کار خود ادامه دهد. با این حال وی یکی از لاستیک های 40 اینچی خود را سوراخ کرد.

فورد از مسابقه امسال استفاده می کند تا سرانجام حالت رانندگی Baja Bronco را تأیید کند. این شرکت به قهرمانان آفرود مانند کامرون استیل ، کرت لداک ، جانی کمپبل ، شلبی هال و جیسون شرر ، همه خلبانان Bronco R ، کمک می کند تا بتواند پاسخگویی دریچه گاز را تنظیم کند و به این سیستم مدیریت سریع زمین تبدیل شود. ماشین شاسی بلند.

اسبی ضعیف بهتر از نداشتن اسب است.

آب کم عمق

کفش های SCG قانونی و واضح است که به اندازه ناخن ها محکم هستند ، اما قیمت آنها بسیار بالا 258،750 دلار است. اگر پول داشتم ، آن را در نظر می گرفتم ، اما بیایید صادق باشیم ، زیر 50 هزار دلار Bronco Wildtrack کمی بیشتر به واقعیت حساب بانکی من توجه دارد.

کلاس 2 به عنوان “یک کلاس ترکیبی از کامیون و اتومبیل برای وسایل نقلیه و موتورهای بدون محدودیت” توصیف شده است. پس از تولید برونکو ، می تواند به کلاس Full Full برود که نیاز به تولید 5000 دستگاه در مدت 12 ماه دارد. این رقابت آن را به اتومبیل هایی مانند Toyota Land Cruiser تغییر می دهد که امسال مسابقه را در ساعت 38:49:48 به پایان رساند یا مرسدس بنز G کلاس ، که اگرچه این کار را طی 40 ساعت انجام نمی دهد ، اما در نهایت حساب از خط پایان عبور کرد.

Bronco اولین سریال 4×4 بود که در سال 1969 برنده Baja 1000 شد ، اما اکنون با اتمام دوره Trophy Trucks در کمتر از 20 ساعت ، این شاهکاری است که احتمالاً هرگز دوباره به دست نخواهد آورد. خواهیم دید که در سال 2021 چه اتفاقی می افتد ، زمانی که Bronco می تواند به Stock Full نقل مکان کند ، و SCG Boot را بدون هیچ رقابتی ترک می کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

فورد برونکو به باخ می رود


2:53

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر