[ad_1]

img-6351

رفیق پرنده

شاید امسال بیشتر از حد معمول وقت خود را صرف تماشای پنجره اتاق غذاخوری خود کرده اید. ممکن است به لطف پیاده روی های پس از بزرگنمایی یا عشق جدید فرزندتان به مطالعه حیاط خلوت.

پروژه Bird Buddy ، که این هفته در Kickstarter راه اندازی شده است ، می خواهد شما را به دنیای کاملاً جدیدی از تماشای پرندگان بکشاند ، که با لمس Pokemon Go و تلاش برای حفاظت از خط همراه است. این فیدر هوشمند پرنده برای شناسایی گونه های پرندگان توسط عکس یا صدا طراحی شده است و به یک برنامه تلفن همراه متصل می شود که هر گونه از مجموعه های شخصی شما را جمع آوری می کند.

فیدر پرنده یک ظرف شفاف است که می توان آن را پر کرد ، که حداکثر 3.8 فنجان دانه پرنده را در خود نگه می دارد و هنگام پر شدن وزن آن کمی بیش از 2.5 کیلوگرم است. این دوربین مجهز به دوربینی است که شباهت زیادی به زنگ درب هوشمند دارد ، امیدوار کننده عکس های 5 مگاپیکسلی و فیلم زنده 720P با میدان دید 120 درجه است. دوربین را هر بار که بازدید کننده ای را شناسایی می کند به شبکه اطلاع رسانی تلفن همراه Wi-Fi 2.4GHZ متصل کنید.

eurasian-blue-tit-2

رفیق پرنده

من باید همه آنها را بگیرم … چیزی شبیه به آن

بحران Pokemon Go به نوعی در اینجا اعمال می شود. شما در واقع پرندگان را شکار نمی کنید ، اما برای جمع آوری و سازماندهی آنها در یک برنامه بازی از آنها عکس می گیرید. این داده ها همچنین به یک پلت فرم منبع باز کمک می کنند که مهاجرت پرندگان و جمعیت را برای پشتیبانی از اقدامات حفاظت ردیابی می کند.

بله ، این شامل داده های موقعیت مکانی شماست. اگر نمی خواهید این نوع داده ها را به اشتراک بگذارید ، ممکن است این منبع تغذیه پرندگان برای شما مناسب نباشد. دانستن محل فیدر من به متخصصان حفاظت از محیط زیست کمک می کند تا جمعیت پرندگان را ردیابی کند ، بلع آن را آسان تر می کند ، اما من کسی را به دلیل عدم تمایل سرزنش نمی کنم.

img-6070

رفیق پرنده

e48eac6f2896747c9e9f10b1f6b89a8b-original.png

رفیق پرنده

هوش مصنوعی تعبیه شده در دوربین Bird Buddy باید بیش از 1000 گونه پرنده را تشخیص دهد. با یک جستجوی سریع در گوگل یک فاکتوئید از موزه تاریخ طبیعی آمریکا فاش می شود که نشان می دهد ممکن است 18000 گونه در سراسر جهان وجود داشته باشد.

اگر دوست پرپر شما سلفی یا فیلم واضحی از دوربین دریافت نکرده است ، باز هم این احتمال وجود دارد که پرنده بادی او را شناسایی کند. میکروفون و هوش مصنوعی دوربین برای شناسایی پرندگان توسط آهنگ و همچنین عکس طراحی شده است. پس از شناسایی پرنده ، قفل نشان این گونه را در برنامه مناسب باز می کنید.

قیمت Super Early Bird در حال حاضر 153 دلار برای یک خوراک پرنده است. لوازم جانبی اختیاری شامل پایه دیواری ، پایه نرده یا نگهدارنده توپ است که هرکدام جداگانه فروخته می شوند.

پروژه Bird Bird هدف آن است که در سپتامبر 2021 تحویل هواداران کیک استارتر شود. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این کمپین در صفحه Kickstarter آن بیاموزید. مثل همیشه ، به یاد داشته باشید که گزارش CNET برای کمپین های تأمین مالی تأییدیه پروژه یا سازندگان آن نیست. قبل از مشارکت در هر کمپین ، قوانین سایت سرمایه گذاری جمعی – در این مورد Kickstarter – را بخوانید تا از حقوق خود (و قوانین بازپرداخت یا عدم وجود آن) قبل و بعد از کمپین آگاه شوید.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر