[ad_1]

facebook-logo-phone-laptop-3020

فیس بوک تلاش خود را برای حمایت از سازمان های غیرانتفاعی مضاعف می کند.

آنجلا لنگ / CNET

فیس بوک در تلاش است افراد بیشتری را به استفاده از شبکه اجتماعی برای بازگشت در تعطیلات ترغیب کند ویروس کرونا پاندمی.

روز دوشنبه ، این شرکت گفت که در حال راه اندازی یک ابزار جدید در ایالات متحده است که به مشتریان امکان می دهد سی دی های تعطیلات را در جایی که مردم غذا ، لباس و سایر نیازهای افراد نیازمند را جمع می کنند ، ایجاد و به آنها کمک کنند. برای ایجاد دستگاه ، کاربران به صفحه راهنمای انجمن فیس بوک می روند که می توانند با تایپ “راهنمای انجمن” در نوار جستجو ، آن را پیدا کنند. سپس بر روی “درخواست یا پیشنهاد کمک” و “ایجاد دستگاه” کلیک کنید.

drives-screenshot-1.png

فیس بوک ابزار جدیدی برای ایجاد کمک های مالی دارد.

فیس بوک

راه اندازی ابزار جدید مثالی دیگر از نحوه تلاش فیس بوک است که نشان می دهد در میان انتقادهایی که برای مقابله با اطلاعات نادرست و سخنان نفرت انگیز در سایت خود انجام نداده است ، می تواند نیرویی برای خوب باشد. در سال های اخیر ، سازمان های غیرانتفاعی بیشتر به شبکه های اجتماعی اعتماد کرده اند تا کمک های مالی را تشویق کنند یا اطلاعاتی را در مورد یک علت منتشر کنند.

فیس بوک همچنین در تاریخ 1 دسامبر حداکثر 7 میلیون دلار کمک مالی قابل قبول برای سازمان های غیر انتفاعی ایالات متحده جمع آوری کرد. یک رویداد مجازی به نام صلح از طریق موسیقی: یک رویداد جهانی برای عدالت اجتماعی ، شامل اجراها و اجرای هنرمندانی مانند بیلی الیش ، رینگو استار و یو-یو ما ، نیز از اول دسامبر به طور انحصاری در فیس بوک زنده پخش خواهد شد. این رویداد از ظهر PT شروع می شود و کاربران می توانند با مراجعه به صفحه بازی تغییر فیس بوک یا صفحه برنامه Facebook آن را تماشا کنند.

چریل سندبرگ ، رئیس فیس بوک در یک پست وبلاگ گفت: “این سال برای همه دشوار بود – اما یک پوشش نقره ای عطوفت و سخاوت فوق العاده ای بود که بسیاری از مردم نشان دادند.”

کاربران فیس بوک و اینستاگرام بیش از 100 میلیون دلار برای اهداف مربوط به ویروس کرونا و 65 میلیون دلار برای کسانی که از عدالت نژادی حمایت می کنند امسال جمع کرده اند. بیش از 3.9 میلیون نفر از صفحه راهنمای جامعه فیس بوک بازدید کردند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

نحوه داوطلب شدن در خانه در هنگام شیوع ویروس کرونا


4:04

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر