[ad_1]

covid-19-info-hub-vaccine-image.png

فیس بوک دروغ های مرتبط با واکسن را از بین می برد.

فیس بوک

برای آخرین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت WHO مراجعه کنید.

از آنجایی که انگلستان در آستانه شروع واکسیناسیون علیه COVID-19 است ، فیس بوک سیاست اطلاعات غلط خود را به روز کرده تا نشان دهد ادعاهای نادرست در مورد واکسن ها را از بین می برد. این غول فناوری با تعهد خود برای حذف اطلاعات نادرستی که توسط متخصصان بهداشت عمومی در مورد واکسن ها در فیس بوک و اینستاگرام تخریب شده است ، پست خود را در اتاق خبر کرونا ویروس به روز کرد.

فیس بوک گفته است که اطلاعات غلط COVID-19 را حذف کرده است ، از جمله تئوری های توطئه که آن را به 5G مرتبط می کند ، یا پست هایی که ادعا می کنند از ژانویه وجود ندارد. تا به امروز ، این شرکت می گوید حدود 12 میلیون قطعه از این نوع محتوا را در فیس بوک و اینستاگرام بارگیری کرده است که مالک آن نیز است.

اخبار ماه گذشته مبنی بر موفقیت آمیز بودن سه واکسن علیه COVID-19 – یکی از Pzifer ، دیگری از Moderna و دیگری از دانشگاه آکسفورد و Astra Zeneca – در سراسر دنیا مورد توجه قرار گرفت. اما همچنین واكنشی به جنبش ضد واكسن نیز وجود دارد كه همچنان داستانهایی را كه به طور گسترده توسط دانشمندان درمورد مضر بودن واكسن ها منتشر شده است ، تحت فشار قرار می دهد.

دولت ها ، مقامات بهداشتی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اکنون با چالشی اساسی روبرو هستند که اطمینان حاصل می کند مردم اطلاعات دقیق در مورد واکسن ها را دریافت می کنند تا بتوان آنها را برای محافظت و محافظت از افراد در برابر ویروس تجویز کرد.

چهارشنبه انگلیس بزرگ واکسن Pfizer را برای استفاده تصویب کرد و قصد دارد اجرای آن را هفته آینده آغاز کند. فیس بوک گفت که در حال همکاری نزدیک با دولت و NHS در انگلیس است تا از برنامه های ارتباطی آنها در هنگام معرفی واکسن پشتیبانی کند. در سرمقاله ، این شرکت نوع موادی را که انتظار دارد حذف کند ، بیان کرد.

در این مقاله آمده است: “این ممکن است شامل ادعاهای نادرست در مورد ایمنی ، اثر بخشی ، مواد تشکیل دهنده یا عوارض جانبی واکسن ها باشد.” “به عنوان مثال ، ما ادعاهای نادرست مبنی بر اینکه واکسن های COVID-19 حاوی ریز تراشه ها یا مواردی است که در لیست رسمی مواد تشکیل دهنده واکسن نیست ، حذف خواهیم کرد. ما همچنین نظریه های توطئه درباره واکسن های COVID-19 را که امروزه نادرست می دانیم حذف خواهیم کرد: زیرا از جمعیتهای خاصی بدون رضایت آنها برای آزمایش ایمنی واکسن استفاده می شود. “

در ماه اکتبر ، فیس بوک تبلیغاتی را که مردم را از دریافت واکسن دلسرد می کند و همچنان به استراتژی خود برای رسیدگی به ادعاهای دروغ ادامه می دهد ، ممنوع کرد. وی گفت كه بر اساس راهنمایی های مقامات بهداشت عمومی به عنوان اطلاعات بیشتر ، قصد دارد ادعاهایی را كه حذف می كند به طور مرتب به روز كند.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر