[ad_1]

چربی از کیسه بیرون آمد …

لوکاس فیلم

این یک رویای جعلی نیست: ماندالوریایی از زمان اولین اعلامیه نمایش دیزنی پلاس ، به عنوان لحظه صحبت طرفداران عمل کرده است.

اکنون پخش می شود ، فصل 6 قسمت 6 به طور رسمی عنوان فصل 14: تراژدی است. این عنوان شوم پیش فرض ایجاد می کند ، زیرا Mandalorian و Baby Yoda موفقیت بزرگی را ایجاد می کنند – فقط برای تغییر شرایط. (اسپویلرهای ورودی …) و سرانجام با مردی روبرو می شویم که کل نمایش را الهام گرفته است ، زیرا قهرمان افسانه ای جنگ ستارگان ، بوبا فت ، در عمل منفجر می شود.

این قسمت با ماندالوریانا و فرزند خوانده اش بیا یودا آغاز می شود و لحظه ای احساسی کوچک اما کوچک را به اشتراک می گذارد. بعد از جلسه هفته گذشته با جدی آسوکا تانورضایت مندو در پایان تلاش خود با غم و اندوه مجبور به ترک Baby Yoda کاهش می یابد. یک دقیقه پسر کوچک سبز هنگام مسافرت در یک بسته جت از شادی فریاد می کشد و لحظه دیگر با معبد جدی ارتباط برقرار می کند. اینها بچه هایی فوق العاده قدرتمند ، کهکشانی و حساس به نیرو هستند – آنها خیلی سریع رشد می کنند!

با رسیدن به “سنگ جادویی” آسوکا تانو ، کودک یودا شروع به مراقبه می کند ، و توسط یک میدان نیرو احاطه شده است (یا باید یک میدان نیرو باشد؟). اما همه چیز برای مدت طولانی مراقبه نمی ماند ، زیرا کشتی ای ظاهر می شود که برای طرفداران جنگ ستارگان آشنا خواهد بود – و لحظه ای که همه منتظر رسیدن آن هستیم.

یک قهرمان جدید کودک یودا ، معروف به کودک ، معروف به گروگو نیز ستاره بزرگ موفقیت ماندالوریان است. اما از همان لحظه اعلام این سریال در سال 2018 ، طرفداران می خواستند بدانند که آیا و چگونه این نمایش با ماندالوریایی که همه چیز را آغاز کرد ، باب فت ، شکارچی فضل لاکون ، که اولین بار در The Empire Strikes Back در 1980 مشاهده شد ، ارتباط برقرار می کند آقای فت چهار خط صحبت کرد و کمتر از هفت دقیقه در صفحه بود ، اما شخصیت مرموز نقابدار هزار اسباب بازی را آزاد کرد. نقش او در “بازگشت جدی” گسترش یافت و ما داستان قبلی او را در یاد گرفتیم Star Wars Prequel Trilogy – که اکنون یک قسمت کامل در قسمت 6 “ماندالوریان” است.

فت نه تنها زره پوش پدرش جانگو فت را به دست آورد ، بلکه توانست برخی از مهاجمان شاهنشاهی را نیز خرد کند. حمله زره پوش سفید به عنوان ارتش کلون ها آغاز شد ، ماکت های ناپسند دیگری جز خود جنگو – تعجبی ندارد که بوبا وقتی با عصبانیت لشکر حمله را بیرون کشید ، آنقدر خونگرم بود.

ماندو ، فنک شاند و بابا فت متحد می شوند!

لوکاس فیلم

فت در فصل 2 قسمت 1 با بازی Temuera Morrison مشاهده شد. این دایره کامل نیز برای این بازیگر نیوزلندی است: از نظر فنی ، این اولین بار است که موریسون در نقش Boba Fett ظاهر می شود – جدا از برخی صداپیشگی ها ، او در فیلم های پشت صحنه نقش جانگو را بازی می کند – و این نوعی ضدکلیمکس است که او فقط ظاهر می شود و شروع به صحبت می کند. هفته گذشته ، بعد از آسوکا تانو ، این اولین بار نیست که یک شخصیت عالی جنگ ستارگان با کمی ساخت و ساز وارد می شود. اما بعد متوجه می شوید که ورود فت مقدمه ای است برای وحی واقعی که ماندالوریان از بدو تأسیس بدنبال آن بوده است. در حقیقت ، ما دو بار با Boba Fett ملاقات می کنیم: یک بار یک راهب جنگجو بدتر که آدمهای بد را با چکش عظیم بیرون می کشد ، و سپس دوباره به عنوان محبوب طرفدار زرهی و نماد جنگ ستارگان که می شناسیم و دوستش داریم.

خط فت “یک انسان ساده که مانند پدر من قبل از من از طریق کهکشان عبور می کند” نشان می دهد چیزی در تاریخ خطوط کلاسیک حماسه جنگ ستارگان ثبت خواهد شد.

هر چقدر که همه اینها دلپذیر باشد ، یک پیچ و تاب تاریک در راه است. جان فاورو ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ، وقتی عمیق ترین ترس ما درباره کودک یودا را درک می کند ، با یک دست می دهد و با دست دیگر می گیرد: گروگو در آغوش موف گیدئون رذیل گرفتار می شود.

به طور مناسب ، این قسمت ، که اساساً نبردی در کویر است ، توسط رابرت رودریگز ، مرد پشت دسپرادو و از غروب تا طلوع کارگردانی شده است. اما این بی عیب و نقص نیست: انهدام کشتی خونسرد Razor Crest ماندالوریان ، به همان اندازه که دردناک است ، بلافاصله سیلاب بزرگ هفته گذشته را لغو می کند. به محض اینکه موف گیدئون یک ردیاب را روی کشتی قرار می دهد ، فقط بعد از یک قسمت آن را منفجر می کند. البته ، این زیرشاخه هدف خود را تأمین کرده است ، زیرا دستکش های خود را روی Grogu گذاشته است ، اما تنش ماندو را که ناامیدانه تلاش می کند از دشمنی که می دانیم قابل لرزش نیست ، جلوگیری کند ، بینندگان را انکار می کند.

ارائه Dark Troopers نیز نوعی ضد اوج است. پس از هدر رفتن Stormtroopers ، گیدئون این جنگجویان سیاه رنگ شوم را برای یافتن نیروهای تند و زننده خود به نبرد می اندازد. اما تمام آنچه انجام می دهند این است كه مستقیم به پایین پرواز می كنند ، Baby Yoda را می گیرند و آن را در سفینه خود رزرو می كنند. هر غر زدن با موشک یا موتور سریع می تواند این کار را انجام دهد. باز هم ، Cliffhanger شوم هفته گذشته ، با حضور Dark Troopers ، با اولین باور نکردنی آنها لغو شد. هنوز هم ، من حدس می زنم که نمایش باید حفظ شود چیزی برای دو قسمت آخر خود دوباره به عنوان مرحله نهایی در 18 دسامبر برگزار می شود.

قسمت 6 با یک یادداشت تاریک به پایان می رسد – به معنای واقعی کلمه – در حالی که موف گیدئون از راهروها عبور می کند ، شنل سیاه او و دارکسابر کودک یودا را تهدید می کند. اما تهدید کاری که موف گیدئون انجام خواهد داد چندان خطرناک نیست: ما همچنین می بینیم که گروگو از قدرت خود برای شکنجه مهاجمان ناخوشایند استفاده می کند. آسوکا تانو قبلاً در مورد خطرات گم شدن کودک غیرآموزش هشدار داده است ، خصوصاً هنگامی که او در معاشرت یک مراقب است که ، بیایید قبول کنیم ، یک راهزن خشن و مزدور است. هیچ کس نمی خواهد ببیند که Baby Yoda به Dark Side روی می آورد.

این هفته ما باید چیزی را که می خواستیم ببینیم تا اینکه Boba Fett روی صحنه آمد. بیایید ببینیم که اوج فصل 2 چگونه مورد توجه ستاره های ماندالوریایی ، قدیمی و جدید قرار می گیرد.

خلاصه ای از همه تخم های عید پاک ماندالوریا و ارجاع های مهم به تداوم جنگ ستارگان را مشاهده کنید:

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر