[ad_1]

huc2-ff-002475

همچنین می توانید ماکارونی فضایی را بزنید ، با یک بسته 50 دلاری.

لوکاس فیلم

اگر اپیزود هفته گذشته “Mandalorian” را تماشا کردید دیزنی پلاس و فکر کرد که کودک ماکارونی نادرست Yoda به نظر می رسد خوشمزه است ، شما خوش شانس هستید: آنها برای سفارش در زندگی واقعی در دسترس هستند. متأسفانه ، یک بسته 12 تایی “Nevarro Nummies Macarons” انجام می شود برای شما 50 دلار هزینه داردهمانطور که قبلا توسط io9 گزارش شده بود.

img1

من احتمالاً یک بسته تمام بسته را می خورم.

ویلیامز سونوما

در توصیف آمده است: “با الهام از یک لحظه شیرین هنگامی که یک دانشجوی جوان Nevarro در حال بحث در مورد تقسیم رفتارهای خود با کودک بود ، صنعتگران قرن بیست و یکم این پاستاهای بادامی سبک فرانسوی را ایجاد کردند و جوهره این صحنه را با Nevarro Nummies به دست آوردند.” . “برای یک طعم و مزه کهکشانی معتبر ، هر غذای ظریف نفیس با یک پر کردن غنی از وانیل خامه ای دستی ساخته می شود.

توضیحات شرکت مواد غذایی درجه یک ویلیامز سونوما درباره دیدار کودک یودا با بچه نوارو کمی خیرخواهانه است. دانشجو قصد نداشت به اشتراک بگذارد ، بنابراین کودک یودا که به طور فزاینده ای عصیان می کرد فقط با نیروی فورس رفتارها را به دست آورد (در این مورد ، من کاملاً با مرد سبز کوچک طرف بودم).

و همچنین غذاهای رنگی غیر معمول و جنگ ستارگان را دوست دارد تاجر50 دلار برای 12 ماکارون بسیار شیب دار است – این مبلغ هر دلار 4.17 دلار است. ویلیامز سونوما همچنین دارای یک بسته کل است جنگ ستارگان ماکارونیبا بازی Darth Vader ، OG Yoda و Boba Fett ، اما قیمت آن حتی برای مجموعه 10 تایی گرانتر از 50 دلار است.

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر