[ad_1]

پول بزرگ ، عملکرد عالی

مرسدس-ای ام جی

2021 مرسدس-AMG GT سری سیاه مبلغ 326،050 دلار پس از هزینه مقصد اجباری ، اما قبل از پرداخت مالیات و هزینه های دیگر در طول مسیر ، به شما بازپرداخت می کند. به عبارت دیگر ، یک ابرخودروی خشمگین هزینه زیادی می کند. اما حداقل این ابرخودرو برق است پادشاه Nursburgring Nordschleife. این چیزی است که می توانید در مورد دوستان یک درصدی دیگر خود لاف بزنید.

مرسدس-AMG روز دوشنبه از اخبار غیر چشمگیر قیمت گذاری رونمایی کرد و گفت که مشتریان آمریکایی در اوایل سال 2021 فرصتی برای پارک یکی از جانوران موجود در مجموعه خود خواهند داشت. تاکنون ، شما از همه چیزهای خوب جدیدترین برتری مهندسی ایتالیا مطلع هستید. دختران و پسران در AMG. این پیشرانه دارای موتور 4.0 لیتری توئین توربو V8 با میل لنگ هواپیمای تخت است که 720 اسب بخار نیرو تولید می کند و سرعت شتاب صفر تا 60 مایل بر ساعت را در 3.1 ثانیه افزایش می دهد. حداکثر سرعت، بیشینه سرعت؟ 202 مایل در ساعت نیازی نیست خیلی بیشتر به این جزئیات بپردازیم ، زیرا مدتی است که آنها را می شناسیم. اما این کمک می کند تا هزینه و کارایی را در چشم انداز قرار دهید. برای چنین عملکردی سوپراسپرت های رقیب ده ها هزار بیشتر هزینه می کنند. با این حال ، همانطور که اغلب دوست دارم اشاره کنم: اگر شما می توانید 326000 دلار برای یک ماشین جدید بگذارید ، یک ماشین 500،000 دلاری نیز خارج از محدوده نیست.

مهم نیست که چطور برای سفارشی کردن و اضافه کردن سایر موارد اضافی ، سری AMG GT Black Series را خرج می کنید ، این ماشین بلافاصله دارای ویژگی های عملکردی متعددی است. این خودرو دارای اسپویلر دو تکه عقب ، چرخ های 19 اینچی جلو ، چرخ های 20 اینچی عقب ، تقسیم جلوی قابل تنظیم و تعداد زیادی از اجزای ساخته شده از فیبر کربن سبک است. در داخل ماشین مجهز به مقدار زیادی چرم Nappa با دوخت متضاد نارنجی یا نقره ای توسط مشتری است. فیبر کربن سیاه مات در کابین خلبان و صندلی ها و فرمان AMG Performance ظاهر می شود.

حالا ، بیا مرسدس-ای ام جی وان.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

5 نکته ای که باید در مورد مرسدس AMG 2018 بدانید …


2:02

[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر