[ad_1]

دوشنبه شب قوچ های لس آنجلسی ، انگار که کسی لباس سفید مایل به شستن خود را فراموش کرده است ، روز دوشنبه در برابر تیم تمپا بی بوکرز به میدان رفت. قوچها رنگ یکنواخت جدیدی داشتند که تیم آن را “استخوان” خواندند اما تبلیغات مواد شوینده قدیمی آن را “کثیف” می نامیدند.

در بیانیه ای از وب سایت رامز آمده است: “لباس روشن تر از نوع اصلی خود به نام Bone است که نشان دهنده رنگ یک شاخ واقعی قوچ و سواحل لس آنجلس است.”

هواداران واقعاً هزینه آن را پرداخت کردند. بیایید فقط بگوییم که اگر لباس شما بارها و بارها با کلمه “کثیف” توصیف شده است ، شما باید طراح خود را اخراج کنید و در یک کامیون سفید کننده Clorox سرمایه گذاری کنید.

“آیا فقط من هستم یا لباس فرم های رامس مانند جلیقه های تنگ و کثیف به نظر می رسند؟” یکی از کاربران توییتر را نوشت.

وی گفت: “لباس فرم استخوان های یک قوچ واقعاً مانند ملحفه های کثیف است.”

تماشاگران فوتبال مقایسه های بسیار خلاقانه ای از “یک پیراهن کاملاً آغشته” گرفته تا سامارا ، دختر شبح کوچک از فیلم ترسناک ژاپنی “حلقه” ، تا “لباس شب ابینیزر اسکروژ” پیدا کردند.

بالا برو

در حالی که لباس های حمل بیشترین انتقاد را داشته اند ، اما به نظر نمی رسد Buccaneers مد روز به نظر برسد. برخی از تماشاگران با یک نظرسنجی آنلاین پرسیدند: “آیا لباس امشب برای هر دو تیم بدبو است؟”

و برخی از طرفداران ورزش به ظاهر ناخوشایند یکنواخت یکنواخت اشاره کردند ، یکی از کاربران توییتر خاطرنشان کرد: “قوچ رام به اندازه سالی که پدرز لباس فرم جاده ای به نظر می رسد که شبیه گربه کسی است که در خانه نگاه می کند ، بی ادب نیست.” تو سفید هستی “

به نظر نمی رسد که لباس فرم رام ها را که 27 بر 24 تام بردی را شکست داده اند ، آزار دهد.[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر