[ad_1]

نیکول کیدمن

نیکول کیدمن در نقش گریس فریزر در فیلم Undoing. به نظر می رسد که ازدواج برای او چندان خوب نبوده است.

HBO

مینی سریال HBO لغو، با بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت به عنوان یک زوج ثروتمند در منهتن که درگیر مشکلات حقوقی زیادی بودند ، پایان یافت. پس از شش قسمت از تئوری های بی پایان در اینترنت در مورد اینکه چه کسی النا آلوس را کشت و چرا ، سرانجام در آخرین قسمت یکشنبه از خونین حقیقت ، هویت قاتل را فهمیدیم. اما این بدان معنا نیست که هر سوالی که توسط هیجان انگیز مطرح می شود فراتر از یک تردید منطقی پاسخ داده می شود.

بیایید مانتوهای روان خود را به سبک استیوی نیکس بپوشیم ، در پارک مرکزی (به طرز عجیبی خالی) قدم بزنیم و غرق شویم ، درست است؟

توجه: اسپویلرهای بزرگ و بزرگ رو به جلو. مانند واقعاً ، واقعاً بزرگ ، از جمله بزرگترین مجموعه.

چه کسی النا آلوس را کشت؟

مخاطب انواع ایده ها را داشت ، اما در نهایت جواب درست زیر بینی ما بود. قاتل شوهر گریس ، جاناتان فریزر ، آنکولوژیست اطفال است که به جرم قتل معشوقش محاکمه می شود. او مادر بیمار سابق خود میگل – و دختر خودش بود.

افشاگری که وی پس از مشاجره ای انجام داد که آلوس را به قتل رساند و به همان اندازه واضح بود که تکان دهنده بود. او همچنین بیش از یک اجرا با پیچ و تاب که بسیاری از بینندگان از رمز و رازها انتظار دارند ، این نمایش را به عنوان یک هیجان روانشناختی سیمان کاری می کند.

“من عاشق این هستم که به عنوان مخاطب ، همه ما خیلی عادت داریم که الاغ وحشی را اداره کنیم” یک توییت بیننده. “کاری که Undoing برای فریب دادن ما انجام می داد این بود که مستقیم شلیک کند.”

و البته ، یک جریان ثابت شاه ماهی قرمز آزاد کنید ، به این معنی که قاتل می تواند پدر گریس یا گریس فرانکلین (دونالد ساترلند) یا یک پسر (نوح جوپ) یا یک دوست سیلویا (لیلی ربه) باشد. (تصاویر بسیاری از او وجود داشت که به نظر می رسید می گوید: “به من نگاه کن! من یک سرنخ هستم!” من به این برخورد کردم ، یک درس آموختم.)

دیوید ای. كلی تهیه كننده اجرایی به TVLine گفت: “هنگام طراحی قسمت ها ، ما از مردم دعوت کردیم كه با تعصب و كنجكاوی و نسخه واقعی خود بازی كنند.” “صحنه هایی با سیلویا وجود داشت که به عمد مرموز بود ، اما هرگز بخشی از طرح اصلی نبود که او بخشی از جنایت باشد.”

این لغو بر اساس فیلم ژان هانف کورلیتز است که شما باید می دانستید. و فقط از این عنوان ، آسان است که به گذشته نگاه کنیم و فکر کنیم که باید آن را داشته باشیم. پس چرا ما این کار را نکردیم؟ و …

چرا بود رحمت خیلی کور به حقیقت؟

عمیق ، عمیق ، آه ، انکار بسیار عمیق. اگرچه او در دانشگاه هاروارد به عنوان یک روانشناس بالینی تحصیل کرده بود که خود را در خواندن افراد ماهر می دانست ، اما برای او کاملاً تکان دهنده بود که علائم رو به رشد شوهر محبوبش را جامعه شناختی (از جمله درخشان ترین ، نشان می دهد که او نشان نمی دهد) صفر ، خواهر کوچکش قبل از آن سال ها به طرز غم انگیزی درگذشت). بنابراین ، گریس برای محافظت از خود ، ازدواج ، پسرش و مفروضات اساسی اش در مورد مردم و تقریباً کل جهان ، خود را در وضعیت انکار نگه می دارد – در حالی که دیگر به راحتی تحمل نمی کند.

قدرت نمایش این است که باعث می شود بینندگان نسبت به حقیقت درمورد جاناتان به عنوان گریس بی میل باشند – و ما حتی با این پسر ازدواج نکرده ایم.

هیچ کس نمی خواهد باور کند کسی که زندگی خود را وقف شفا کرده است می تواند زندگی را خیلی بی پروا و بی رحمانه انجام دهد. و همانطور که گریس به بیش از یک بیمار پیشنهاد می کند ، ذهن می تواند هر کاری را انجام دهد تا اطلاعات مغایر با حقایقی را که ما نمی خواهیم ببینیم ، انکار کند ، به ویژه هنگامی که این حقایق مربوط به عزیزان باشد.

به علاوه ، بیایید با آن روبرو شویم. جاناتان با دستکاری استادانه هیو گرانت همچنین جذابیت جذاب را در آن شیوه خاص هیو گرانت- A ، تحریف شده ، عاشقانه ، جلب می کند. لهجه جذاب انگلیس احتمالاً لطمه ای هم نزده است. تا 10 یا 15 دقیقه پایانی فینال ، هنوز هم باور کردن اینکه جاناتان به دروغ متهم شده است ، آسان بود – تا اینکه در ترسناکترین سفر پدر و پسر با هنری به راه افتاد و با هر انحراف دیوانه شد. خانواده SUV.

noa-pola-Nicole-kidman

چهره یک مادر محافظ سخت.

HBO

چه چیزی سرانجام گریس را بیدار می کند؟

در قسمت آخر ، وقتی جاناتان پیشنهاد می کند که پسرش هنری ممکن است النا را در تلاش برای حفظ خانواده از هم پاشیده خود ، با دقت تماشا کنید ، و شما می توانید یک تغییر ظریف در گریس را ببینید. شاید او همسرش را آنگونه که فکر می کرد می داند نمی شناسد اما مطمئناً پسرش را می شناسد. و او کاملا مطمئن است که او فرزند خوبی است. ممکن است او این را داشته باشد که ویولن خود را بیرون از بدنه روی زمین بگذارد (ایده بد) ، اما مطمئناً آن را در خود ندارد که یک زن را بکشد تا سر حد مرگ.

اندکی پس از این لحظه حساس ، گریس با دوست دختر خود سیلویا ، وکیل تماس می گیرد و می گوید که باید صحبت کند. ما با آنچه آنها در هنگام پیاده روی صبح زود در مورد آنها بحث می کنند آشنا نیستیم. اما سیلویا احتمالاً گریس را در مورد چگونگی موضع گیری عاقلانه خود توصیه می کند و خودشیفتگی فریبنده خود را با شوهری که در این مرحله از روند کار موجه می داند ، مداخله می کند.

“لغو” در مورد چیست؟

روش های مختلفی وجود دارد که عنوان نمایش را لغو می کند ، زندگی ، ازدواج و داستان های طولانی را لغو می کند. نکته قابل توجه ، لغو همچنین یک اصطلاح روانشناختی برای “مکانیزم محافظتی است که در آن فرد سعی می کند با مشارکت در یک رفتار مخالف ، فکر یا عملی ناسالم ، مخرب یا تهدیدآمیز دیگری را خنثی یا از بین ببرد”. به نظر می رسد تمایل اولیه گریس به ایمان به بی گناهی شوهرش دفاع او در برابر واقعیت هولناکی است که در اعماق وجودش می شناسد.

گریس ، دادستان در جریان بازجویی از آنها می پرسد: “آیا به بیماران نمی گویید ، كه بعضی اوقات آنها می خواهند آنقدر به شریك خود اعتماد كنند كه تصمیم بگیرند چیزهایی را نشناسند؟” چیزها را نمی بینید؟ اینکه گاهی اوقات حقیقت در مورد اینکه چه کسی و چه کسانی ازدواج کرده اند با ناامیدی از آنچه می خواهند ازدواج کنند تحریف می شود؟ ”

بررسی و بررسی کنید.

آیا فصل 2 وجود خواهد داشت؟

HBO ظاهرا The Undoing را به عنوان یک سریال محدود قرار داده است ، بنابراین یک فصل دوم بعید به نظر می رسد. کلی و کارگردان سوزان بیر اظهارنظرهایی کرده اند که حداقل برای مدتی در را باز می گذارد. Bier به OprahMag.com گفت: “البته ، شما تعجب می کنید که چه اتفاقی پس از پایان کار می افتد. ما در مورد این مجموعه شوخی می کردیم.” وی در مورد احتمال وجود یک فصل دیگر گفت: “من آن را رد نمی کنم. اما این در موارد خاص نیست.”

کلی با اینکه تأکید کرد هیچ وقت قصد فصل دوم را ندارد ، اما از کاری که می تواند انجام دهد آزار دهنده است.

او به نیویورک تایمز گفت: “من و سوزان بیر هر دو بخشی از کتاب را دوست داشتیم که گریس پس از فروپاشی دنیای خود در حال بهبود بود. اما به خاطر این اجرا ، بیشتر از جنبه هیجان انگیز بود.” . “چه کسی می داند؟ اگر ما عمر طولانی گریس فریزر را پس از این فصل از Undoing انجام می دادیم ، شاید بتوانیم وارد آن قسمت از بازسازی شویم.”

PS در مورد ابروهای فرانکلین چطور؟

یک مرد ثروتمند و با نفوذ مانند فرانکلین بدیهی است که به ابروهایی با نفوذ و ثروتمند نیاز دارد. از دست دادن ابروهای تیز گوشه ای که رسانه های اجتماعی به سرعت به یک شخصیت تبدیل شدند ، سخت بود.

“من باور نمی کنم که ابروهای دونالد ساترلند بازیگران جداگانه ای در فیلم Undoing دریافت نکنند” یکی از کاربران توییتر را نوشت.

نوشتم یکدیگر“آیا ما مطمئن هستیم که قاتل ابروهای دونالد ساترلند نبوده است؟!”[ad_2]

منبع: shargh-khabar.ir

ایندکسر